Keystone logo
International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

Įvadas

International MBA Institute yra nepriklausomas institutas, padedantis organizacijoms ir specialistams akredituotis visame pasaulyje žinomuose ir pripažintuose MBA laipsniuose ir įrodyti savo kompetenciją MBA srityse. Mes suteikiame profesionalams visame pasaulyje galimybę kurti savo karjerą, o įmonėms kurti ir parduoti savo išskirtinius produktus ir paslaugas.

Jūsų MBA lyderystės, MBA vadybos, MBA pardavimų, MBA žmogiškųjų išteklių, MBA finansų, MBA rinkodaros, MBA verslo strategijos ir MBA įdarbinimo laipsniai įrodė savo pasaulinį pripažinimą ir reputaciją pasirinkdami daugiau nei 997 300 MBA specialistų 143 šalyse.

Jūsų MBA laipsniai rezonuoja ir veikia labai gerai rinkoje. Jie sukuria didžiulius įgūdžius ir žinias tokiems patiems mūsų studentams. Šie įgūdžiai ir žinios yra labai svarbūs jūsų asmeniniam augimui, taip pat jūsų profesiniam tobulėjimui karjeroje. Geriausias šio visuotinio pripažinimo ir priėmimo įrodymas yra tas, kad: kiekvieną dieną mes gauname sėkmės istorijas iš savo studentų, kurie rado naują darbą ar užsitikrino paaukštinimus. Šios moterys ir vyrai, be savo dėmesio ir noro pasiekti sėkmę, demonstruoja pasitikėjimą įgūdžiais ir žiniomis, kuriuos mes jiems padėjome išmokti.

Vietos

  • Wollerau

    Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

    Klausimai