Keystone logo
INCEIF University MBA (tvarus verslas)
INCEIF University

MBA (tvarus verslas)

Kuala Lumpur, Malaizija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

MYR 30 820 *

Stovykloje

* Malaizijos studentai; 33 582 RM – tarptautiniai studentai

Įvadas

Kodėl verslo administravimo magistras (MBA)?

Kai išskirtiniai protai naudojasi žiniomis, jie gali diegti progresyvias, įtraukias ir tvarias naujoves.

INCEIF nustatė naujus tvarios įmonės etalonus, tuo pat metu tobulinant pramonę. Turėdami verslo administravimo magistro (MBA) programą, galite panaudoti savo intelektualinius gebėjimus savo profesiniam tobulėjimui, be to, skatindami tvaraus verslo pažangą.

Sukurta žinomų akademikų ir pramonės lyderių iš įprastų ir islamo finansų. Modulinė šios programos struktūra leidžia suderinti asmeninius ir profesinius įsipareigojimus judant į priekį savo karjeroje. Įvairiapusė MBA programa suteikia išsamių žinių daugelyje pagrindinių sričių, įskaitant, bet neapsiribojant, personalo ir verslo valdymą, strateginį planavimą, rinkodarą, duomenų analizę ir valdymo bei investicijų tvarumą.

Sėkmingai baigę kursą įgisite supratimą apie įvairius islamo finansų aspektus. Būsite pasirengę formuluoti naujoviškus, įtraukius ir tvarius verslo sprendimus, naudodamiesi skaitmeninimu savo naudai, sąžiningai ir visiškai laikydamiesi teisinių sistemų, gero valdymo praktikos ir šariato.

INCEIF kraštas

Malaizijos pranašumas

Patirkite islamo finansų veiklą šiuolaikinių islamo finansų lopšyje, kur tvirta reguliavimo parama lėmė tvirtą pramonę.

Bendraukite su pramonės ekspertais

Be įprastų užsiėmimų ir pamokų, studentai turės galimybę bendrauti su patyrusiais lyderiais per pokalbius, kurių metu pakviesti pramonės pranešėjai dalinsis praktiniais islamo finansų aspektais.

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai