Keystone logo
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Įvadas

Įkurtas 1843 m., Notingemo Trento universitetas turi ilgą istoriją išlaisvinti potencialą, laužyti kliūtis, ir padaryti realų skirtumą į gyvenimą visame pasaulyje.

Penkiuose universitetuose, kuriuose mokosi daugiau nei 40 000 studentų ir darbuotojų, Notingemo Trento universitetas (NTU) yra viena didžiausių ir įtakingiausių šalies aukštojo mokslo institucijų. Esame universitetas, siekiantis reikšmingų pokyčių, todėl už savo mokslinius tyrimus, dinamiškumą ir inovacijas esame gavę daugybę prestižinių apdovanojimų.

Universiteto ypatybės

Nuo mūsų šurmuliuojančio miesto gyvenvietės šurmuliuojančioje Notingamo širdyje iki idiliško Brakenhersto kaimo dvaro – Notingame ir aplinkinėse vietovėse yra daugybė universiteto vietų.

Mes nuolat investuojame į savo teritoriją, pastatus ir patalpas, kad sukurtume skatinančią ir įtraukią mokymosi aplinką, kurioje visi galėtų patirti ir mėgautis.

Miesto miestelis
Nuo nuostabios architektūros iki apdovanojimus pelniusios Studentų sąjungos miesto miestelis yra plakanti NTU širdis.

Kliftonas
Gyventi ir mokytis Kliftone? Štai ką reikia žinoti apie Campus, kuris tikrai turi savo gyvenimą.

Brakenhurstas
Mūsų Brakenhersto miestelis, esantis 500 akrų laukų, miškų ir vandens teritorijoje, yra tikrai kvapą gniaužiantis.

Notingemo konfeti
Atraskite, ką siūlo mūsų Confetti Notingham Campus, kuris yra vos už kelių žingsnių nuo miesto kultūros ir pramogų vietų bei netoli NTU miesto universiteto.

Londono konfeti
Įsikūręs madingame Whitechapel mieste, Confetti dabar turi savo namus Londone – vienoje iš pasaulinių kūrybinių industrijų sostinių ir pasaulinio lygio filmų, muzikos, žaidimų ir naujosios medijos centrą.

Mansfieldo centras
Vienas iš naujausių NTU šeimos papildymų, NTU Mansfielde siūlo įdomių galimybių žmonėms ir įmonėms Mansfielde ir už jos ribų.

  Reikalavimai vizoms

  Prieš pradėdami kelionę turėsite įsitikinti, kad turite tinkamą imigracijos leidimą / vizą.

  Mūsų apdovanojimus pelniusi studentų palaikymo komanda teikia puikius patarimus ir informaciją imigracijos klausimais bei patarimus, kaip sėkmingai pateikti prašymą išduoti vizą.

  Raginame iš anksto pasiruošti prašymui išduoti vizą ir pateikti prašymą iš karto, kai tik gausite CAS.

  Galite kreiptis dėl studento vizos likus šešiems mėnesiams iki akademinio laipsnio kurso pradžios.

  Atkreipkite dėmesį, kad jūsų CAS vis dar gali nurodyti tris mėnesius, nes tai neseniai atliktas pakeitimas, tačiau vis tiek galite naudoti savo CAS, kad pateiktumėte paraišką likus šešiems mėnesiams iki kurso pradžios.

  Įvažiuoti į JK galite tik išdavus vizą. Galite atvykti likus ne daugiau kaip 1 mėnesiui iki kurso pradžios (jei kursai trunka ilgiau nei šešis mėnesius). Negalite keliauti į JK iki vizoje nurodytos pradžios datos, nesvarbu, kada prasideda jūsų kursai.

  Stipendijos ir finansavimas

  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti daugybę tarptautinių stipendijų naujiems tarptautiniams ir Europos studentams. Šioje skiltyje taip pat rasite mūsų tarptautinius mokesčius ir patarimus, kaip atlikti tarptautinius mokėjimus.

  Reitingai

  • Esame vienas populiariausių JK universitetų
   3 vieta pagal priimtų pasiūlymų skaičių, remiantis 2022 m. UCAS priėmimo duomenimis
  • Šiuolaikinis Metų universitetas
   NTU didžiuojasi tapęs „The Times“ ir „The Sunday Times“ šiuolaikiniu 2023 metų universitetu.
  • Metų universitetas
   2023 m. „Whatuni Student Choice Awards“ apdovanojimai, parodantys mūsų įsipareigojimą pasiūlyti studentams neprilygstamą patirtį.
  • Antras tvariausias universitetas pasaulyje
   2022 m. UI GreenMetric pasaulio universitetų reitingai.

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

  Vietos

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   Klausimai