Keystone logo
© METADATA
Nord University

Nord University

Nord University

Įvadas

Nord University buvo įkurtas 2016 m., sujungus Nordlando universitetą, Nesnos universiteto koledžą ir Nord-Trøndelag universiteto koledžą. Turime apie 200 studijų programų, išsidėsčiusių 8 naujuose ir moderniuose miesteliuose. Biomokslų ir akvakultūros fakultetas yra Bodø ir Steinkjer, svarbiuose jūrų ir žemės ūkio plėtros regionuose. Turėdami nuosavą tyrimų stotį, du tyrimų laivus ir prieigą prie 1-osios Norvegijos biorafinavimo gamyklos, pirmaujame tiek Norvegijai, tiek pasauliui svarbiose srityse.

Nord University aktualumas

​Nord​​ universitetas pasaulinius iššūkius pasitiks su naujomis žiniomis, paremtomis mūsų regiono gamta ir žmonėmis. Tolimoji šiaurė yra svarbiausias strateginis Norvegijos regionas. Nord University stiprins socialinius ir ekonominius tyrimus, susijusius su Tolimąja Šiaure.

Nordland ir Trøndelag apskrityse gausu gamtos išteklių ir jose yra didelis tvarios vertės ir darbo vietų kūrimo potencialas. Nord University prisidės prie mokslinių tyrimų ir švietimo plėtros, ypač biomokslų, verslo, socialinių, sveikatos mokslų, švietimo ir profesinių mokslų srityse.

Nord University yra Sámeednam / Saepmie ir yra atsakingas už mokslinius tyrimus ir plėtrą Lule ir Pietų Saami kalbų ir kultūros srityse. „Nord“ stiprins samių švietimo programas ir padidins daugiadisciplininių samių tyrimų apimtį.

Vertės pareiškimas

Nord University pasižymės mokslinių tyrimų ir švietimo kokybe bei ryšiais: tarp studentų ir darbuotojų, tarp švietimo programų ir profesinio gyvenimo bei tarp mokslinių tyrimų ir visuomenės. Mūsų studentai ir darbuotojai yra svarbiausi mūsų ištekliai.

Nord University švietimo ir darbo aplinka bus grindžiama dalyvavimu, pagarba ir įtraukimu. Nord University ir toliau plėtos akademinės laisvės, lygybės ir įvairovės, aukštų etikos standartų ir institucijų autonomijos principus, pasitelkdamas gerą vadovavimą, kolegialumą ir socialinę atsakomybę visuose organizacijos lygiuose.

Pagrindinės Nord University vertybės yra šios:

  • Pagarba
  • Skaidrumas
  • Ryšys
  • Kūrybiškumas

Strateginis branduolys

Nord University akademinis profilis bus grindžiamas mūsų strateginėmis pagrindinėmis švietimo ir mokslinių tyrimų sritimis, kurios apima regioninius pranašumus ir poreikius, taip pat nacionalines strategijas ir sustiprins universiteto doktorantūros programas.

Vietos

  • Bodø

    Universitetsalléen, 11, 8026, Bodø

Klausimai