Keystone logo
Imperial School of Management

Imperial School of Management

Imperial School of Management

Įvadas

Akredituota internetinė MBA programa

Imperijos vadybos mokykla (ISM) partneriai su pirmaujančiais universitetais ir žinomomis B-mokyklomis visame pasaulyje. ISM siekia teikti aukštos kokybės ir tarptautiniu mastu akredituotas programas besimokantiems Vidurio Rytuose ir Afrikoje.

Šios programos yra pritaikytos specialistams, dirbantiems specialistams, kad jie būtų prieinami, lanksčios MBA programos su mišraus mokymosi būdu. Mūsų prieinamos MBA programos nėra mažiausiai kompromisas dėl kokybiško švietimo ir turinio. ISM mišrus pristatymo būdas suteikia galimybę internetu mokytis, todėl tai yra akredituota italų internetinė MBA, JAE.

Programa pristatoma per kursus turiniu, kuris yra svarbus šiandieninėms įmonėms tarptautiniu mastu. Mes turime labai kompetentingus dėstytojus, kurie įtraukia mokinius į diskusijas, atvejų studijas, vaizdo įrašus, modelius ir pristatymus, atliekamus atskirai arba grupėmis. Pagalba realiuoju laiku teikiama besimokantiesiems, kad jie galėtų laiku atlikti kursą. Mūsų programų trukmė 12 mėnesių, todėl ji yra viena iš pirmaujančių vienerių metų "Italian MBA" JAE. Mūsų programos yra patvirtintos Italijos švietimo ministerijos, todėl aukštos kokybės vyriausybės patvirtino MBA programas.

Mokykla taip pat tvirtai tiki tinklų kūrimo įgūdžiais ir keistis vienodo požiūrio individų idėjomis. ISM suteikia studentams ir absolventams galimybes bendrauti su pramonės lyderiais seminaruose ir konferencijose. Pagrindinis pagrindinis mokyklos tikslas - sukurti tvirtą aukštos kvalifikacijos specialistų ir verslininkų bendruomenę. Ši bendruomenė nustato prioritetą ir skatina ateinančią kartą tapti visuotine visuomene. ISM yra registruotas ir licencijuotas Sharjah (JAE) vyriausybei su licencija Nr. 1701124 ir įtraukta į ribotos atsakomybės bendrovę.

64376_Imperial-School-of-Management-logo.png

Vietos

  • United Arab Emirates Online

    United Arab Emirates Online, Jungtiniai Arabų Emyratai

  • Sharjah

    Sharjah, 85532, Sharjah

Klausimai