Keystone logo
KMU Akademie

KMU Akademie

KMU Akademie

Įvadas

Tęstinis mokymasis XXI a

XXI amžiuje, kuriam būdingas vis spartesnis vystymasis, švietimas ir tolesnis mokymas yra vertingas ir svarbesnis nei bet kada anksčiau. Sudėtingi technologiniai ir ekonominiai klausimai bei didelė atsakomybė prieš aplinką pateikia įmonėms ir jų vadovams sprendimus, kurie priimami remiantis patirtimi, žiniomis ir kompetencija. Todėl būtinas mokymasis visą gyvenimą ir tolesnė profesinė kvalifikacija. Mokymo paslaugų teikėjų užduotis yra sukurti infrastruktūrą šioms tolesnio mokymosi galimybėms.

2006 m. įkurta KMU Akademie & Management AG šią atsakomybę žinojo nuo pat pradžių. Tačiau ji taip pat pripažino, kad dirbantys žmonės, norintys studijuoti neakivaizdiniu būdu, susiduria su dideliu iššūkiu – derinti darbą, šeimą ir studijas. Atsižvelgdami į šį reikalavimą, KMU Akademie atsakingi asmenys parengė nuo laiko ir vietos nepriklausomą nuotolinio mokymosi koncepciją. Nuo 2011 m. KMU Akademie , bendradarbiaudama su Middlesex universitetu, siūlo neakivaizdinius internetinius kursus, kurie atitinka būtent šiuos reikalavimus.

Be Midlsekso universiteto sistemos akreditacijos, studijų programas Middlesex universitete sėkmingai akreditavo akreditavimo agentūra AQAS, bendradarbiaudama su KMU Akademie & Management AG pagal tarptautinius standartus, Europos standartus ir gaires (ESG).

Pirmas pasirinkimas studijoms šalia darbo

Kursus galima baigti ne visą darbo dieną. Tai ypač naudinga vadovams, kurie nori plėsti savo žinias neatsisakydami darbo. Internetinis kursas Middlesex universitete / KMU Akademie lanksčiai prisitaiko prie studentų poreikių. Studijuojate kada ir kur norite ir baigiate studijas savo tempu.

Jūsų nauda iš pirmo žvilgsnio

Su mumis esate geriausiose rankose

  • Lankstus mokymasis
  • Mokymo kalba vokiečių
  • Pripažintas laipsnis
  • Asmeninė priežiūra

Internetinės studijos Middlesex universitete / KMU Akademie

Studijuoti nepriklausomai nuo laiko ir vietos

Studentai, kurie baigia internetines studijas KMU Akademie , yra įstojami į Londono Middlesex universiteto studentus ir taip pat gauna laipsnį iš jų. Už kurso organizavimą atsakinga KMU Akademie . Visi dokumentai, mokymosi medžiaga ir namų darbai studentams bet kuriuo metu pasiekiami vokiečių kalba KMUnity internetinėje platformoje. Be to, KMU Akademie yra taškas, kuriuo studentai susisiekia visais su studijomis susijusiais klausimais. Dėstytojai, konsultantai ir darbuotojai gali atsigręžti į ilgametę patirtį ir užtikrinti geriausią įmanomą pagalbą studentams.

Vietos

  • Linz

    Hauptstraße,54, 4040, Linz

    Klausimai