Keystone logo
Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Įvadas

Henley Verslo mokykloje Azija - pasaulinio lygio verslo mokyklos Honkonge

Įkurta 1945 Henley Verslo mokykla buvo pirmoji verslo mokykla būtų įsteigta Jungtinėje Karalystėje ir yra viena iš seniausių ir labiausiai gerbiamų mokyklų Europoje. Henley yra tarp elito grupės top 1% verslo mokyklų pasaulyje išlaikyti trigubos akredituota statusą iš pagrindinių JK, Europos ir JAV kvalifikaciją suteikiančių institucijų (Amba, EQUIS, AACSB).

Henley yra plačiai pripažinta dėl savo įvairovės ir tarptautinės nepasiekiamoje su 17 tarptautinių universitetų ir biuruose. Henley "pasaulio buvimas ir reputaciją kaip viena iš pirmaujančių tarptautinio verslo mokykloje atsispindi visose savo veiklos srityse. Nuo jo labai įvairių fakulteto, tiek fone ir patirties, programoms, kurios sudaro dalyviai iš daugiau nei 150 šalių, iš tarptautinio tinklo Asocijuotų ir bendrų partnerių Alumni organizacija featuring daugiau nei 56.000 narių iš visų pasaulio kampe.

Buvo Henley buvimą Azijoje nuo 1985 dirba su didelių bendrovių ir jų vadovams, siekiant pagerinti savo verslo ir valdymo efektyvumą. Nuo to laiko iš vyresniųjų vadovų karta turėjo naudos iš unikalių savybių Henley MBA. Visose komercinių, akademinių ir vyriausybinių gyvenimas Henley absolventai sluoksnių pakilo jų profesijų viršuje ir pristatyti veiksmingą kaita, geriausią patirtį ir puikias eksploatacines savybes, kad jų organizacijos.

Vietos

  • Hong Kong

    2501 Tai Tung Building, 8 Fleming Road, Wanchai, , Hong Kong

    Klausimai