Keystone logo
Marbella International University Centre MBA magistras verslo administravimo
Marbella International University Centre

MBA magistras verslo administravimo

Marbella, Ispanija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 24 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

MBA programa sukurta taip, kad padėtų jums siekti karjeros ir padėtų sėkmingai eiti vadovaujančias pareigas arba kurti savo verslą. Studijuosite kartu su patyrusiais specialistais iš įvairių pramonės šakų, todėl galėsite užmegzti ryšius ir susipažinti su geriausia praktika.

Todėl dirbdami su kitais ir remdamiesi asmenine individualia patirtimi bei lygindami ir gretindami ją su grupės narių patirtimi, nagrinėsite klausimus, kurie turi didelį poveikį organizacijoms. Atliksite projektus ir užduotis, skirtas padėti jums kritikuoti ir taikyti Vakarų Londono universiteto suteiktas teorijas, priemones ir metodus.

Didelė dalis mokymosi yra plėtojama kuriant programos dalyvių ir dėstytojų mokymosi bendruomenes, ir jūs tapsite šios bendruomenės dalimi. Jūsų supratimas apie pagrindinius verslo, vadovavimo ir valdymo įgūdžius, procesus ir praktiką bus plėtojamas. Mokymosi bendruomenėje, padedant dėstytojams ir kitiems besimokantiesiems, siūlomi, aptariami ir analizuojami realių problemų sprendimai.

Įgysite kritinį supratimą apie verslo ir vadybos problemas tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, o tai padidins jūsų gebėjimą maksimaliai išnaudoti asmeninį ir organizacinį potencialą. MBA studijos apjungia aktualią šiuolaikinę akademinę teoriją ir mokslinius tyrimus su praktiniu organizacijų veiklos supratimu. Jis bus plėtojamas suteikiant jums galimybę dalytis žiniomis, susieti jas su teorijomis, sukurtomis remiantis atitinkamais moksliniais tyrimais, ir mokytis praktiškai.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai