Keystone logo
INCAE Business School

INCAE Business School

INCAE Business School

Įvadas

Sveiki atvykę į INCAE

Su daugiau nei 50 metų istorija INCAE yra daug daugiau nei verslo mokykla.

Ši mokykla jus užima kaip konkurencingą pasaulinį vykdomąjį ekspertą plėtojant verslą kylančios ekonomikos šalyse, ypač Lotynų Amerikoje. Tai patirtis, kuri leidžia jums tapti puikiu specialistų tinklu ir atveria galimybes studijuoti dvigubus laipsnius geriausiuose pasaulio aukščiausiuose universitetuose, pvz., „ Yale“ vadybos mokyklą, Mičigano universitetą, St. Gallen, UCSD .

117133_estudiantes2_keystone.jpg

Mūsų universitetas

INCAE Business School yra du modernūs miesteliai, įsikūrę Alajuela (Kosta Rika) ir Managva (Nikaragva). Jūs galėsite patirti Centrinės Amerikos biologinę įvairovę ir spalvingiausius rojaus paplūdimių ir atogrąžų miškų peizažus.

Mūsų skirtumas

Kaip geriausia verslo mokykla Lotynų Amerikoje , ji skatina Lotynų Amerikos visuomenės pažangą mokydama lyderių talentą pasauliniu mastu ir taikant taikomuosius mokslinius tyrimus poveikio centruose; ypač konkurencingumo ir tvarumo, verslumo ir moterų lyderių plėtros srityse.

Trivietis karūnos akreditavimas

117131_accreditations_in_color.png

INCAE yra akredituota pagrindinių tarptautinių akreditacijos agentūrų: AACSB, AMBA ir EQUIS . Tai sudaro išskirtinės universitetų grupės visame pasaulyje dalį, nes tik 1 proc.

Kaip savo programų kokybės įrodymą ir įsipareigojimą teikti aukštus standartus atitinkantį išsilavinimą, INCAE buvo pirmoji ne Šiaurės Amerikoje esanti mokykla, kuri gavo Akademijos Pietų mokyklų asociacijos (SACS) akreditaciją , vieną iš septynių departamento skyrių. švietimo, kuris oficialiai akredituoja JAV universitetus .

Tarptautiniai reitingai

INCAE kokybę pripažino prestižiniai tarptautiniai reitingai. Tarp geriausių 100 MBA pasaulyje pagal „QS“ reitingą 2018 ir 2019 m. Ir 2018 m. „Financial Times“ buvo pasirinkta kaip geriausia Lotynų Amerikos ir # 11 Amerikoje .

Mainai ir dvigubi laipsniai

Per INCAE, jūs galite imtis dvigubo laipsnių prestižinių mokyklų, tokių kaip Y ale vadybos mokykla, Mičigano universitetas ir St. Gallen universitetas , be kita ko. Be to, turėsite galimybę keistis geriausiuose daugiau nei 30 šalių universitetuose, tokiuose kaip Stern, Kellogg (JAV) Fudano universitetas (Kinija), HEC Paris (Prancūzija), UBC Sauder verslo mokykla (Kanada) ir dar daugiau.

Besivystančių rinkų ekspertai

90% mūsų fakulteto turi daktaro laipsnį. arba Ivy League universitetų daktaro laipsnį . Profesoriai priklauso 16 skirtingų tautybių, dirba daugiau nei 18 šalių ir yra pripažintų Lotynų Amerikos bendrovių valdybos nariai .

Jie turi daug žinių apie regiono ekonominę, politinę, socialinę ir verslo tikrovę , kuri atsispindi atvejų analizėje, kurią jie sprendžia klasėje. Kaip rezultatas, INCAE absolventai žino naujausias verslo tendencijas ir sugeba taikyti pažangiausias valdymo priemones besivystančioms rinkoms .

kaina

55 000 JAV dolerių - 77 000 JAV dolerių

* Išlaidos skiriasi priklausomai nuo pasirinktos programos. Į kainą įskaičiuoti mokesčiai už mokslą, didaktinės medžiagos, dalinis maitinimas ir apgyvendinimas.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Garita District, Alajuela

  INCAE Business School Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica, , Garita District, Alajuela

  • Monte Tabor

   INCAE Nicaragua Monte Tabor, Nicarágua, , Monte Tabor

   Klausimai