Keystone logo
Neuroscience Business School

Neuroscience Business School

Neuroscience Business School

Įvadas

Neuroscience Business School, įsikūrusi Barselonoje, Ispanijoje, siūlo MBA programas, magistro laipsnius, laipsnius ir subsidijuojamus kursus internetu ir (arba) akis į akį įmonėms ispanų ir anglų kalbomis.

Esame pirmoji verslo mokykla, kurios specializacija yra verslo programos, visose programose įdiegiamos naujos neurologijos technologijos. Visose mūsų programose yra „Business Mindfulness“ dalis, kuri padeda mūsų studentams padidinti jų produktyvumą ir kūrybiškumą.

Mes ruošiame savo studentus prisitaikyti prie pasaulio pokyčių verslo ekosistemoje. Mums įdomu, kodėl švietimas turi būti toks pat, jei pokyčiai mūsų pasaulyje yra nuolatiniai. Švietimo sektorius taip pat reikalauja pokyčių! Ir Neuroscience Business School siūlo išsilavinimą, pritaikytą tikram ir dabartiniam gyvenimui.

Neuroscience Business School yra bendruomenė, kurioje galite:

 • Įgykite išsilavinimą XXI amžiuje
 • Išnaudokite maksimalų asmeninį, profesinį ir socialinį potencialą
 • Susisiekite su žmonėmis, kurie vertina tuos pačius dalykus kaip ir jūs
 • Įgykite neurologijos žinių verslininkams ir lyderiams
 • Išmokite priimti efektyvius sprendimus

Pagrindinės Neuroscience Business School bendruomenės funkcijos:

 • Orientacija į tikslą
 • Aistra
 • Inovacijos
 • Kūrybiškumas
 • Empatija
 • Vadovavimas
 • Atviras protas
Mes specializuojamės XXI amžiaus lyderiams ir verslininkams skirtose programose

Skirtumas nuo Neuroscience Business School

Skirtumas tarp Neuroscience Business School ir kitų verslo mokyklų yra tas, kad prie verslo programų pridedame naujų neurologijos įrankių. Siūlome naujausią ir praktinį išsilavinimą.

Vizija apie Neuroscience Business School

NBS tikslas yra pasiūlyti verslo išsilavinimą naudojant pažangias priemones ir metodus.

Neuroscience Business School Misija

Suteikite studentams naujausią mokymąsi, kad jie galėtų įgyti sėkmingos profesinės patirties.

Mes sutelkiame dėmesį į mūsų studentų asmeninių įgūdžių ir profesinių įgūdžių ugdymą.

Mes mokome savo studentus treniruotis praktikų, skirtų ugdyti esminius įpročius, kad būtų galima mėgautis optimalia psichine ir fizine sveikata ir turėti veiksmams reikalingų atsparių jėgų ir energijos.

Neuroscience Business School Išsilavinimas

Neuroscience Business School siūlo dviejų tipų užsiėmimus: akis į akį Barselonoje, Ispanijoje, ir gyvai internetu. Visose mūsų klasėse puikiai deriname teoriją ir praktiką. Klasės labai dinamiškos.

Neuroscience Business School sukūrė srautinio perdavimo klasių sistemą, kuri leidžia mūsų mokiniams jaustis taip, lyg jie dalyvautų tiesioginėse pamokose. Internetiniai kursai yra labai panašūs į kursus neprisijungus, vienintelis skirtumas yra tas, kad mūsų studentams nereikia keliauti.

Mūsų vertybės

Individualus mokymas kiekvienam mokiniui

Mūsų studentai ne tik išmoks būti optimaliai analitiški, kūrybingi, novatoriški ir dinamiški, bet ir veikti vadovaudamiesi moralinėmis vertybėmis, visuotinai pripažintomis kaip naudingomis žmonijos pažangai.

Inovacijos

Švietimo sistema keičiasi labai greitai, tai, ką išmokai prieš metus, gali neturėti jokio svorio, o gal net pasenusi. Štai kodėl NBS kiekvieną semestrą pritaikome savo programas, kad mūsų studentai galėtų įgyti atitinkamą išsilavinimą.

Lankstumas

Sukūrėme mišrią savo programų sistemą, kuri padeda studentams dalytis studijomis su savo darbu. Nors mes gana griežtai laikomės namų darbų ir terminų sistemos, kad mūsų mokiniai galėtų pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Užimtumas ir stažuotės

Ateities darbas yra bet kokio išsilavinimo tikslas. NBS rūpinasi, kad visi studentai būtų sėkmingi profesinėje srityje, ir mes darome viską, kad tai padarytume.

Nuo pirmos pamokos dienos kiekvienas studentas turi prieigą prie Darbo banko. Neuroscience Business School padės:

 • pritaikyti savo CV;
 • studijų metu susirasti praktikos vietų;
 • susirasti darbą.

Žinome darbo rinkos poreikius. Bendradarbiaujame su daugybe įmonių, siekdami padėti mūsų studentams gauti geriausią darbą.

Taip pat bendradarbiaujame su Michael Page, „Page Personal“ ir „Club Marketing Barcelona“. Tai padeda mūsų studentams gauti praktikos ir darbą. Visi Neuroscience Business School studentai ir absolventai gali naudotis Job Bank paslaugomis.

Mes siūlome:

 • Šiuolaikinės programos, pritaikytos rinkos poreikiams.
 • Meistriškumo kursai kaip įsidarbinti.
 • Tiesioginis kontaktas su tarptautinėmis kompanijomis ir rekomendacijos.
 • Darbo ir praktikos tarnyba.
 • Mokomieji užsiėmimai.

Nors reikia pabrėžti, kad profesinė sėkmė priklauso ir nuo studento: jo įgūdžių, požiūrio, noro įsidarbinti.

Akreditacija

Neuroscience Business School programos yra akredituotos Šveicarijos verslo tyrimų mokyklos, kurią akreditavo Eduqua, taip pat UCAM, valstybės pripažinto universiteto Ispanijoje. Eduqua yra pirmasis kokybės sertifikatas Šveicarijoje valstybiniams ir privatiems švietimo centrams.

Priėmimai

Taikymo procesas:

1 etapas – paraiška internetu

Norėdami pateikti paraišką internetu: pridėkite reikiamus dokumentus, užsiregistruokite vaizdo pokalbiui ir sumokėkite 30 eurų registracijos mokestį.

Dokumentų sąrašas:

 • Pasas arba ID
 • CV (anglų arba ispanų kalba)
 • Naujausia akademinė pažyma
 • Motyvacinis laiškas

2 etapas – vaizdo interviu

Trukmė 30 min - 60 min. Jokio pasiruošimo nereikia.

3 etapas – paraiškos rezultatas

Po dviejų ar trijų darbo dienų, gavę testo rezultatus, gausite el. laišką apie tai, ar esate tinkami, ar ne. Teigiamo atsakymo atveju turėsite 15 darbo dienų sumokėti už vietos rezervaciją.

4 etapas – vietos rezervavimas

Priėmę dalyvauti programoje, turite sumokėti atitinkamą registracijos mokestį. Mokėti galite banko pavedimu.

Mokėjimą turite atlikti iki paskutinės termino datos, nurodytos stojimo el. laiške. Užsiregistravus sumokėta suma negrąžinama.

Ne NBS atmetus vizą, dėl vietos rezervacijos atšaukta suma negrąžinama.

5 etapas – galutinis mokėjimas

Turite sumokėti visą mokėjimą. Mokėjimą galite atlikti banko pavedimu.

Yra du mokėjimo būdai:

 • Vienkartinis mokėjimas su nuolaida. Ką reikia padaryti likus 10 dienų iki pirmosios magistrantūros studijų pradžios dienos
 • Atsiskaitymas dalimis. Tai turi būti padaryta per pirmąsias 5 kiekvieno mėnesio dienas. Šiuo atžvilgiu turite mums pranešti, jei pageidaujate mokėti dalimis iki pirmosios kapitono darbo dienos ir pateikti atitinkamą dokumentą.

Reikalavimai vizoms

Visiems savo studentams suteikiame galimybę gauti studento vizą , jei reikia, studentų miestelyje ir hibridinėms programoms.

Procesas paprastas:

 1. Kreipkitės į norimą programą NBS.
 2. Kai gausite priėmimo laišką ir sumokėsite registracijos mokestį, atsiųsime jums iš mūsų mokyklos reikalingų dokumentų originalus studento vizai gauti.
 3. Tada turite paruošti ir pateikti dokumentus Ispanijos ambasadai arba generaliniam konsulatui jūsų šalyje. Dokumentų sąrašas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Norėdami sužinoti reikalavimus, pasitarkite su ambasada.
 4. Kai gausite sprendimą ir pasą, turėsite paskirtą vizą, kuri galios 90 dienų.

Vietos

Vietos
 • Passeig de Gracia, 21, 08001, Barcelona

Klausimai