Keystone logo
King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

Įvadas

Įkurta 1975 m., Pramonės vadybos koledžas (CIM) siūlo bakalauro studijų programas apskaitos, finansų, valdymo, valdymo informacinių sistemų ir rinkodaros. Be to, kolegija siūlo tris aukštąjį išsilavinimą: verslo administravimo magistras (EMBA), verslo administravimo magistras (MBA) ir apskaitos magistras. Visos aukštojo išsilavinimo programos yra periodiškai peržiūrimos ir palyginamos su pirmaujančiomis verslo programomis Jungtinėse Amerikos Valstijose ir persvarstomos, kad jos išliktų aktualios ir aktualiomis besikeičiančiomis verslo tendencijomis. CIM magistrantūros studijų programas koordinuoja kolegijos dekano padėjėjas. Išskirtinis dėstytojas prisidėjo prie pastangų nuolat tobulinti, priėmus naujas technologijas, akcentuodamas pasaulines perspektyvas ir atkreipdamas dėmesį į etines problemas, CIM verslo mokymo programas prilygina pirmaujančioms verslo programoms visame pasaulyje. Visi programos aspektai yra suprojektuoti taip, kad atitiktų AACSB standartus

CIM vizija ir misija yra pagrindinis koledžo dėmesys ir kryptis, siekiant tobulinti mokymą, mokslinius tyrimus ir paslaugas.

Vizija

Tapti viena iš penkių geriausių verslo mokyklų Azijoje

misija

Mes baigę moksleivius su atitinkamomis žiniomis, įgūdžiais ir lyderystės potencialu, todėl juos labiausiai ieškome regiono darbdaviai. Mes gaminame aukštos kokybės tyrimus, kuriuos labai vertina verslo mokslininkai. Mes įtraukiame bendruomenę į vertingas ir praturtintas paslaugas.

Strateginiai tikslai

 1. Sukurkite neįvykdytą fakulteto kūną, tinkamai atstovaujantį Saudo Arabijai
 2. Pateikite novatorišką ir integruotą mokymosi patirtį, kad gautumėte pasauliniu mastu konkurencinių absolventų
 3. Gerokai pagerinti mokslinių tyrimų rezultatus ir kokybę
 4. Pateikite pridėtinę vertę pridėjus paslaugas bendruomenei
 5. Suderinti struktūrą ir užtikrinti reaguoja valdymo sistemas
 6. Padidinti konkurencingumą per įvaizdį ir prekės ženklą

CIM toliau teiks pagrindą verslo mokymui Karalystėje, užtikrins, kad mokymo programa išliktų aktuali ir atitiktų suinteresuotųjų šalių poreikius, įtrauktų etikos principus, grindžiamus islamo principais, sustiprintų ryšius su verslo bendruomene ir skatintų jų intelektinę plėtrą. fakultetas.

Vietos

 • Dhahran

  University Blvd, 31261, Dhahran

  Programos

  Klausimai