Keystone logo
Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Įvadas

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

Nuo 1995 m. „Master Education International“ tarnavo savo asocijuotiems ir susijusiems institutams Artimuosiuose Rytuose, Indijoje, Tolimuosiuose Rytuose ir jų studentų bendruomenėje, teikiant JK, JAV ir Indijos aukštąjį mokslą. Jos pagrindinės programos yra MBA ir BBA. MEI yra trijų JK skyrimo institucijų partnerė; „QUALIFI“, „BTEC Edexcel“ ir „NCC Education“ ir žinomi universitetai, tokie kaip Boltono universitetas, JAV „Vision University“ ir „Banasthali University“ (išvardyti ir rekomenduojami Švietimo ministerijos, JAE). MEI taip pat yra ne universitetinė mokslinių tyrimų programa, vedanti į doktorantūros studijas

MASTER'as teikia kokybišką aukštąjį mokslą, prieinamą JAE.

„Master Education International“ pastaruosius 24 metus vykdo švietimo vadybos srities mokymą , turėdamas savo pristatymo centrus Dubajaus, Šardžos ir Abu Dabio UAE šalyse, kurių grupės būstinė yra Indijoje ir jos partneriai KSA ir Singapūre. Ypač rūpinamės profesionalių specialistų poreikiais, penktadieniais ir (arba) šeštadieniais vykdant kontaktinius interaktyvius užsiėmimus. Kituose universitetuose gauti kreditai gali būti perleidžiami, todėl galite pradėti aukštojo mokslo pradžią.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG
114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Atsiliepimai

„Meistrai suteikė man įvairių pripažintų universitetų galimybes MBA programoms, kurios suteikia gilias žinias, kad būtų konkurencingos šiame globalizuotame pasaulyje. MBA programa suteikė tiesioginę vertę, didindama mano strateginį sąmoningumą. geriausias pasirinkimas man ir būtų daugumai žmonių. “
- Amin Kazi, vykdomasis direktorius ir GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB)

"Aš buvau su magistrais nuo 2011 m. Liepos mėn., Turėjau savo BBA laipsnį rinkodaros srityje. Aš stebėjau nuostabų ir aukštos kvalifikacijos fakultetą. Šiuo metu aš baigiu savo magistro laipsnį rinkodaros srityje. - Ala'aeddin MJ Tumalih, ACSS vyresnysis teisininkas (Arab Bank Plc)

„Visada domisi MBA-HR ir nerimauju, kaip dirbti darbe, nes po darbo aš reikalavau pakankamai instruktavimo ir pamokų. Sprendimas buvo„ Master Education International “. MEI padėjo man tobulėti profesionaliai

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Mūsų tikslai

Suteikti specialų ir aukščiausios kokybės išsilavinimą rengiantis profesinėms pareigoms šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur menotraklija ir kvalifikacija yra esminės pažangos.

Suteikti post-edukacines galimybes klientams, kurie jau užsiima verslu, leidžiantys jiems įvykdyti savo karjeros tikslus, tobulindami savo įgūdžių bazę nepraleidžiant profesijos ar pakenkdami švietimo kokybei.

Prireikus naudoti tradicinę praktiką, šiuolaikines technologijas ir technologijas, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti pristatymą, kad būtų sustiprintas ir praturtintas mūsų klientų pasiekimas siekiant išsilavinimo ir karjeros tikslų.

Išlikti žingsniu su inovacijomis ir kurti naujus metodus ir technologijas švietimo ir komponentų medžiagoms pristatyti bei instituto administracinius aspektus.

JAE gyventojams: DUBAI / SHARJAH - penktadienio rytas (09:00 - 12:30)
ABU DHABI - šeštadienio popietė (02:00 - 05:30)

Vietos

  • Dubai

    Master Education International P.O Box: 117149 Dubai, UAE

  • Sharjah

    Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates

    Klausimai