Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Marist College - School of Management

Marist College - School of Management

Marist College - School of Management

Įvadas

Marist kolegija, pripažintas kompetencijos pagal US News & World Report ", laikas, ir" Princeton Review ", ir" Barron geriausiai perka aukštesnįjį išsilavinimą ", garsėja savo pirmavimą technologijų naudojimo siekiant pagerinti mokymo ir mokymosi procesą, ,

Įkurta 1929 metais, Marist anketa 210-akras miesteliu su vaizdu į Hudsono upę į istorinio Hudson Valley, pusiaukelėje tarp Niujorko ir Albany, valstybės sostinės širdyje.

Tai, kas prasidėjo kaip ateities Marist Brothers mokymo mokykloje tapo vienu iš pirmaujančių kolegijų menų ir mokslų tautos. Marist yra ekumeninis pobūdžio ir atspindi iš Marist Brothers ", Šv Marcellin Champagnat įkūrėjas idealus: įsipareigojimą kompetencijos ugdymo, dėl padidėjusių žmogiškųjų vertybių siekimas, ir atsidavimas į tarnybą principu.

Marist yra skirta padėti studentams plėtoti intelektą ir pobūdį, reikalingą šviesuolių, etinių ir vaisingo gyvenimo į pasaulio bendruomenės 21-ojo amžiaus.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Poughkeepsie

    Marist College, 3399 North Road

    Klausimai