Keystone logo
Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Įvadas

Fresenius University of Applied Sciences

Iš savo pagrindinio miestelio Idšteine netoli Vysbadeno Fresenius University of Applied Sciences gali atsigręžti į daugiau nei 167 metų mokslo mokymo tradicijas. 1848 m. Carl Remigius Fresenius įkūrė Freseniaus chemijos laboratoriją, kuri nuo pat pradžių atsidavė praktiniam laboratoriniam darbui ir švietimui. 1971 m. buvo suteiktas privačiai remiamo, valstybės patvirtinto taikomųjų mokslų universiteto sertifikatas.

Šiandien universitetas siūlo visą darbo dieną ir neakivaizdinius bakalauro ir magistro laipsnius, taip pat profesinį mokymą ir tolesnį išsilavinimą savo būstinėje Idsteine ir savo miesteliuose Kelne, Hamburge, Miunchene, Diuseldorfe, Frankfurte, Berlyne ir Niujorke. Kursai skirstomi į skirtingus fakultetus: chemijos ir biologijos, sveikatos ir socialinių, ekonomikos ir medijų bei dizaino.

Tačiau ši grynai į rinką orientuota komunikacijos priemonė neturi jokios įtakos Fresenius University of Applied Sciences teisinei bazei. Mokyklos nėra fakultetų pakaitalas, bet leidžia universiteto rinkodaros skyriui ne tik skaidriau ir kryptingiau pristatyti rinkoje per pastaruosius metus stipriai išaugusius studijų dalykus, bet ir geriau patenkinti būsimų ir esamų studentų poreikius. Šiuo požiūriu visi universiteto teisiškai numatyti komitetai ir jų organizacija skirtinguose fakultetuose ir ateityje išliks aktualūs ir galiojantys.

Universiteto ypatybės

Fresenius University of Applied Sciences yra atstovaujamas visoje Vokietijoje – todėl galite mėgautis visišku lankstumu rinkdamiesi studijų vietą. Studijų metu taip pat galite persikelti į kitą mūsų vietą, plėsti draugų ir pažįstamų ratą bei pažinti naujus miestus.

Dėl lankstaus vietos keitimo neprarasite nei laiko, nei kreditų persikėlę į kitą Hochschule Fresenius vietą. Jūs galite tęsti studijas patogiai ir be pasekmių, nepaisant persikėlimo.

  Campus Life & Facilities

  • „StudyPlus“: „StudyPlus“ svetainėje, remiantis jūsų asmeniniu profiliu, gausite individualių rekomendacijų dėl renginių ir tolesnio mokymosi pasiūlymų šiose srityse: karjera, tolesnis mokymasis, tarptautiškumas, kalbos, praktinė patirtis ir tinklas, su kuriais galėsite optimaliai praturtinti savo studijas ir tobulėti. savo asmeninius įgūdžius.
  • Mentorystės programa: Vykdydami mūsų vienerių metų mentorystės programą, kuri siūloma visose vietose, mūsų absolventai veikia kaip mentoriai, kurie šiuo metu padeda studentams iškilus klausimams apie studijas ir karjeros orientaciją.
  • Svečių paskaitos: Akademinių kviestinių paskaitų ir semestro dėstymo užduočių galimybė universitete.

  Hochschule Fresenius tikslas yra įvairiais būdais paversti studentų gyvenimą universitete įdomų ir taip užtikrinti studentams nepamirštamus studijų prisiminimus. Be renginių, taip pat organizuojame pamokėles, remiame studentų iniciatyvas.

  Vietos

  • Idstein

   Fresenius University of Applied Sciences Limburger Straße 2

  • Berlin

   Jägerstraße 32, 10117 Berlin, , Berlin

   • Munich

    Infanteriestraße 11A, 80797 München, , Munich

    • Wiesbaden

     Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden, , Wiesbaden

     • Hamburg

      Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg, , Hamburg

      • Düsseldorf

       Platz der Ideen 2 40476 Düsseldorf, , Düsseldorf

       • Heidelberg

        Sickingenstraße 63-65 69126 Heidelberg, , Heidelberg

        • Idstein

         Limburger Straße, 2, 65510, Idstein

         Klausimai