Keystone logo
© Marbella International University Centre
Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Įvadas

Sveiki atvykę į Marbelos tarptautinį universitetinį centrą (MIUC). Esame čia tam, kad suteiktume jums tai, ko reikia sėkmingai dirbti pagal pasirinktą profesiją. Mūsų mokymo kursai ir patalpos yra tam pritaikytos. Marbella International University Centre (MIUC) - tai pasaulinė akademinė institucija, teikianti naujo tipo mokymosi patirtį, pagrįstą į karjerą orientuota mokymo programa ir unikalia gyvenamąja aplinka.

Universiteto centras, pabrėžiantis aukštos kokybės švietimo ir pramonės sąsajas šiuolaikiniame pasaulyje, didžiuojasi dinamiškomis bakalauro ir magistrantūros studijų programomis, derindamas modernų požiūrį į mokymo praktiką su dideliu dėmesiu studentų gerovės paramos paslaugoms.

Kodėl verta studijuoti MIUC?

Mūsų akademinis partneris, Vakarų Londono universitetas (UWL), tvirtina MIUC bakalauro ir magistro laipsnius.

UWL reitinguojama taip:

  • Numeris 1 Londono universitetas (ne specialistas) Nacionalinė studentų apklausa 2023
  • Geriausias šiuolaikinis Londono universitetas (nespecializuotas) "Complete University Guide 2025".
  • Į viršų 30% universitetų visoje šalyje The Guardian universiteto vadovas 2024.
  • Universitetas metų studentų patirties ir Universitetas metų mokymo kokybės "The Times" ir "Sunday Times Good University Guide 2023.
  • UWL patenka į geriausių 100 universitetų Jungtinėje Karalystėje už bendrą kokybę mūsų mokslinių tyrimų ir beveik 80% mūsų mokslinių tyrimų yra įvertinta kaip pirmaujanti pasaulyje (4) arba tarptautiniu mastu puikiai (3) naujausiame Vyriausybės mokslinių tyrimų kompetencijos sistema (REF) vertinimas.

MIUC partnerystė su UWL, mūsų tarptautinė bendruomenė ir novatoriški mokymo metodai padės jums gyventi, mokytis ir tyrinėti, kol studijuosite, kad įgytumėte JK diplomą.

Vietos

  • Marbella

    Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n, Finca el Pinillo, 29601, Marbella

Klausimai