Keystone logo
© BIMM University
Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Įvadas

MAM-US1

Mastrichto vadybos mokykla ir Universitetas Suffolk pradėjo įdomų bendradarbiavimo Executive MBA laipsnį, kalbant kurių dalyviai galės studijuoti tarptautinių vietose, Mastrichtas (Nyderlandai), Ipswich (JK) su galimybe studijuoti Bostono (JAV) taikomi vizų reikalavimai.

Tai vienas seniausių verslo mokyklų Nyderlanduose ir vienas iš jauniausių universitetų Jungtinėje Karalystėje partnerystė lėmė unikalų MBA, kuri sujungia tvirtą verslo tradicijas ir tarptautinę akreditaciją su verslumo energijos ir galimybių plėtrai. Programa yra pateikta visiškai anglų kalba.

Daugiau apie šį kelio-iųjų naują Vykdomosios MBA pamatyti straipsnį apie tai, kad buvo rodoma žurnale Verslo Kadangi

Gilinti ir stiprinti akademinius ir mokslinius ryšius tarp Nyderlanduose ir Jungtinėje Karalystėje, pavaduotojas Kancleris Safolko universiteto profesorius Richardas Lister atnešė vizito į MAM ne iš 2016 metų rugpjūčio pabaigoje.

MAM ir Safolko universiteto planuojate sutelkti išteklius plėtoti veiksmingą tarpvalstybinį mokslo partnerystę verslo mokymo, pagrindinį dėmesį skiriant socialinės ir aplinkos tvarumo ir atsakomybės, ypač aukštųjų technologijų ekonominę aplinką, kurioje mokymasis visą gyvenimą tapo imperatyvas dėl ekonominių konkurencingumą. Tai apims Bendradarbiaudami pasiūlyti individualiai įvairių valdymo ir verslumo laipsnių, trumpas programas ir verslo renginius. Sveikatos valdymas yra viena iš sričių, ypač kai abi institucijos bus surišti savo tinklus ir patirties.

MAM-US32

Vietos

  • Ipswich

    Ipswich, Jungtinė Karalystė

    Klausimai