Keystone logo
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University Vykdomoji MBA programa
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

Vykdomoji MBA programa

0 Semesters

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Drucker School Executive Management programa (EMP) ieško profesionalų, kurie sėkmingai vykdo verslą, tačiau nori pasirengti tolesniam tobulėjimui. Mes siekiame įregistruoti gerai apgalvotus asmenis, turintiems stiprių analitinių ir komunikacinių įgūdžių, taip pat pažangą valdymo srityje. Mes renkamės studentų iš įvairių pramonės šakų ir profesijų. Mes norime, kad žmonės, kurie gaus naudos, taip pat prisidėtų prie mūsų dinamiškos klasių aplinkos. Kandidatai į EMP privalo turėti ne mažiau kaip:

* Penki metai nuo vidurio iki aukštesnio lygio vadovų ar profesinės patirties.
* JAV bakalauro laipsnį ar jo atitikmenį

Mes nereikalaujame GMAT ar GRE prisijungti prie EMP. Mes reikalaujame:

- "Claremont Graduate University" programa (spausdinta arba internetinė)

- Oficialios visos bakalauro ir magistro akademinių nuorašų kopijos.

- Trys rekomendacijos raidės.

- Jūsų karjeros pareiškimas.

- Jūsų gyvenimo aprašymas.

- TOEFL rezultatai tarptautiniams studentams.

- 60,00 JAV dolerio paraiškos mokestis.

- asmeninis pokalbis su jumis. Tai gali būti numatyta po jūsų paraiškos gavimo.

"Drucker Executive Management Program (EMP) studentai yra iš neįtikėtinai platų pramonės šakų - įmonių, privačių, vyriausybinių ir ne pelno - ir platų etninių grupių. Ši įvairovė suteikia įvairias perspektyvas į klasę, kuriant gyvybingas ir įžvalgus diskusijas. Jums bus įspūdį su savo bendraamžių intelekto, patirties ir naujovių požiūriu, ir kaip jie padės geriau suprasti šiandienos verslo bendruomenę tiek šalyje, tiek visame pasaulyje.

Įvairios žinios, kurias mūsų mokiniai pristato prie klasės, skatina jus atsiverti idėjoms, kurių neturėtumėte ištirti be čia. Tai suteikia jums galimybę mąstyti giliai, peršokti už savo patirties ir apgalvotai svarstyti klausimus, kurie turi įtakos pasauliui.

Išvykę studentai yra pasiryžę ištirti ir mokytis iš kitų pramonės šakų ir aplinkos. Nenuostabu, kad mūsų fakultetas gali pakomentuoti, kokią įtaką jie turi studentų, pasirinkusių dirbti su projektais, kurie nėra tiesiogiai susiję arba susiję su studentų kompanija ar prekyba, skaičių.

"Drucker" mokykloje mes neskatiname ribos. Esate raginami bendrauti tiek, kiek norėtumėte, su kitais studentais, absolventais ir dabartinėmis perspektyvomis, taip pat su jų šeimomis. Tai dalis mūsų pastangų skatinti ryšius ir bendruomenes, kurios plėtojamos už pamokų ribų, ir padidins jūsų asmeninį ir profesionalų tinklą. Jei ieškote patarimo darbo klausimu, mes galime netgi susisiekti su fakultetu, studentais ar absolventais, turėdami patirties, kuri gali padėti.

Mūsų EMP studentų santrauka
Vidutinis amžius: 42
Vidutiniai valdymo patirties metai: 15

Moterų procentas: 45%

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai