Keystone logo
Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

Įvadas

PORTO UNIVERSITETAS

1911 m. įkurtas Porto universitetas (U.Porto) yra vienas iš 200 geriausių Europos universitetų pagal naujausias tarptautines reitingavimo sistemas. Vienas tarptautiškiausių Portugalijos universitetų, U.Porto mieste yra pilnai įrengtas miestelis, kuris garantuoja optimalią akademinę, mokslinę, taip pat socialinę ir kultūrinę patirtį.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

Priežastys, kodėl verta rinktis alt="Porto verslo mokyklą

Nuo 2011 m. „Financial Times“ reitinguose nuolat dalyvaujanti alt="Porto verslo mokykla yra viena geriausių Europos verslo mokyklų (62, 2016 m.) ir viena iš 30 geriausių verslo mokyklų, kai kalbama apie individualų ir atvirą vadovų mokymą. . Apdovanojimus pelniusi mokykla pastaraisiais metais alt="Porto verslo mokykla sulaukė kelių tarptautinių pripažinimų:

  • AMBA verslumo apdovanojimas (2012, 2014)
  • AMBA metų MBA studentas (2014)
  • John Molson MBA bylų konkursas (2015, 2011)
  • Idea2ProductCompetition / Teksaso ir Ostino universitetas (2010 m.)

alt="Porto verslo mokykla yra aktyvios Porto universiteto ir 36 įmonių, nacionalinių ir tarptautinių, partnerystės rezultatas – tai leidžia mokyklai išlaikyti pusiausvyrą tarp akademijos kokybės ir griežtumo bei tikrojo verslo pasaulio, keičiant alt=" Porto verslo mokyklą paverskite tikra laboratorija, kad išsiaiškintumėte, kaip geriausiai pritaikyti aukščiausios klasės valdymo koncepcijas realiame verslo pasaulyje.

alt="Porto verslo mokykla yra verslo mokykla prie didžiausio Portugalijos universiteto, Porto universiteto. Jos misija yra magistrantūros kursų mokymas ir pažangus vadovų mokymas, papildoma veikla, nuolat dalyvaujant taikomųjų tyrimų ir verslo paslaugų srityse. alt="Porto verslo mokykla sujungia buvusio EGP-UP ir ISFEP, vadovų mokymo projekto, kuris buvo sėkmingai plėtojamas Ekonomikos fakultete, įgūdžius ir patirtį. Kaip pagrindinį šaltinį alt="Porto verslo mokykloje dirba dėstytojai, turintys ilgametę mokymo ir mokslinių tyrimų patirtį iš Porto universiteto (ekonomikos, inžinerijos, teisės ir psichologijos bei edukologijos fakultetų), prie kurių pridedamos dar dvi mokymo kategorijos. : vadovai, turintys akademinį išsilavinimą ir tvirtą verslo karjerą, ir dėstytojai iš užsienio universitetų, būtent Šiaurės Amerikos (Centrinės Floridos, Masačusetso, Majamio ir Naujojo Orleano) ir Europos (be kita ko, Londono verslo mokyklos ir verslo instituto). panašios užsienio mokyklos, kai kuriais atvejais gyvuojančios nuo 1988 m., užtikrina aukštą savo veiklos internacionalizavimą.

Jūsų gyvenimą keičianti kelionė prasideda čia.

Porto

Verslininkų miestas yra antras pagal dydį Portugalijos miestas ir vienas iš pirmaujančių šalies ekonomikos ir pramonės centrų. Tvirtai susijęs su prekyba ir meile laisvei, kad jis vadinamas Cidade Invicta (Nenugalimas miestas), Portas yra žinomas dėl savo istorinio centro žavesio (UNESCO pasaulio paveldas nuo 1996 m.), bet ir dėl savo dinamiškumo – 21-ojo amžiaus Portas yra modernus ir gyvybingas miestas, kuris niekada nesustoja. Žaliosios erdvės ir sporto aikštynai, visapusiška viešojo transporto sistema ir judri kultūra bei naktinis gyvenimas paverčia jį linksmu ir įdomiu 24 valandas per parą veikiančiu miestu. Per pastaruosius kelerius metus Portas tapo ir lankytojų iš viso pasaulio uostu. Tikra lankytina vieta Portas du kartus buvo išrinktas „Europos vartotojų pasirinkimu“ „Geriausia Europos vieta“, o „The Guardian“ 2015 m. jį laikė viena iš 40 populiariausių kelionių vietų. Kalbant apie madą ir dizainą, Porto netgi lenkia Paryžių, rašo „Bloomberg“, neseniai paskelbusi šį miestą Europos karštąja nauja apsipirkimo sostine.

Vietos

  • Porto

    Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

Klausimai