Keystone logo
© BIMM University
Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Įvadas

Verslo ir socialinių mokslų fakultetas jungia Kingstono verslo mokyklą ir Teisės, socialinių ir elgesio mokslų mokyklą. Kartu jie ugdo kritinį mąstymą ir problemų sprendimo požiūrį į mokymąsi su tarptautiniu požiūriu.

Studijuodami čia galite tyrinėti didžiausius visuomenės klausimus iš įvairių dalykų perspektyvų. Galite gauti įžvalgų iš pramonės, viešojo sektoriaus ir bendruomenės paslaugų specialistų, taip pat mokslinius tyrimus atliekančių akademikų, turinčių specialių žinių. Svarbiausia, kad tai leidžia jums įsitraukti į platesnį vaizdą ir baigti studijas, įgytas perkeliamų įgūdžių, reikalingų norint klestėti sudėtingoje karjeroje.

Kingston Business School buvo apdovanotas prestižine tarptautine AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) akreditacija, pripažįstant mūsų verslo išsilavinimo meistriškumą. Šią akreditaciją pelnė tik 5% pasaulio verslo mokyklų. Daugelis kursų taip pat yra akredituoti ir pripažinti profesinių organizacijų, įskaitant MBA asociaciją ir Chartered Institute of Marketing.

Teisės, socialinių ir elgesio mokslų mokykla siūlo daugybę psichologijos kursų, kuriuos akreditavo Britanijos psichologų draugija (BPS). Taip pat galite pasirinkti studijuoti vieną iš kelių laipsnių JK, suteikiantį teismo psichologijos specialisto kvalifikaciją. Mūsų politikos ir žmogaus teisių kursus dėsto tarptautiniai praktikai, įskaitant buvusį Amnesty International UK kampanijų direktorių ir dabartinį Britanijos žmogaus teisių instituto direktorių.

Mes nuolat tobuliname verslo ir socialinių mokslų studentų mąstymo ir problemų sprendimo būdus, siekdami patenkinti mūsų greitai kintančio pasaulio poreikius. Studijuokite čia ir tapkite šio pasaulio kūrimo dalimi.

Kingstono verslo mokykla

Tikime, kad profesinę sėkmę formuoja asmeninių gebėjimų ir įgūdžių tobulinimas ir ugdymas, taip pat akademinė žinių sistema, siekiant paskatinti tobulėjimą ir siekti sėkmės. Per profesionaliai turtingus, darbdavių įtrauktus ir moksliniais tyrimais pagrįstus kursus mes dirbame kartu su savo studentais, kad padėtume jiems pasiekti asmeninius tikslus ir karjeros ambicijas; ir tapti pripažintais dėl savo skirtingų požiūrių ir požiūrio į verslą.

Akreditacijos

Kingston Business School buvo apdovanotas prestižine tarptautine AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) akreditacija. Šią akreditaciją pelnė tik penki procentai pasaulio verslo mokyklų ir pripažįsta aukštą mūsų verslo mokymo kokybę bei standartus.

Daugelis kursų taip pat yra akredituoti ir pripažinti profesinių organizacijų, įskaitant MBA asociaciją (AMBA), Europos vadybos plėtros fondą (EFMD) EPAS, Chartered Institute for Professional Development (CIPD), Chartered Institute of Marketing (CIM) ir Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Kodėl verta rinktis Kingstono verslo mokyklą?

Mūsų studentai yra geidžiami, į ateitį orientuoti lyderiai, kurie aktyviai meta iššūkius, keičiasi, kuria ir bendradarbiauja, kad prisidėtų prie visuomenės ir darytų poveikį ekonomikai kaip verslo įtakos ir darbo vietų kūrėjai.

Iššūkis

Mes skatiname savo studentus mesti iššūkį suvokimui ir perspektyvoms. Siekiame, kad mūsų studentai aktyviai analizuotų, kvestionuotų, interpretuotų ir diegtų naujoves.

Keisti

„Kingston Business School“ nuolat žiūri į ateitį, kad aiškintų ateitį ir padėtų žmonėms susidoroti su kylančiais iššūkiais. Motyvuojame studentus būti problemų sprendėjais ir įtakos kūrėjais, kurie gali išgauti kuo daugiau iš savęs ir kitų.

Sukurti

Kadangi skaitmeninimo ir IT įtaka verslo aplinkai ir pokyčiams ir toliau daro įtaką mūsų ateičiai, mes ruošiame studentus ugdyti iniciatyvų mąstymą, siekiant nustatyti ir pasinaudoti potencialiomis galimybėmis.

Bendradarbiauti

Mes suteikiame studentams galimybę ugdyti savo kūrybinius gebėjimus ir bendradarbiavimo požiūrį, kad jie galėtų sėkmingai dirbti daugiadisciplininėse komandose ir aplinkoje.

Paruošta verslui: mūsų kursai

Kursus kuriame kartu su pirmaujančiomis technologijų, gamybos, paslaugų ir finansų organizacijomis, siekdami užtikrinti, kad jie atitiktų šiandienos verslo problemas, iššūkius ir poreikius. Baigę studijas įgysite supratimo, įžvalgos, įgūdžių ir įrankių realioms galimybėms.

Vizija: novatoriškas, verslus ir gyvenimą keičiantis

Būti pripažintam visame pasaulyje už novatorišką ir verslų požiūrį į švietimą ir mokslinius tyrimus, kuriant ir įgyvendinant gyvenimą keičiančias galimybes.

Misija: vadovaujama moksliniais tyrimais pagrįsto mokymo

Sukurti kuo geresnę aplinką darbuotojams ir studentams, kuri būtų įvairi ir įtrauki, vadovaujama mokymosi, verslumo ir tyrimų.

Vertybės: Darbuotojų meistriškumas ir studentų patirtis

Kompetencija: vertiname personalo ir studentų patirties, mokymosi ir tyrimų meistriškumą.

Inovacijos ir kūrybiškumas: Kurdami ir įgyvendindami idėjas vertiname inovacijas, kūrybiškumą ir verslumą.

Pagarba: Mes vertiname įvairovę, kolegialumą ir atsakomybę.

Kas mus išskiria?

Kingston Business School turi keturis išskirtinius bruožus, kurie išskiria ją iš kitų universitetų:

Galimybė įsidarbinti

Kingstono verslo mokyklos studentai yra labai paklausūs darbo vietoje. Mūsų kursų aktualumas, glaudūs ryšiai su pramone, mūsų karjeros ir įsidarbinimo paslaugų meistriškumas, tinklų kūrimo renginiai su verslo lyderiais ir darbo praktika reiškia, kad mūsų studentai yra gerai įsidarbinti.

Verslumas

Verslumo mąstymas yra mūsų DNR. Nesvarbu, ar norite tapti startuolio dalimi, ar skatinti inovacijas organizacijoje, Kingstono verslo mokykloje prisijungiate prie geriausios verslumo verslo mokyklos.

Esame įvertinti kaip sėkmingiausia JK aukštojo mokslo įstaiga, skirta baigusioms naujoms įmonėms (Aukštojo mokslo verslo ir bendruomenės sąveikos tyrimas 2020/21). QS TopMBA.com vertina mus kaip pirmąją vietą MBA absolventų pradedančiųjų įmonių pasaulyje.

Nuo Kingstono verslo inkubatoriaus iki mūsų darbo su Smulkaus verslo chartijos apdovanojimų schema Kingston Business School esame novatoriško mąstymo puoselėjimo ir vystymo pavyzdžiai. Taip pat yra tarptautiniu mastu pripažintas smulkaus verslo tyrimų centras.

Tarptautiniai reitingai, akreditacija ir narystė

„Kingston Business School“ yra viena iš tik 5 procentų pasaulio verslo mokyklų, turinčių AACSB International – asociacijos pažangių kolegijų verslo mokyklų – akreditaciją.

Turime akreditaciją iš daugelio didžiausių ir įtakingiausių verslo mokyklų akreditavimo asociacijų.

Įranga

Mūsų specialiai sukurta 26 milijonų svarų sterlingų vertės verslo mokykla buvo sukurta ir pastatyta atsižvelgiant į tvarumą, kad atspindėtų mūsų įsipareigojimą įkvėpti, ugdyti ir ugdyti studentus, kurie savo tvaraus elgesio patirtį panaudos būsimame darbe ir karjeroje.

Turime pažangiausias mokymosi priemones, kuriose galite pritaikyti teoriją praktiškai. Mūsų moderniausia „Bloomberg“ prekybos patalpa yra imituota prekybos patalpa, skirta trokštantiems finansininkams. Mūsų visiškai naujas Kingstono verslo inkubatorius yra specialiai sukurtas kambarys studentams, dirbantiems su verslo idėjomis.

Jūsų studijas palaiko internetinės mokymosi priemonės, pvz., studentų intranetas ir Canvas. Mūsų miestelis yra 30 minučių nuo Londono centro, todėl galite patekti į pirmaujantį pasaulyje finansų ir verslo centrą, esantį saugiausioje ir laimingiausioje sostinės vietoje.

Tarptautinės dvi savaitės

Visi Kingston MBA studentai susirenka į mūsų kasmetines tarptautines dvi savaites. Vykstate miestelyje, per tarptautines dvi savaites mokysitės ir bendrausite su MBA ir Executive MBA studentais, įsikūrusiais mūsų Kingstono ir Maskvos vietose. Remdamiesi žiniomis, kurias iki šiol įgijote kurso metu, pasinersite į pasirenkamų specialistų modulių pasirinkimą ir išgirsite įkvepiančių kviestinių pranešėjų. Ankstesni dalyviai taip pat turėjo galimybę dalyvauti įdomiuose įmonėse.

Mūsų patalpos

Mūsų studentai naudojasi kai kuriomis iš geriausių šalies patogumų, įskaitant:

  • „Bloomberg“ prekybos kambarys, suteikiantis galimybę pajusti darbo tikroje prekybos aikštelėje (Kingstonas yra vienas iš nedaugelio universitetų, siūlančių tai);
  • Specialūs apartamentai ir darbo vietos, IT įrenginiai ir socialinės zonos mūsų magistrantūros studentams;
  • Verslo tyrimų centras, įskaitant smulkaus verslo tyrimų centrą;
  • „Kingston Business Incubator“ – verslo inkubatoriaus erdvė su patalpomis, kurios padės pradėti savo verslą;
  • Mokymosi išteklių centras, dirbantis 24 valandas per parą kursų metu, su prieiga prie bibliotekų, studijų erdvių ir kompiuterinių priemonių; ir pagrindiniai tekstai, periodiniai leidiniai ir kompiuterinio mokymosi paketai, pasiekiami iš daugiau nei 200 tinkle esančių darbo vietų.

Kingston Hill miestelis yra Kingston Upon Thames, išrinktas saugiausiu Londono priemiesčiu ir laimingiausia vieta gyventi. Centrinis Londonas yra 30 minučių nuo Kingston Upon Thames, todėl studentai gali mėgautis gyvybingumu, dinamiškumu ir kultūrine įvairove vienoje iš svarbiausių pasaulio verslo sostinių.

Vietos

  • Kingston upon Thames

    Kingston Hill, KT2 7LB, Kingston upon Thames

Klausimai