Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

Įvadas

"Pebble Hills universitetas

Akmenukas Hills universitetas yra tikrai tarptautinis ir karjeros orientuota universitetas kuri siūlo internetinę bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas daugiausia besimokančių suaugusiųjų. Klasės pagrįstas programas taip pat galima per mūsų partnerių tinklą visame pasaulyje.

Tikrai tarptautinis universitetas

Akmenukas Hills universitetas yra skirta specialistams, akademikų ir intelektualų, kurie yra kruopščiai savo laukus ir dirbo atkakliai padaryti Phu tikrai tarptautinis universitetas komanda.

Nuotolinis mokymas ir Pasaulinės Klasės

Akmenukas Hills universitetas sujungė tiek atviros, virtualios ir įkrovos stovyklos funkcijas, nustatant sėkmingą partnerystę su garbingas švietimo organizacijų Azijoje ir Afrikoje, kurie sunkumų bendraujant su mokslinių tyrimų ir plėtros centrus išsivysčiusiose šalyse.

Be to, jis yra vienas iš pirmaujančių universitetų pasaulyje, siūlome labai naudingus programas studentams ir profesionalams. Universitetas mano, teikiant kokybiškas švietimo, naudojant naujausias technologijas su aukštus akademinius standartus. Mes turime puikią komandą narius remti studentus, siekiant suteikti geriausią išsilavinimą pasaulyje. Visame pasaulyje, mes turime švietimo partneriai ir mūsų pripažinimai visame pasaulyje įrodo, kad mes esame švietimo srities lydere.

Mokymosi patirtis Phu

Jums bus patiria įvairius būdus nuotolinio mokymo su Pebble Hills universiteto, kuris atitiktų tavo poreikius, pavyzdžiui: Asynchronous pristatymas, sinchroninio pristatymas, Interaktyvūs mokymosi technologijos su garsu, kredito testavimo ir kitų mokymosi / Distance Learning siūlo mūsų strateginiais partneriais.

Pasaulinis tinklas

Akmenukas Hills Universitetas turi mokymosi centrus ar agentų kai įtakingiausių pasaulio rinkas skirtingų programų širdies:

  • Honkongas - verslo, vadybos, psichologijos, Koučingas, Inžinerinės programos
  • Indija - TESOL, TEFL, Švietimo administravimas, Ankstyvas Švietimas, Ikimokyklinis ir pradinis mokymas
  • JK ir Artimieji Rytai - Sveikatos vadybos, tarptautinės tiekimo grandinės ir vadyba

Tuo Phu, galėsite ištirti gauti prieinamą, akredituota ir pripažinta laipsnį per Phu remiantis mūsų partnerystė su įvairių universitetų akredituotos įvairių akreditavimo agentūrų galimybę.

Prieš Mokymosi vertinimas

Phu priimti kreditai pervesti dosniai ir siūlome daug kursus internetu daugiausia verslo, vadybos, finansų, socialinių mokslų, informacinių technologijų ir projektų valdymas. Prieinamos taip pat yra mūsų pagrindinis rūpestis. Mūsų lankosi kursai yra prieinamos padaryti, kad dauguma žmonių gali būti naudos iš gauti išsilavinimą. Mes sudaryti kredito jūsų gyvenimas / darbo patirtį, taip pat profesinio tobulėjimo kursuose. Stipendijų ir lankstus išsimokėtinai variantai įsitikinkite, kad jums būtų nedvejodami studijuoti dėl savo finansinių rūpesčių

.

Global studentai ir absolventai

Mūsų absolventai dirba neapmokėtų vietos įmonių ir tarptautinių korporacijų, tokių kaip HSBC, Prudential, Holiday Inn, Sun Life Financial, Allied Amerikos universiteto, Schlumberger, Pfizer, Papildykite savo viešbučiu draudimo, SITA, kg grupė, Manulife finansų, Pilypas Gyvybės draudimo Akcinė bendrovė ribotas, G4S Pinigų Sprendimas, Amerikos universiteto Beirute., ir tt

Kelias pirmyn

Siekiant spręsti konkurencingoje rinkoje, darbo suaugusieji nori mokytis. Jūs turite pabandyti įdiegti atrankos ir priežiūros gyvenimo tikslas įgūdžius. Nors skiria savo jėgas siekti akademinės kompetencijos, didelių pastangų reikėtų dvasinio vystymosi. Kadangi streso laikais, tai suteiks jums daug-reikia savyje jėgų atlikti su jūsų misija. Geriausias tyrimas režimas darbo suaugusiesiems būtų nuotolinis mokymasis, kuris yra praktiška juos subalansuoti savo darbo, šeimos ir tyrimą.

Pasaulinis verslo plečiasi, todėl jums reikia pasaulinę instituciją su radikaliai perspektyvos link išsilavinimą. Dėl švietimo sistemą, grindžiamą realaus pasaulio vertybes, įgytas žinias gali būti įtrauktas lengvai ir daugiau praktiškai atitinkamoje srityje.

Vietos

  • USA Online

    USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai