Keystone logo
HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

Įvadas

Kataras: vairavimas ateičiai

Kataras yra viena iš sparčiausiai augančių ekonomikų pasaulyje, todėl yra labai patraukli verslo vieta.

Kataro ekonomikos augimą daugiausia lėmė jo naftos ir gamtinių dujų pramonė. Tačiau, remiantis Kataro nacionaline vizija 2030 m., Ekonominė politika orientuota į ne energetikos sektorių plėtrą. Tikslas yra dabartinę anglies dioksido ekonomiką paversti pažangia, konkurencinga ir žiniomis pagrįsta ekonomika.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris prisijungė prie Kataro fondo 2010 m. Birželio mėn., Atnešdamas pasaulinio lygio vykdomojo švietimo programas ir mokslinių tyrimų veiklą Dohoje ir regione. Tai pirmasis Europos partneris švietimo mieste.

Atsižvelgiant į tai, „ HEC Paris“ siūlo pilną valdymo programų rinkinį, įskaitant pirmąją tarptautinę Katare vykdomąją vykdomąją verslo magistrantūrą („Financial Times“ 2019 m. Užėmė 1 vietą pasaulyje), specializuotą strateginio verslo padalinio valdymo magistro laipsnį ir ne laipsnio valdymą. programos vadovams, vykdomųjų trumpųjų programų pavidalu. Vienas iš geriausių pasaulyje vykdomojo švietimo programų teikėjų pastaruosius 8 metus, „HEC Paris“ taip pat siūlo individualiai sukurtas programas atskiroms įmonėms.

Programos ir mokslinių tyrimų veikla HEC Paris in Qatar stiprina įmonių konkurencingumą pasaulio ekonomikoje ir yra visiškai suderintos su Kataro nacionaline vizija 2030 m., Kad padėtų Katarui virsti pažangia, konkurencinga ir žiniomis pagrįsta ekonomika.

Dalinamės akademinėmis žiniomis

„HEC Paris“ jau keletą metų vadovauja tyrimų biurui Katare. Tai skatina HEC Paris indėlį į žinių ekonomiką Katare ir praturtina mūsų lyderystės ugdymo programas. Tyrimų biuras kuria naujausias įžvalgas ir sprendimus lyderystės, valdymo ir suaugusiųjų mokymosi srityse. Mes organizuojame minties lyderystės renginius ir leidžiame knygas, straipsnius, vietinius atvejo tyrimus ir kitą daugialypės terpės turinį, kad padėtų mūsų kursų dalyviams mokytis. Kartu su vietiniais ekspertais ir organizacijomis atliekame griežtus ir taikomuosius tyrimus Katare. Mes taip pat palaikome ryšius su savo dėstytojais ir mokslinių tyrimų partneriais iš viso pasaulio, kad galėtume kartu rasti atsakymus į šiandienos ir rytojaus iššūkius. Taigi mes užtikriname, kad mūsų tyrimai visada atitiktų Kataro nacionalinės vizijos poreikius ir reikalavimus, Jungtinių Tautų globalius atsakingo valdymo švietimo principus (PRME) ir darnaus vystymosi tikslus (SDG). Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į prof. Wolfgangą Amanną adresu [email protected].

Įranga

Aukščiausios klasės patalpos apdovanojimų pelniusiame 52 aukštų tornado bokšte, esančiame Vakarų įlankoje-Dohos verslo centre.

Įrenginiai yra patogi ir lengvai pasiekiama vieta HEC Paris programoms, iš jų atsiveria įspūdingi miesto vaizdai.

Partnerystė

Kataro fondas, įkurtas 1995 m. Jo didenybės šeicho Hamado Bin Khalifos Al Thani, dekreto, tėvo emyro, yra privati, ne pelno siekianti organizacija.

Kataro fondo misija yra ugdyti būsimus Kataro lyderius. Savo pavyzdžiu ir dalindamasis patirtimi Fondas taip pat prisideda prie žmogaus vystymosi nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Visoje savo veikloje Fondas propaguoja kompetencijos kultūrą Katare ir toliau remia novatorišką ir atvirą visuomenę, siekiančią plėtoti tvarius žmogaus gebėjimus, socialinę ir ekonominę gerovę, kad būtų sukurta žinių ekonomika.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Doha

    Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825 , , Doha

    Programos

    Klausimai