Keystone logo
Imperial College Business School

Imperial College Business School

Imperial College Business School

Įvadas

Mes įkvepiame genialius protus

Būdami Londono imperatoriškojo koledžo, pasaulinio mokslo ir technologijų lyderio, dalis, skatiname pasaulinį verslą ir socialinę transformaciją, derindami verslą, technologijas ir verslumo mąstymą.

Mes deriname novatorišką mąstymą ir įžvalgą su naujomis technologijomis, kad sukurtume realaus pasaulio problemų sprendimus, naudingus verslui ir gerindami visuomenę.

Mūsų pasaulyje pirmaujantys mokslininkai yra praktinių sprendimų pionieriai, o jų mokslinių tyrimų meistriškumas informuoja apie mūsų antrosios pakopos ir vadovų švietimo programas. Mūsų minties lyderystės siekia vyriausybės, politikos formuotojai ir pasaulio verslo lyderiai, kurie dažnai bendradarbiauja su mumis vykdydami mokslinių tyrimų projektus.

Mes pritraukiame puikius protus ir suteikiame aplinką, kad galėtume skatinti novatorišką ir verslų mąstymą, todėl atsiranda novatoriškų idėjų, kurios atveria verslo galimybes.

Mūsų visą gyvenimą trunkanti kvalifikacijos kėlimo tarnyba ir pasaulinis absolventų tinklas užtikrina, kad mūsų absolventai turėtų ilgą ir sėkmingą karjerą įvairiose pramonės šakose visame pasaulyje.

Mes įkvepiame puikius protus būti būsimais pasaulio verslo ir visuomenės lyderiais.

Mūsų vizija

Naudinga verslui ir pagerinti visuomenę pasitelkiant naujoviško mąstymo galią.

Mūsų misija

Mes įkvepiame puikius protus būti būsimais pasaulio verslo ir visuomenės lyderiais. Mes skatiname pasaulio verslą ir socialinę transformaciją sujungdami verslą, technologijas ir verslumo mąstyseną.

„Imperial“ reiškia „protingą verslą“.

Akreditacijos

Imperial College Business School yra tarp vos vieno procento verslo mokyklų visame pasaulyje, kurias akreditavo trys didžiausios ir įtakingiausios verslo mokyklų akreditavimo asociacijos: AACSB, AMBA ir EQUIS. Taip pat esame viena iš pirmųjų verslo mokyklų, gavusių Lygybės iššūkių skyriaus apdovanojimą „Bronze Athena SWAN“, pripažindami mūsų įsipareigojimą kovoti su lyčių nelygybe aukštajame moksle.

Apdovanojimai

  • Metų universitetas ir Metų universitetas už studentų patirtį, „The Times“ ir „The Sunday Times“ geras universiteto vadovas 2022 m.
  • „Times Higher Education Awards 2021“ pateko į Metų verslo mokyklos galutinį sąrašą

Vietos

Vietos
  • Exhibition Road, SW7 2AZ, South Kensington

Programos

Klausimai