Keystone logo
MIBM Global

MIBM Global

MIBM Global

Įvadas

MIBM jau kelerius metus yra neabejotinas išskirtinis internetinio valdymo kursų lyderis visoje Indijoje, suteikiantis kokybišką išsilavinimą ir atitinkantis tarptautinius standartus.

Mes, MIBM, turime kokybiškų programų, siūlančių MBA ir „Fast Track“ programas, sąrašą, kurios geriausiai tinka studentams ir specialistams, kad jie galėtų formuoti savo karjerą pagal dabartines pasaulines tendencijas. Mes tikime, kad mūsų mokiniai lenkia konkurentus, suteikiant išsilavinimą. Mūsų misija yra sustiprinti dabartinį individo ūgį, kad jis galėtų tobulai pasiekti savo tikslus.

MIBM siūlo įvairias internetines MBA programas, kurios yra pripratusios prie nuolat kintančios rinkos aplinkos. Programos geriausiai tinka studentams ir dirbantiems specialistams, suprantantiems savo laiko apribojimus. Kursus sukūrė ir sukūrė pirmaujantys švietimo ekspertai iš viso pasaulio. Mūsų švietimo ekspertai sukūrė geriausią mokymo metodiką ir mokymo modelius, kad sukurtų pirmaujančius pramonės specialistus. Mūsų švietimo fakultetas yra įvertintas kaip geriausia pramonė teikianti internetinį išsilavinimą.

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • Antananarivo

      Antananarivo, Madagaskaras

      Klausimai