Keystone logo
Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Įvadas

„Kelley“ mokykla siūlo aukščiausio lygio verslo išsilavinimą, orientuotą į jūsų tikrosios sėkmės siekimą. Kelley verslo mokykloje mes kuriame karjeros pagreitį. Mūsų studentai turi talentą sėkmingai pasiekti, nuolankumą augti ir atkaklumą atkakliai. Ši dvasia - kartu su švietimu, kurį gali suteikti tik elitinė Kelley mokykla - suteikia absolventams žinių ir įgūdžių, reikalingų naujiems iššūkiams įveikti, teigiamiems pokyčiams įgalinti ir nuo pat pirmosios dienos prisidėti prie savo organizacijų. Mūsų šaknys yra pirmojo verslo kurso, pasiūlyto 1830 m. Indianos koledže Bloomingtone, Indianos koledžas išaugo į Indianos universitetą, o 1920 m. Įsteigta Prekybos ir finansų mokykla išaugo į Kelley verslo mokyklą. Mes siūlėme verslo kursus mūsų Indianapolio miestelyje nuo 1916 m., Įgyvendinome vadovų išsilavinimą 1952 m. Ir išplėtėme verslo mokymą pasauliniu mastu. Mūsų laiko juosta demonstruoja daugiau nei 100 verslo metų metus. Darbdaviai sako, kad jie ieško mūsų studentų ir absolventų dėl jų pozityvaus, darbštaus požiūrio ir pasitikėjimo savimi, kylančio iš realiojo, tinkamo išsilavinimo, kurį mūsų fakultetas teikia visais laipsniais. Mūsų fakulteto nariai reikalauja ir gauna tai, kas geriausia iš mūsų studentų. „Kelley“ studentai išmoksta gerinti rezultatus. Ši kokybė atsispindi išskirtiniuose studentų darbo pasiūlymų įkainiuose, mūsų karjeros paslaugų reputacijoje ir mūsų, kaip aukščiausio lygio verslo mokyklos, pozicijoje pasaulyje.

about kelley
banner

Eikite iš akimirkos į impulsą

Gyvenime būna reikšmingų momentų. Jie įvyksta bet kur ir bet kada. Įkvėpimas naujam verslui, įžanga pas mentorių, pradedant didelį darbą - jie yra svarbiausi momentai, apibūdinantys jus. Be tinkamo mokymo ir palaikymo viskas yra: vienkartinės akimirkos, kurios baigiasi pasibaigus. Su Kelley šios akimirkos sprogsta į grandinines galimybių reakcijas. Tu ne tik jiems pasiruošęs; gebate jose naršyti, kad galėtumėte nukreipti savo tikrąją sėkmę.

banner

Misija

„Kelley“ verslo mokyklos misija yra pakeisti studentų, organizacijų ir visuomenės gyvenimus pasitelkiant vadybos mokslą ir mokslinius tyrimus. Mūsų tikslas yra sukurti: a) studentus, kurie yra pasaulio piliečiai ir daro teigiamą poveikį jų organizacijoms ir bendruomenėms, kuriuose jie gyvena, ir b) mokslinius tyrimus, tobulinančius tiek teoriją, tiek praktiką. Mes pabrėžiame bendradarbiavimo požiūrį, kuris skatina kurti pridėtinės vertės partnerystes tarp fakultetų, studentų, absolventų, kitų universitetų ir IU akademinių padalinių, taip pat su privataus sektoriaus ir ne pelno organizacijomis. Kelley mokykloje mes esame įsipareigoję palaikyti vertybių sistemą, pagrįstą:

 • Etinis elgesys ir sąžiningumas
 • Kompetencija, profesionalumas ir pasididžiavimas viskuo, ką darome
 • Asmeninė iniciatyva ir asmeninė atsakomybė
 • Visi mūsų fakulteto ir personalo dalyvavimas vykdant mokyklos misiją
 • Nuolatinės naujovės mūsų programose ir stipendijos
 • Bendradarbiavimo dvasia, pagarbumas, pagarba ir kolegialus elgesys visose situacijose
 • Atviras ir tiesus bendravimas
 • Įvairovė ir įtraukumas ir
 • Teisingas ir teisingas atlikimo pripažinimas

Sužinokite daugiau apie: Kelley / Manchester Global MBA

Vietos

 • Bloomington

  Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • Indianapolis

  801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

Klausimai