Keystone logo
Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Įvadas

Pasaulio klasės tarptautinis fakultetas

Mūsų fakultetą sudaro geriausi profesoriai, susiję su tokiomis institucijomis kaip Harvardas, Jeilis, Stanfordas, Čikagos universitetas, Mičigano universitetas, Duke'o universitetas, Niujorko universitetas, Londono verslo mokykla, Kembridžas, Sankt Galleno universitetas, Kopenhagos verslo mokykla, Bocconi universitetas , Zagrebo ekonomikos ir vadybos mokykla, Sciences Po, HEC Paris ir kt.

Pasiruoškite ginčytis

LSB , nesvarbu, ar užsiregistruosite vadovų mokymo programoje, ar MBA, ar vadybos magistrantūroje, būkite pasiruošę įdomiam laikui. Jūs susidursite su verslo situacijomis, kai užginčytos jūsų žinios ir aptariami ne iš savęs priimti sprendimai . Turėsite bendrauti ir rasti bendrą kalbą su dėstytojais, klasės draugais ir verslo lyderiais iš viso pasaulio.

Naujoviški mokymo metodai

Studijos LSB suteikia galimybę susipažinti su įvairiomis kultūromis, patirtimi ir mąstymo būdais. Bendradarbiaudami įgysite turtingos tarptautinių klasės draugų, profesorių ir įmonių vadovų patirties. Apdovanotas fakultetas yra pirmaujantis verslo administravimo mokymo metodų srityje . Išmokite mąstyti ir apsispręsti kaip lyderis atvejų analizės ir konsultavimo projektuose.

Veiksmingos žinios

Mokymo programa skirta tam, kad jūs taptumėte lyderiu, kuris galėtų pamatyti, valdyti ir plėtoti naujas galimybes. Jūsų LSB magistro patirtis suteikia ne tik akademinių žinių ir praktinių įgūdžių. Mūsų tikslas yra suteikti jums unikalią patirtį - akademinę ir kitokią.

Vizija

Būti visuotinai pripažinta aukštos kokybės verslo mokykla Europos širdyje.

Misija

Mokyklos misija yra suteikti įkvepiančią ir daugiakultūrę mokymosi aplinką verslo lyderiams iš tarptautinių kompanijų, veikiančių Liuksemburge, taip pat visoje Europoje ir pasaulyje. Siekdama savo švietimo ir mokslo tikslų, mokykla naudoja šiuolaikinius mokymo ir tyrimo metodus, skatina kultūrinę ir intelektinę įvairovę. Mokykla bendradarbiauja su tarptautine verslo bendruomene ir rengia verslo lyderius klestėti sudėtingame pasauliniame verslo pasaulyje.

Akreditacija

Luxembourg School Of Business yra akredituota Liuksemburgo aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos. Akreditacijos galioja visai institucijai, taip pat verslo administravimo magistrantūros ir vadybos magistrantūros programoms. Luxembourg School Of Business taip pat yra AACSB tarptautinių akredituotojų narė ir yra Erasmus akredituota.

Stipendijos ir finansavimas

Campus Life & Facilities

Career Center

Karjeros centras palaiko glaudžius ryšius su įmonėmis tiek Liuksemburge, tiek tarptautiniu mastu. Ji suteikia visapusišką paramą ir rekomendacijas studentams ir absolventams, siekiant užtikrinti stažuotes.

Studentai galės pasikonsultuoti su jūsų karjeros patarėju bet kuriuo savo karjeros metu. Mūsų karjeros patarėjas žingsnis po žingsnio padeda studentams ieškant praktikos.

Tarptautinis biuras

Vadybos magistro studijų metu studentai galės dalyvauti mainų programoje su universitetais partneriais ar verslo mokyklomis. Šioms Erasmus ir mainų programoms papildomų studijų mokesčių nereikės.

LSB Tarptautinis biuras padeda studentams su tarptautiniu mobilumu, padeda jiems praleisti laiką užsienyje ir tvarko institucinius santykius tarp LSB ir jos partnerių universitetų.

 • Gyvas kultūrinis gyvenimas
 • Tarptautinis atvirumas
 • Aukščiausios kokybės sporto įranga
 • Gamtos įvairovė
 • Puikus maistas ir vėjas
 • Puiki vieta susirasti draugų

Vietos

 • Luxembourg City

  19, Rue Eugène Ruppert

 • Luxembourg City

  Luxembourg City, Liuksemburgas

  Klausimai