Keystone logo
London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

Įvadas

London School of Commerce Malta

Dalis Londono prekybos mokyklos (UK) koledžų asociacijos, įsikūrusios Bedfordshire universitete

Malta Campus

London School of Commerce Malta siūlo patrauklią centralizuotai įsikūrusią universitetą apsvaiginimo vietoje žavioje Maltos saloje, kur anglų kalba yra viena iš dviejų oficialių nacionalinių kalbų ir plačiai kalbama visų vietos gyventojų. LSC Malta miesteliu yra įrengtos visos patalpos, reikalingos teigiamam mokymosi procesui, įskaitant "Wi-Fi" visose patalpose, gerai įrengta ir įrengta biblioteka ir laisvalaikio zonos.

LSC Malta bibliotekos fondą sudaro visų pagrindinių tekstų ir rekomenduojamų skaitymų paskola ir nuoroda. Taip pat galima rasti tyrimo įgūdžių ir tyrimų metodologijų rinkinį. Be to, studentai turės visą prieigą prie daugiau nei 70 000 tekstų, kuriuos galima gauti elektroniniu būdu per LK internetinę biblioteką.

LSC Malta " modernios priemonės ir išsamūs mokymosi ištekliai suteiks jums tinkamų įrankių, padėsiančių sklandžiai pereiti prie studijų, plėtojant žinias ir žinias, reikalingas karjerai tarptautiniame versle. LSC Malta " didžiuojasi tuo, kad jos dėstytojai yra išskirtiniai profesoriai, mokslininkai ir aukštos kvalifikacijos profesionalūs mokslininkai.

LSC Malta privalumai

Universitetas yra šalia istorinio Valetos miesto, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Jis yra lengvai pasiekiamas iš pagrindinio salos pagrindinio transporto mazgo, taip pat yra daugybės istorinių paminklų, prekybos centrų, laisvalaikio zonų ir pramogų vietų. .

LSC Malta jūs būsite panardintas į tikrai įvairiapusę aplinką, kurią sudaro studentų gyventojai, kurie yra tautybių ir kultūrų lydymo taškas, todėl jūsų švietimas tikrai formuoja patirtį, viršijančią pagrindinius akademinius pasiekimus.

LSC Malta turi licenciją kaip Aukštojo mokslo institutas (licencijos numeris 2014-FHI-025).

24381_20.jpg

Pagrindiniai privalumai

 • Gaukite visuotinai pripažintą laipsnį

 • Galimybė pervesti kreditus į Jungtinę Karalystę, norint gauti Didžiosios Britanijos MBA laipsnį

 • Labai konkurencingi kursų mokesčiai, mokami lanksčiais dalimis

 • Studijuokite ir gyvenkite unikaliame angliškai kalbančio Viduržemio jūros regiono šalyje

 • Žinomas tarptautinis fakultetas

 • Pasinaudokite šiuolaikiška, pilnai įrengta universiteto vieta centrinėje vietoje

 • Prieiga prie 70 000 internetinių studijų medžiagų

Vietos

 • Floriana

  Floor 3, Europa Centre, St. Anne Street, FRN9020, Floriana

  Klausimai