Keystone logo
Jinan University - School of Management

Jinan University - School of Management

Jinan University - School of Management

Įvadas

1906 m. Nanjingyje Čing dinastija įsteigė Jinano mokyklą, pirmąją valstybinę mokyklą užjūrio kinams. Jo tikslas buvo skleisti švietimą ir užmegzti ryšius su užjūrio kinais. Jinan mokykla buvo Jinano universiteto, kuris dabar yra Guangdžou, pirmtakė.

Jinan, žinomas kaip aukščiausiajam užjūrio kinų aukštojo mokslo įstaigai, skatina Kinijos kompetencijos kultūros plitimą visame pasaulyje. Ši mintis išreiškia mokyklos steigėjų pasitikėjimą skatinant kinų kultūrą ir jų misiją bendrauti su tautiečiais visame pasaulyje.

"Jinan universitetas įsteigė verslo discipliną jau ankstyvoje stadijoje". 1918 m. Jinano sekmadienis Huang Yanpei griežtai suprato, kad "iš esmės dabartinės komercinės ir pramoninės varžybos yra žinių konkursai", o paskui buvo skatinama steigti verslą disciplina Jinano universitete. Vėliau Džinano universiteto verslo išsilavinimas pravedė liepsną ir vystėsi begaline paveldėjimo patirtimi ir patyrė beveik amžių socialinius pokyčius, siekius ir tobulėjimą.

Įvadas

58484_1.png

Dar 1918 m. Jinano universitetas įsteigė verslo mokyklą. Per keletą dešimtmečių pirmtakai ir kolegos nuolat stengiasi kurti tvirtą pagrindą dabartinės valdymo mokyklos plėtrai.

Šiuo metu mokykla naudoja tokias mokymosi sritis kaip ekonomika, teisė, mokslas, inžinerija, medicina ir valdymas. Tai apima keturias pirmos rūšies disciplinas, būtent verslo administravimą, vadybą ir inžineriją, taikomąją ekonomiką ir taikomąją psichologiją. Jis turi leidimą daktaro laipsniui 2 pirmos kategorijos dalykams, 6 antrosios pakopos studijų dalykams ir 2 doktorantūros studijoms. Visapusiška mokyklos jėga suteikė puikią platformą tokių dalykų kaip EMBA, MBA, MPAcc, MPA ir inžinerijos magistro bei kt. Plėtrai. Tuo tarpu glaudus mokyklos ryšys su visuomene ir rinka taip pat atnešė gyvenimo jėga ir gyvybingumas.

Be to, valdymo mokykla taip pat teikia didelę reikšmę akademiniams mainams su žinomais užsienio universitetais ir institutais. Pvz., Susitarimai pasirašyti tarp mokyklos ir Stanfordo universiteto bei Pensilvanijos universiteto JAV

Pastaraisiais metais Kinijos valdymo mokyklose buvo tendencija internacionalizuotis. Vadinamoji "internalizacija" reiškia, kad valdymo mokslas turi mokytis iš viso pasaulio civilizacijų vaisių ir dalyvauti kuriant verslo administravimo ir viešojo administravimo kultūrą. Internacionalizacijos pagrindas yra prijaukinimas. Tai reiškia, kad pagrindinė Valdymo mokyklos užduotis yra remtis geriausiais šalies poreikiams pritaikyta valdymo praktika, taip pat ugdyti vadovus, galinčius padėti šalies ekonominiam ir socialiniam vystymuisi.

Jinano universiteto vadybos mokykla paveldi "lojalumo, sąžiningumo, atkaklumo ir pagarbos" tradicijas ir vykdo "mokyklos, skirtos užsienyje garsiai žinomai mokyklai" strategiją. Struktūriškai remianti vadybos mokslai, ypač verslo administravimo filialas, siekia įsitvirtinti Kinijos aukščiausio lygio vadovybėje ir nepaprastų Kinijos valdymo talentų lopšio, kuriant naujoves, prisitaikydama prie laikų ir nuolat švietimo sistemos, formų ir turinio tobulinimas. Tik tokiu būdu valdybos mokykla gali tapti pasauliniu mastu žinomu Kinijos švietimo ženklu tarptautinio verslo švietimo ratuose.

58481_4.png

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Guangzhou

    601 Huangpu W Ave, TianHe GongYuan, Tianhe Qu,, , Guangzhou

    Klausimai