Keystone logo
Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Įvadas

Loma Linda University School of Public Health rengia savo studentus apdovanoti visuomenės sveikatos karjerą vis labiau besikeičiančioje sveikatos priežiūros sistemoje. Mes siūlome 12 visuomenės sveikatos studijų programų magistrantūroje ir doktorantūroje. Visuomenės sveikatos mokykla taip pat siūlo MPH ir DrPH laipsnius internete.

Mes kuriame mokymosi patirtį kiekvienai kartai. Mokslinius atradimus paverčiame veiksmais, geriname sveikatą, skleidžiame viltį ir propaguojame savo kaimynystės visumą.

Mes klestime pagal nuolatinio kūrybiškumo ir minties tyrinėjimo mentalitetą. Mes primygtinai reikalaujame, kad visuomenės sveikata būtų sėkminga, ir turime dirbti įvairiose srityse. Atsakingoms naujovėms reikia lankstumo ir vertinimo. Tai užtikrina augimą ir nustato naujų idėjų poveikį. Esame pasirengę prisiimti apskaičiuotą riziką ir toliau kelti geriausias idėjas. Kiekvienu savo veiklos lygiu mes siekiame patobulinti tai, kaip mūsų mokiniai registruojasi į klases, kad apibrėžtų naujas studijų sritis. Iš tiesų, mūsų naujovės yra vienas iš būdų, kaip išlikti aktualūs.

Vietos

  • Loma Linda

    Circle Drive,24951, 92354, Loma Linda

    Klausimai