Keystone logo
© ©Nobel International Business School
Nobel International Business School

Nobel International Business School

Nobel International Business School

Įvadas

„NiBS“ yra privati verslo verslo mokykla Ganoje. Ji buvo įkurta siekiant pakeisti naują švietimo modelį, skirtą vadovų poreikiams tenkinti. „NiBS“ programų pristatymo modelis yra sukurtas aplink užimtus vadovus, lengvai patiriamas, novatoriškas ir į ateitį orientuotą.

Mūsų pagrindinė prielaida yra ta, kad Afrikai yra nauja aušra, kuriai reikia lyderystės kūrybiškumo ir blizgesio. Afrikoje reikalingi vadovai, turintys pažangių vadovavimo įgūdžių, norėdami atrasti dabartinės lyderystės praktikos apribojimus, gilintis į tai, kas veikia, o kas neveikia.

Kodėl daktaro laipsnis jums tinka

Yra daugybė priežasčių, kodėl tokie vadovai kaip jūs prisiima šią sunkią užduotį, žinodami savo laiką ir finansinius poreikius, susijusius su aukštojo mokslo programa. Interviu su mūsų studentais rodo, kad:

 • Daugelis nori sau įrodyti, kad gali įgyti aukščiausią akademinę kvalifikaciją ir tapti savo profesijų lyderiais.
 • Dauguma nori palikti ilgalaikį palikimą - parengti disertaciją, kuri sukurtų naują indėlį į verslo valdymo žinias ir praktiką Afrikoje.
 • Kai kurie nori parodyti savo vaikams ir anūkams išsilavinimo ir sunkaus darbo vertę - kad galite pasiekti viską, apie ką galvojate.
 • Kiti nori pasisemti naujų žinių ir įgūdžių, kad galėtų pereiti į savo karjerą, arba pereiti prie naujos karjeros, pavyzdžiui, konsultavimo ar mokymo.
 • Kiti nori pereiti ne tik mokytis apie turimas žinias, bet ir sukurti visiškai naują lygį - kurti ir dalytis naujomis žiniomis bei praktika, kad pakeistų įmonių veiklą.
 • Kai kurie nori tam tikru metu siekti akademinės karjeros, kad padėtų studentams patekti į tikrąjį pasaulį.
 • Kad ir kokia būtų jų priežastis, visi mūsų studentai nori sukurti geresnį pasaulį, užduodami naujus ir įdomius klausimus, atrasti naujų atsakymų, naujų idėjų, žinių ir praktikos, kad pagerintų verslo praktiką ir visuomenę.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164150_164040_NiBS-0001.jpeg" />

164150_164040_NiBS-0001.jpeg

Kodėl verta rinktis NiBS

Vis daugiau vyresnių vadovų nusprendžia tęsti užsienio doktorantūros studijas NiBS, nes suprantame susirūpinimus ir iššūkius, su kuriais susiduria užimti vadovai, vykdydami doktorantūros studijas, įskaitant:

 • Žongliravimas darbu, šeima ir bandymas prispausti doktorantūroje
 • Nesvarbu, ar gausite palaikymą, kurio reikia norint naršyti programoje
 • Ar galite sėkmingai užbaigti programą
 • Ar galite uždirbti savo laipsnį per reikalingą laikotarpį

Vizija

Turi būti pripažinta pirmaujančia į praktiką orientuota mokslinių tyrimų verslo mokykla Afrikoje, kuri kuria, moko ir moko verslo lyderius ir specialistus per visą savo karjerą.

Misija

Mūsų misija yra būti lyderiu kuriant minties lyderius, kurie turi proto įpročius - vienu metu lankstūs ir įžvalgūs, informuoti apie patirtį ir vis dėlto orientuoti į naujoves, kad jie galėtų būti tiek ekonominės gerovės, tiek transformuojančių socialinių pokyčių Afrikoje veiksniai.

Mūsų sprendimai jūsų rūpesčiams ir iššūkiams

Mes pradėjome vykdomosios doktorantūros programą Afrikoje. Būdami nauja verslo mokykla, pradėjome nuo švaraus plano, todėl darėme viską kitaip, kad sukurtume vadovams palankų „Graduate-On-Time“ (GOT) modelį, kuris rūpintųsi jūsų rūpesčiais ir iššūkiais, įskaitant

 • Kūrybinės programos dizainas ir pristatymas - turint omenyje užimtą vadovą - kiekvienas kursas yra vykdomas per 2-3 dienas (ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį) kas kelis mėnesius. Norėdami gauti daktaro laipsnį, per visą 3 metų programą lankote maždaug 35 dienų užsiėmimus. Programos tvarkaraštis jums pateikiamas iš anksto, kad galėtumėte planuoti savo užimtumą.
 • Nuolatinis mokslininkų bendradarbių palaikymas - Pagal sutartas politikos gaires, visą darbo dieną dirbantys mokslininkai gali jums padėti 24 valandas per parą 7 dienas atliekant tyrimus ir straipsnių paiešką (jei reikia), duomenų rinkimą ir analizę, užduočių atlikimą ir kt.
 • Laiku užbaigtas - pradedate darbą / projektą nuo pat pirmos dienos - mes padedame jums pirmoje klasėje plėtoti jūsų temą - negaištama laiko ieškant temų. Mes deriname kursinius darbus su baigiamųjų darbų rašymu užtikrindami, kad visos jūsų užduotys būtų susijusios su baigiamuoju darbu. Pastaruosius 5 metus programą Ganoje siūlė NiBS. Per pastaruosius 2 metus programą baigė septyniasdešimt vadovų iš Ganos, Nigerijos ir kitų Afrikos šalių.
 • Kursinio darbo ir baigiamojo darbo derinimas. Kursinį darbą deriname su baigiamojo darbo rašymu, užtikrindami, kad visos užduotys būtų susijusios su baigiamuoju darbu. Tai užtikrina greitį ir savalaikį užbaigimą, išvengiant problemų, susijusių su tradiciniu baigiamojo darbo užbaigimo metodu.
 • Darbo rašymo dirbtuvės - tradicinėse mokyklose baigiamųjų darbų rašymas yra nestruktūrizuotas, ad hoc ir vienišas. Mes organizuojame baigiamųjų darbų rašymo seminarus, kurių kiekvienas trunka dvi ar tris dienas vienu metu, kad suteiktų galimybę profesoriams ir mokslo darbuotojams paremti jūsų baigiamojo darbo rašymą oficialioje mokyklos aplinkoje.
 • Aukštas išsilavinimo lygis - iki šiol pasiekėme apie 85% vienos kohortos baigimo sėkmės rodiklį. Per pastaruosius dvejus metus mes baigėme 77 vyresnius vadovus iš Ganos, Nigerijos ir kitų Afrikos šalių.
 • Stipendija - siūlome didelės vertės stipendijas studentams, kurie atitinka tam tikras sąlygas, taip pat lanksčias mokėjimo sąlygas.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164151_164041_NiBS-0002.jpeg" />

164151_164041_NiBS-0002.jpeg

Vietos

 • Accra

  Accra, Gana

  Klausimai