Keystone logo
IPADE Business School

IPADE Business School

IPADE Business School

Įvadas

Apie IPADE

IPADE yra institucija, orientuota į žinių kūrimą ir mainus. Esame organizacija, kuri nuolat tobulėja ir keičiasi, kad atspindėtų šiuolaikinį pasaulį.

Mūsų programos yra skirtos reaguoti į nuolat kintančio globalizuoto pasaulio iššūkius. IPADE neapsiriboja techninėmis žiniomis ar viena verslo sritimi. Esame švietimo įstaiga, siekianti žinių, tiesos ir pagrindinio žmogaus dėmesio skatinimo mūsų rengiamuose verslo lyderiuose.

Naudodami atvejo metodą ir į studentą orientuotą mokymo modelį, skatiname analizės, diagnostikos ir planavimo gebėjimus, leidžiančius vadovams apmąstyti savo verslą ir save, kad jie galėtų efektyviai priimti sprendimus ir humaniškai vadovauti savo organizacijoms.

IPADE iš pirmo žvilgsnio

Istorija

IPADE Business School buvo įkurta 1967 metais.

171561_1.png

171563_2.png

Fakultetas

Mūsų 11 akademinių skyrių dalyvauja dalyvių švietime iš įvairių IPADE programų.

Absolventai

IPADE klasėse baigė daugiau nei 37 000 studentų Tai yra atrinkta įvairių sektorių verslininkų grupė, turinti skirtingų interesų, kurie dalijasi IPADE; IPADE absolventai yra svarbiausia vertybė.

AkreditacijosIPADE kokybė ir nuoseklumas leido gauti tris tarptautines akreditacijas, kurios skiriamos svarbiausioms pasaulio verslo mokykloms.Patariamasis komitetasIPADE Business School skatino tarptautinį dialogą įtraukdama dvi prestižiškiausias verslo mokyklas pasaulyje: Harvardo verslo mokyklą ir IESE verslo mokyklą.

Metodika

Naudodamiesi bylos metodu, dalyviai tobulina savo valdymo įgūdžius, taikydami realių verslo problemų aptikimą, analizę ir diagnozę.

Atvejų metodas naudoja akademines medžiagas (verslo atvejus), remiantis realiais organizaciniais iššūkiais, analizuojamas iš skirtingų perspektyvų. Šis procesas suskirstytas į tris etapus: asmeninį tyrimą, komandinį darbą ir plenarinį posėdį, vadovaujamą profesoriaus profesoriaus.

Remdamiesi bylomis ir kartu pateikiamomis techninėmis pastabomis, dalyviai įgyja reikiamų žinių apie verslo valdymo pagrindus. Svečių svečiai ir lankantys profesoriai teikia papildomų praktinių užduotys, patirties ir gyvenimo patirties.

1. Asmens studija

Dalyviai naudoja savo asmeninę patirtį, atsižvelgdami į padėtį, išdėstytą norint įvertinti problemas ir parengti veiksmų planą.

2. Komandinis darbas

Dalyvių komanda sujungia savo asmeninę ir plenarinę analizę, kad galėtų priimti sprendimus, tartum jie būtų bendrovės valdyba.

3. Plenarinė sesija

Byla nagrinėjama naudojant visos klasės medžiagą vadovaujant eksperto profesoriui.

171569_8.png

Socialinis darbas

"El Peñón Foundation" ir "Colegio Montefalco" yra dvi švietimo įstaigos nepalankioje padėtyje esančioms šeimoms, gyvenančioms Rytų Morelos valstijoje. Abi mokyklos yra IPADE socialinės atsakomybės iniciatyvų dalis. Institucijų plėtros departamentas sujungia dalyvius ir absolventus su konkrečiomis mokyklų skatinamomis iniciatyvomis, kurios padeda ugdyti vaikus, paauglius ir jų šeimos.

Vietos

  • Mexico City

    Floresta No. 20 Col. Clavería, Del. Azcapotzalco Mexico City, C.P. 02080, , Mexico City

  • Monterrey

    Blvd. Díaz Ordaz No. 100, Col. Privada Sta. María, Monterrey, N.L., C.P. 646550, , Monterrey

Programos

Klausimai