Keystone logo
Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Įvadas

OsloMet yra miesto universitetas, turintis įvairų akademinį profilį ir aiškią tarptautinę orientaciją. Per savo atliekamus tyrimus ir ugdomus studentus OsloMet siekia reaguoti į visuomenės ir darbo rinkos poreikius. „OsloMet“ yra į ateitį žiūrinti ir įsipareigojusi diegti naujas technologijas ir novatoriškus sprendimus, kurie pagerina universiteto valdymą.

Mokymasis

Glaudžiai bendradarbiaudami su visuomene ir darbdaviais, mūsų žinios ir patirtis prisidės prie mokymosi ir studijų programų modernizavimo. Tai taip pat prisidės prie institucijos, atskirų studentų ir darbuotojų plėtros.

Naujoviškas

Naujovėms reikalingas įvairių sričių, profesijų ir visuomenės suinteresuotųjų šalių bendradarbiavimas. Mūsų tikslas yra būti žvaliam ir atviram bendraujant su visuomene, darbdaviais ir verslu, ir sukursime naujų žinių, kurios padės išspręsti rytojaus iššūkius.

Įvairūs

Mūsų vieta Oslo regione suteikia mums geras galimybes suprasti įvairius miesto gyventojus ir pasinaudoti jais. Mes skatinsime lygybę ir supratimą visuomenėje apskritai, ypač tarp mūsų studentų ir darbuotojų.

Vietos

  • Majorstuen

    Kirkeveien,1B, 0266, Majorstuen

    Klausimai