Keystone logo
Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Įvadas

"Manchester Business School buvo įkurta 1965 metais ir yra viena iš pirmųjų JK verslo mokyklų. 2015, mes atšventėme 50-ąsias metines.

Mes tapome didžiausia verslo ir vadybos mokyklos Didžiojoje Britanijoje 2004 metais, kai mes susijungė su The Victoria universiteto Mančesterio mokyklos Apskaitos ir finansų UMIST mokyklos Vadybos ir programos mokslinių tyrimų mokslo ir technologijų srityje.

Esame pilno aptarnavimo verslo mokykla, teikianti pramonės orientuotas švietimas studentams, magistrantams ir vadovų visame pasaulyje.

Originalus mąstymas Taikomoji yra tai, ką mes darome, širdies - tekinimo teorijos į praktiką visose mūsų veiklos, per mūsų programos, konsultacijos ir mokslinių tyrimų.

Informuojame, įkvėpti ir bendradarbiauti su verslo bendruomene per mūsų verslo sužadėtuvių veiklą ir dirbame remti bendruomenes per mūsų socialinės atsakomybės darbotvarkę.

Reitingai ir akreditavimas

Aljansas "Manchester Business School toliau gauna reitingus ir akreditacijų skaičių iš daugelio suteikiančių lentų - ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet iš viso pasaulio.

Reitingas

2016 "Financial Times" apklausa užima mūsų MBA 7th Jungtinėje Karalystėje, 14d Europoje ir 38-pasaulyje. Pasak FT, MBA studentams gali tikėtis 96% atlyginimas padidės tris metus po baigimo. Aljansas MBS taip pat dedamas 12 pasaulio karjeros pažangą. Mes užėmė 6 vietą pasaulyje, už JAV ribų, kurias įmonės pavadinimo "Forbes". "Forbes" reitingas naudojimas investicijų grąža (IG), o jos pagrindinės priemonės, kartu su gautais atsiliepimais iš aljanso MBS "pasaulio absolventų bendruomenę. Mes užėmė 2-ąją Jungtinėje Karalystėje tyrimų galia, ir 4. gylis ir plotis tyrimų (2014 m ref). "Bloomberg" Verslo savaitė užėmė Aljanso MBS ne 19 pasaulyje ir 9 į absolventų apklausa.

Akreditavimas

Aljansas MBS yra dalis smulkaus ir pasirinkite grupę institucijų visame pasaulyje, kuri yra akredituota visų trijų pagrindinių institucijų - AACSB International, AMBA ir EQUIS.

Vieta

Kur esate įsikūrę, mūsų patirtis yra niekada toli. Mes esame tik JK verslo mokyklos su buvimo šešių pasaulio centrų. Visi mūsų centruose turi stiprius ryšius su vietos verslo bendruomene ir mes taip pat turime pasaulinio tinklo daugiau nei 50.000 absolventai, paskirstytą per 169 šalių.

Vietos

  • São Paulo

    Av. das Nações Unidas 12495 - Brooklin (FGV Berrini) 04578000, São Paulo, Brasil, , São Paulo

    • Manchester

      Alliance Manchester Business School Booth Street East , M13 9SS, Manchester

    Klausimai