Keystone logo
Mississippi University for Women MBA programa internete
Mississippi University for Women

MBA programa internete

Columbus, Jungtinės Amerikos Valstijos

3 Semesters

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

W 100% internetinio verslo administravimo magistro laipsnis skirtas įgūdžių, reikalingų karjerai versle, lavinimui; tačiau neapsiriboja vien verslo pasauliu. Tai yra naudingas laipsnio pasirinkimas dirbantiems specialistams, kurie turi įgyti papildomą išsilavinimą, kad pasiektų savo profesinius tikslus. Tai paruošia studentus dirbti įvairiose pramonės šakose ir profesijose.

Programa moko studentus tapti pažangiais verslo lyderiais, kurie gali išanalizuoti situaciją ir sukurti efektyvius, praktiškus sprendimus. Akcentuojami kritinio mąstymo, analitiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai. MBA suteikia pagrindinio verslo praktikos, tokios kaip apskaita, finansai, valdymo informacinės sistemos, rinkodara ir valdymas, išsilavinimą. Išsami pagrindinė mokymo programa sukuria pagrindą, reikalingą sėkmei bet kurioje srityje, o pasirenkantieji suteikia žinių apie specializuotas kompetencijos sritis.

Mes raginame studentus iš visų profesinių sluoksnių ir bet kurios bakalauro programos ieškoti priėmimo į W MBA programą. „Idealaus mokinio“ nėra, mes manome, kad sunkus darbas ir atsidavimas yra raktas į sėkmę tiek klasėje, tiek posėdžių salėje. Dabartiniai MBA studentai dirba įvairiose pramonės šakose, įskaitant energetiką, bankininkystę, rinkodarą, aukštąjį mokslą ir informacines technologijas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai