Keystone logo
National Tsing Hua University

National Tsing Hua University

National Tsing Hua University

Įvadas

Nacionalinė Tsing Hua universiteto buvo įkurta Pekine 1911 "Tsing Hua akademija. "1956, Nacionalinė Tsing Hua universitetas buvo jo buvimo vietos Hsinchu, Taivanas atkurta.

Nuo jos perkėlimo, NTHU sukūrė į išsamią mokslinių tyrimų universitetų siūlo visą spektrą studijų programų mokslo, technologijų, inžinerijos, humanitarinių, socialinių mokslų, ir valdymo. NTHU nuosekliai vertinama kaip viena iš pirmaujančių universitetų Rytų Azijoje, ir yra plačiai pripažinta kaip viena iš pirmaujančių inkubatoriaus ateities lyderių. Mūsų neįvykdyti absolventų pabrėžti NTHU studentų sėkmė, įskaitant Nobelio fizikos laureatai dr Cheng-Ning Yang ir dr Tsung-Dao Lee Nobelio premijos laureatas dr Chemija Juanių-Tseh Lee ir Wolf premijos laureatas matematikos Dr.Shiing Shen Chern.

Faktai ir Statika

FAKULTETAS

644 dieninio fakulteto nariai ir 298 lektorius prisijungę Studentas fakulteto santykis 18: 1

Studentų priėmimo: 12449 (nuo pirmojo semestro, 2014)

6,372 studentai 6,077 absolventų (4.168 magistrantai ir 1909 siekia daktaro laipsnius.

Nobelio premijos laureatai

3 Nobelio premijos laureatai Mūsų neįvykdyti absolventų pabrėžti NTHU studentams sėkmės, kaip Nobelio fizikos premijos laureatų, dr Cheng-Ning Yang ir dr Tsung-Dao Lee Nobelio premijos laureatas dr Chemija Juanių-Tseh Lee ir Wolf premijos laureatas matematikos dr Shiing-Shen Chern ..

MOKSLINIAI TYRIMAI

2379 vyriausybės finansuojamame projekte ir 1.057 išoriškai Paremti projektai (sukauptas projektai nuo 2011 iki 2013) Bendras biudžetas: NT $ 5,561,304,68 (NT $ 5.5Billion)

CAMPUS

260 arų 87 pagrindiniai pastatai 60% studentams gyventi su miesteliu.

7 kolegijose ir 1 KOMISIJOS

Mokslas inžinerija Elektrotechnikos ir IT Technologijos Humanitariniai ir socialiniai mokslai Gyvenimas Mokslas Branduolinė Mokslas Technologijų vadyba Komisija Bendrojo ugdymo

Kodėl NTHU

Akademinės kompetencijos

NTHU yra žinomas išsamią mokslinių tyrimų universitetų Taivane.

Pasaulinės klasės fakultetas

NTHU turi didžiausią greitį fakulteto laimėti nacionalines mokslo apdovanojimų bei jų publikacijos yra cituojami dažniausiai tarp visų Taivanas universitetuose.

Tarptautinių programų anglų kalba

Tarptautinė MBA Technologijų Valdymo Tarptautinis magistrantūros studijų programa Informacinių sistemų ir programų Tarptautinis daktaras Programos Biomedicinos inžinerijos Tarptautinis daktaras Programos mažai anglies dioksido išmetančių energetikos

Global Partners

NTHU nustatė strategines partnerystes su daugiau nei 150 universitetų visame pasaulyje.

Stipendijų galimybės

NTHU suteikia daug finansinių padėjėjai remti studentus. Stipendijos ir stipendijos skiriamos taikant nusipelnę pagrindu.

Strateginė vieta

NTHU įsikūręs Hsinchu City šiaurinėje Taivanas, valandos kelio automobiliu į Taipėjus, ir yra apsuptas pasaulinio lygio nacionalinių laboratorijų ir pramonės šakoms. Hsinchu yra taip pat vadinama mokslo miestą, aukštųjų technologijų centru ir Silicio slėnyje Taivanas.

Garantuotas Būstas

Mes manome, kad gyvieji kampusie patirtis yra neatskiriama universiteto gyvenime. Visi tarptautiniai studentai bus garantuojama būstą miesteliu.

Dabartinis Statusas

Nacionalinė Tsing Hua universiteto įsikūręs Hsinchu, Taivanas, 72 km į pietus nuo Taipėjaus. Campus apima daugiau kaip 105 hektarų (260 akrų) Scenic žemės, praplaukite su ežerų ir medžių. Su bendrabučiu patogumas yra nepaprastai, kaimyniniai mokslinių tyrimų institutus ir universitetus, pavyzdžiui: Pramonės technologijų tyrimų institutas (Itri), Nacionalinis sinchrotoninio Radiacinės tyrimų centras (NSSRC), Nacionalinės centro Aukštos kokybės Kompiuterija (NCHC), maisto pramonės tyrimų ir plėtros instituto (FIRDI), Nacionalinis arbata Tung universitetas (NCTU), Chung-Hua universiteto (CHU), Nacionalinis Hsinchu Išsilavinimas (NHEU) ir Hsinchu Mokslas-pramoninis parkas (HSIP). Hsinchu yra tiksliai žinomas ir pavadintas kaip "Mokslas miesto Taivano".

NTHU turi 7 kolegijas, 17 departamentų ir 18 nepriklausomų pakopos institutus: mokslo, inžinerijos, branduolinio mokslo, Humanitarinių ir socialinių mokslų, gyvybės mokslai, elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslo ir technologijų vadybos kolegija kolegiją. Dėl Bendrojo ugdymo Komisija prižiūri Universiteto bendrojo lavinimo programas. NTHU dirba daugiau kaip 644 visu etatu fakulteto nariai. Daugiau nei 12,499 studentų, aplink 6372 bakalaurai, 4.168 tikrųjų kandidatai ir 1909 doktorantams kaip Duomenų pirmojo semestro 2014 metais. Studentas-fakultetas santykis yra 18: 1 ir Vyras į Moterį studentams yra 2.1: 1.

NTHU pabrėžia tarpdalykinio požiūrio. Be to, puoselėti pagrindinius standartus, bakalauro studijų programos yra skirtos maksimaliai padidinti lankstumą, taip pat integracija. NTHU pranoksta mokymo programas normas peržengia kolegialių ir departamentų ribas.

Stipendijos

Vietos

  • Hsinchu

    No. 101, Section 2, Kuang-Fu Road, R.O.C., 30013, Hsinchu

    Klausimai