Keystone logo
© krakenimages
Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Įvadas

MDCI - praeities dabartis ir ateitis

MDCI pritaiko, rengia ir kuria paradigmos pokyčio, kuris yra nauja verslo ir vadybos švietimo ir mokymo banga, programas. Naujojo formato programos pristatomos nebrangiai, greitai ir tarptautiniu mastu akredituotai.

Nuo 1993 m. Didžiosios Britanijos įmonė MDCI toliau koordinuoja tarptautinės vadybos plėtrą ir studijų programas, remiančias karjeros profesionalus Arabijos įlankoje, už kompetenciją pripažintą „Queen's Award for Export for Education“.

Iš savo regioninio centro Bahreine ir būstinės JK MDCI teikia sklandžią, tikslingą studijų patirtį, kuri sukuria gyvybingą kohortos bendruomenę ir absolventus. Pirmenybė teikiama prieinamumui ir palaikymui - be mokymosi ir tyrimų medžiagos, kiekvienas studentas gauna automatinę prieigą prie „Microsoft Teams for Education“, taip pat „Office 365“ ir tiesioginio bendravimo su dėstytojais ir komanda.

Tarptautinio lyderystės magistro programa remia rytojaus lyderius prisitaikant prie lyderystės iššūkių pasaulyje po pandemijos.

Kruopščiai kuruojamas, kūrybingas mokymo programas teikia pagrindiniai JK akademikai, peržiūrimi ir atnaujinami, kad atitiktų kintantį pasaulį. Dabar MDCI yra pasirengusi vikrinti naujos kartos programas judriu ir profesionaliu būdu į PĮBT, Europą ir pasaulinį mastą.

142203_pexels-photo-3761520.jpeg

Portfelis

universitetinis laipsnis

 • Vykdydami Fondo programą, verslo ir finansų, matematikos, mokslų ir inžinerijos, teisės ir socialinių mokslų internetinės studijų programos - įskaitant personalizuotą įdarbinimo paslaugą
 • MBA (CMI / YSJ)
 • MBA papildymas (TBA) (nuo mokymo kvalifikacijos ar CMI pereinamojo vadovavimo)
 • Magistrantūra (TBA)
 • DBA (TBA)
 • DBA progresas iš MBA papildymo
 • Bakalauro papildymas (Linkolnas)

Universiteto parengimas

 • Fondo programa - sąsaja nuo vidurinės mokyklos iki Vakarų universiteto standartų ir reikalavimų
 • Vykdant Fondo programą, internetinės pagrindinių dalykų programos, įskaitant individualizuotą įdarbinimo paslaugą
 • Daktaro pasirengimo programa - išsamus 2–3 mėnesių trukmės internetinis pasirengimas daktaro ar doktorantūros studijoms, įskaitant pasiūlymų rengimą ir individualizuotą įdarbinimo paslaugą

Valdymo plėtra

 • MBA papildymas
 • Mini MBA
 • „Exec“ ir „Exec“ direktorių programa
 • Skaitmeninė rinkodara (DM Inst)

Naujosios eros valdymo mąstymas

 • „Appli“ - teigiamos psichologijos ir gerovės programos - vedančios į MBA
 • Strateginė širdies veikla - "Strateginė širdies veikla yra alternatyva strateginiam planavimui. Tai reiškia, kad esi ryžtingai žmogus skaitmeniniu būdu sujungtame pasaulyje. Ji kviečia bebaimius lyderius pasikalbėti prieš kalbant, kad širdis, galvas ir rankas sujungtų su planais."

Precedento neturintys laikai reikalauja naujo mąstymo

MDCI ir CMC perrašė „Playbook“.

Jau daugiau nei trisdešimt metų Management Development Centre International (MDCI) iš naujo apibrėžia vadovų ugdymo būdą Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Dabar, sutelkę dėmesį į transformacijos lyderių įgalinimą, pasiekėme naują Pathway į JK akredituotą MBA.

Vadovaujamas CMC generalinio direktoriaus dr. Lesterio Massinghamo, mes pristatome „The Next Generation MBA“ Persijos įlankos naujos kartos lyderiams. Pradėkite baigti vos per 12 mėnesių, o finansinės investicijos siekia tik 12 000 USD.

Mes visi turime istoriją. Štai trumpas žvilgsnis į mūsų

 • Daugiau nei 5000 absolventų.
 • Bendradarbiavimas su svarbiausiais JK fakultetais, kolegijomis ir universitetais.
 • Gavo karalienės apdovanojimą už švietimo eksportą.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

Istorija

Dešimtojo dešimtmečio pradžia

MDCI pasirenka Bahreiną kaip savo regioninį centrą, kuris tarnautų Arabijos karjeros specialistų ir visų sektorių lyderių lyderystės švietimui.

1993 metai

MDCI pradeda pirmąją nuotolinio mokymosi MBA programą regione kartu su JK Hull universitetu iš bazių Dubajuje ir Bahreine.

1995 metai

MDCI patvirtintas kaip pirmasis Saudo Arabijos „Aramco“ MBA teikėjas ir pristato pirmąjį vietoje esantį MBA Omano sultonate kartu su JK Linkolno universitetu.

1997 metai

MDCI apdovanotas „The Queen's Award“ už švietimo eksportą.

1998 metai

MDCI pradeda pirmąjį regiono verslo administravimo daktaro laipsnį, esantį Persijos įlankos bendradarbiavimo taryboje su Halo ir Linkolno universitetais.

2000 m

MDCI pristato pirmąjį saugumo studijų magistro laipsnį GCC su JK Readingo universitetu.

2000-ųjų pradžia

MDCI kartu su Darbo ir socialinių reikalų ministerija Bahreine pradeda Pažangiosios vadybos plėtros programą. Tuo tarpu, pasitaręs su Didžiosios Britanijos karo atašė, „Al Yamamah Offset“ programos metu Omano ginkluotųjų pajėgų sultonui buvo suteikta „Hull MBA“ programa.

2006 m

MDCI paskyrė regioninius Pietų Afrikos universiteto atstovus.

2015 m

MDCI kartu su Liverpulio Johno Mooreso universitetu teikia verslo administravimo daktaro laipsnį Bahreine ir Omane.

2020 m

Naujos kartos MBA yra tiesiogiai transliuojamas internetu, paleistas pasaulinio „CoVid-19“ užrakto metu.

Atleisiantis lyderystės meistriškumą, daugiau kaip 5000 kartų nuo 1993 m

Absolventai

Nuo 1993 m. Bahreine MDCI pardavė, palaikė ir administravo vadybos tobulinimą vietoje, bakalauro ir magistrantūros programas pripažintose akademinėse institucijose, įskaitant JK pirmaujančius universitetus, tokius kaip Hull, Reading ir Lincoln, daugiau nei 5000 karjeros profesionalai.

Naujasis gen

Įvairiapusis mąstymas įkvėpė kurti ir kurti naujos kartos MBA programą. Pradedantiesiems, 2020 m. Yra precedento neturintys metai, reikalaujantys naujo mokymosi. CMC pažymėjimas apie transformacinį lyderystę su York St John laipsniu siekia atsakyti į tai įvairiais lygmenimis. Mes manome, kad mūsų absolventai bus pasirengę tai pasiūlyti savo artimiausiems šeimos nariams, draugams ir komandai.

Lyderiai

Vos ketverius metus vykdydama valdymo plėtrą, bakalauro ir antrosios pakopos programas, 1997 m. MDCI gavo Karalienės apdovanojimą už eksporto švietimą, pripažindama britų firmos pagrindinį vaidmenį Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje. Greitai pirmyn daugiau nei du dešimtmečius ir MDCI programose dalyvavo kelių lygių lyderiai keliuose sektoriuose, įskaitant ministrų, „C-Suite“, taip pat verslininkai, pritraukiantys didelius įsigijimus, susijungimus ir sąrašus.

142204_pexels-photo-3771089.jpeg

Pagaliau pasiekiama, akredituota, prieinama ir prieinama MBA

Kodėl praleidžiant bent du kartus daugiau laiko ir pinigų norint užsidirbti MBA, kai per 12 mėnesių galite pasiekti JK universiteto akredituotą kvalifikaciją už mažiau nei 12 000 USD?

Pastaraisiais mėnesiais įvykę kiekybiniai pokyčiai paskatino mūsų komandą ieškoti naujo MBA sprendimo. Mes sukūrėme puikią programą drąsiems Arabijos karjeros profesionalams, ieškantiems naujų lyderystės įgūdžių šioje precedento neturinčioje situacijoje.

Rezultatas yra naujos kartos MBA.

Jūsų studijos baigiamos per metus, nereikalaujama bakalauro laipsnio, o jas dėsto Persijos įlankos Didžiosios Britanijos fakultetas ir (arba) gyvenate internetu, taip sumažindami išlaidas.

Kodėl verta rinktis MDCI?

Mes netikime kliūtimis sėkmei.

Tai yra prieinamiausias MBA regionas.

Nereikia jokio laipsnio.

 • Jūsų patyrusi verslo patirtis gali jus padėti.
 • Priimkite pirmuosius šešis mėnesius ir gaukite profesinį pažymėjimą „Transformacijos lyderystėje“.
 • Sumažinkite išlaidas ir keliones, lankykite Persijos įlanką ir (arba) patekite į klasę, gyvai internetu.
 • Pristatymas savaitgaliui, kuris tinka jūsų darbui ir šeimai.

Mūsų meilė Arabijai

Daugiau nei trisdešimt metų MDCI padeda studentams Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje pasiekti tikrąjį potencialą ir pasiekti karjeros ambicijas. „Queen's Award“ už eksporto švietimą gavėjas MDCI absolventai užima 5000 absolventų - visose pirmaujančiose organizacijose, tokiose kaip „Batelco“, „Saudi Aramco“, „Al Marai“, „Gulf Air“, „Qatar Petroleum“, SKVN „RasGas“ ir „Omantel“.

Vietos

 • London

  The Old Coach House TS27 4SS, United Kingdom, TS27 4SS, London

  • Manama

   Manama, Bahreinas

   Klausimai