Keystone logo
Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Įvadas

Humboldto valstijos studentai naudojasi neeilinį koledžo patirtį, atsižvelgiant mažų pamokas, profesoriai, kurie žino jų vardu. Jie gyvena ir mokosi vienoje iš pasaulio gražiausių vietų-šalia senovės Raudonmedis miškų, kalnų ir paplūdimių. Mes įsikūrę 275 mylių į šiaurę nuo San Francisko į Arcata miestas, kuris yra pripažintas kaip viena iš vakarų geriausių kolegijų miestuose.

Humboldto valstybė yra viešoji įstaiga ir dalis 23-campus Kalifornijos valstijos universitetas, sistema. Su visu etatu bakalauro mokslą vos $ 7194 per metus, mes esame viena iš geriausių aukštųjų mokyklų vertybių tautos.

Mes turime šiek tiek daugiau nei 8700 studentų ir 570 dėstytojų narius. Mes siūlome platų akademinių pasirinkimų, 48 didžiųjų ir 12 studijų programų 3 kolegijose. Fakulteto nariai yra tarp geriausių dėstytojų ir mokslo darbuotojų savo srities specialistai. Laidos gamtos išteklių ir mokslų nacionaliniu žinomas, o Vaizduojamasis ir atlikėjų menas taip pat yra populiarūs studijų srityse. Visame mokymo programą, mokiniai rasti ilgalaikį įsipareigojimą į socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės.

Mums buvo įkurta kaip mokytojo kolegijos 1913 m. Per pastarąjį šimtmetį, mes išaugo iš institucijos orientuota tik į mokytojų rengimo į visiškai akredituota universitete išsamiais mokslinių tyrimų infrastruktūra. Būta daug vardų pasikeitimus per metus: Mes jau vadinamas Humboldtas valstybės Normalus mokyklą, Humboldt valstijos Mokytojo kolegija, Humboldt State College, CSU Humboldt, o nuo 1974 m Humboldto valstijos universitetas.

Mūsų studentai turi daug galimybių hands-on mokymo profesoriai užsiima mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų. Coral Sea, pavyzdžiui, yra okeano laivas naudojamas daugiausia už bakalauro tyrimus. Studentai gali studijuoti su žymiausių pasaulio ekspertas visžalių sekvojų ir pirmaujančių ekspertų subalansuotų energijos sistemų. Mūsų sakas Priešgaisrinė Lab, studentai studijuoja miškų gaisrų savybes ir į Schatz energijos mokslinių tyrimų centras studentų inžinierių dirba realaus pasaulio problemas, kaip pareikšti tvarų apšvietimą besivystančiam pasauliui. Studentai kurti savo teatro spektaklius, mokytis vaikščioti žmogaus Performance Lab mechanika, dirbti su mažais vaikais į Vaiko raidos Lab ir daugiau. Galimybės gausu realaus pasaulio patirtį mokslinių tyrimų srityje turimos studentams-ką keletas kitų universitetų gali pasigirti.

Už klasėje, mūsų studentai naudojasi turtingą universiteto gyvenimą. Jie dalyvauja daugiau nei 180 miesteliu klubuose ir turėti prieigą prie state-of-the-art rekreacinės galimybe. Kasmet CenterArts atneša pripažintos nacionaliniu lygiu atlikėjus ir garsiakalbius miesteliu, ir mes turime 12 NCAA II sportinius komandas.

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Humboldto valstijos universitetas yra išsamus, gyvenamųjų miesteliu Kalifornijos valstybinio universiteto. Mes sveikiname studentus iš Kalifornijos ir pasaulyje mūsų miesteliu. Siūlome jiems galimybes gauti įperkamas, aukštos kokybės išsilavinimą, kuris reaguoja į sparčiai besikeičiančiame pasaulyje poreikius. Mes jiems tarnauti, teikiant platų programų ir veiklos, kurios skatina supratimą apie socialines, ekonomines ir aplinkos problemas. Mes padedame asmenys pasiruošti būti atsakingi nariai įvairių visuomenių.

Vizija

Humboldto valstijos universitetas bus pasirinkimas miesteliu asmenims, kurie siekia virš visa kita, siekiant pagerinti žmogaus būklę ir mūsų aplinką.

Būsime Premier centras tarpdisciplininio studijų aplinkos ir jos gamtinių išteklių. Mums bus regioninė menų centras. Būsime garsėja socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės ir veiksmų. Manome, kad mūsų bendros ateities raktas bus individualus pilietis, kuris veikia geros sąžinės ir užsiima informuoto veiksmų. Mes įsipareigojame padidinti mūsų įvairovę žmonių ir perspektyvomis. Mums bus pavyzdingi partneriai su mūsų bendruomenių, įskaitant genčių tautų. Būsime tvarkdariai mokymosi padaryti teigiamą skirtumą.

Vertybės

Humboldto valstijos universitetas vertina šiuos akademinius principus, kurie atstovauja atributus akademiniu vientisųjų universitetinių, ir suteikti pagrindą įvykdyti mūsų kolektyvinę viziją ir misiją.

Manome, kad mūsų pagrindinė atsakomybė yra suteikti geriausią įmanomą išsilavinimą šiandieniniame pasaulyje. Mes tikime, kad dėstytojų kompetencijos yra pirmaeilės svarbos, kaip mokosi meistriškumą. Mes tikime, laisvo tyrimo, kur mokymasis vyksta viduje ir už jos ribų klasėje aplinką. Kaip mokymosi bendruomenės, miesteliu ugdymo ir bendrojo ugdymo aplinka skatina intelektualinį diskursą, estetinį kūrybiškumą ir pripažinimą, ir dideles galimybes dalyvauti ir paslaugų. Ruošiame studentai imtis dėl ypatingos svarbos tyrimą, socialinės atsakomybės ir pilietinio aktyvumo reikalingą įsipareigojimams įvykdyti 21-ojo amžiaus iššūkius. Mes tikime, intelektinio augimo per stipendiją, kūrybinės veiklos ir mokslinių tyrimų. Ruošiame asmenis būtų sėkmingas pažangių akademinių ir profesinio mokymo programas; kad tose vietose, vadovavimas; ir turi būti iniciatyvus ir produktyvūs visuomenės nariai. Mes tikime, kad visų asmenų, visų sąžiningo ir teisingo elgesio orumo ir lygių galimybių. Mes vertiname turtingumą ir sąveiką skirtumų. Mes vertiname įvairovę įtrauktį, ir mes gerbiame alternatyvius paradigmas minties. Mes tikime kolegialaus dialogo ir diskusijų, kuris veda į dalyvaujamosios sprendimų priėmimo per mūsų bendruomenės studentas, personalo, administratorė, ir fakulteto studentams. Manome, kad universitetas turi padėti plėtoti asmenų gebėjimus imtis iniciatyvos ir bendradarbiauti klausimais, dėl atsakingų veiksmų. Mes tikime, asmenys turi būti ekologiškai, ekonomiškai ir socialiai atsakingas už gyvybingą ir tvarių bendruomenių Quest. Manome, kad mūsų vieta yra ekologiškai ir dvasiškai turtingas turto, kad mes priimti kaip neatsiejama mūsų mokymosi bendruomenės. Mūsų mokymo programa yra svarbi, bendradarbiavimo ir reaguoja į mūsų geografinės padėties. Mes manome, kad turi ypatingą galimybę mokytis iš Amerikos indėnų kultūras, į unikalią ekosistemą ir specialiųjų bendrijų mūsų regione, ir taikyti šias žinias. Manome, kad universitetas yra neatskiriama mūsų vietos ir regionų bendruomenėms. Manome, kad universitetas yra archyvavimo sukauptas žinias su visiems prieinamą mūsų akademinių ir platesnių bendruomenių saugykloje.

Vietos

  • Arcata

    1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

Klausimai