Keystone logo
Guglielmo Marconi University

Guglielmo Marconi University

Guglielmo Marconi University

Įvadas

Apie mus

Marconi universitetas yra pasaulinio lygio universitetas, užsiimantis svarbiais tarptautiniais tyrimais ir inovacijomis. Universitetas žvelgia ne tik į tradicinį akademinį mokymąsi, skatindamas naudoti naujoviškas mokymosi metodikas, sujungdamas pažangius technologinius sprendimus su tradicine veikla, pavyzdžiui, paskaitomis, praktiniais užsiėmimais ir seminarais.

Marconi moksliniai tyrimai tęsiasi nuo ekonomikos ir meno iki taikomųjų mokslų ir technologijų, atsižvelgiant į visuomenės pokyčius ir pažangą. Mūsų požiūris grindžiamas tarpdisciplininių žinių, įgūdžių ir kompetencijų ugdymu, ypatingą dėmesį skiriant pasaulinei perspektyvai. Įsipareigojimas siekti meistriškumo ir kokybės įkvepia mūsų programas, kuriomis siekiama parengti mokinius susidurti su pasauliniais pokyčiais ir sėkmingai pritaikyti savo akademines žinias realaus gyvenimo situacijoms.

Universitetas siekia, kad jos vertybės ir misija atitiktų tarptautinių ir vietinių studentų poreikius, siūlydami jiems įvairias studijų galimybes bakalauro ir magistrantūros lygmenyje, lanksčią tvarkaraštį, nuolatinį mokymąsi, internetines klases, virtualias laboratorijas ir modeliavimą.

Šiuo metu mūsų įvairialypė bendruomenė turi daugiau nei 16 000 studentų, dalyvaujančių magistrantūros ir antrosios pakopos studijų programose, 300 fakulteto narių ir akademinio konsultavimo komanda, sudaryta iš daugiau nei 200 ekspertų. Gerai įrengtos laboratorijos remia mūsų mokslinių tyrimų veiklą, pvz., „Marconi Studios“, mūsų kinematografijos ir skaitmeninės žiniasklaidos gamybos biuras, kuriame studentai gali taikyti savo žinias ir gauti praktinio mokymo patirtį.

Misija

Marconi misija yra teikti novatoriškas ir įperkamas aukštos kokybės studijų programas ir mokymosi galimybes tiek vidaus, tiek tarptautiniams studentams, panaudojant naujausias technologijas ir reaguojant į studentų poreikius, siekdami akademinio, asmeninio ir profesinio sąžiningumo.

Studijuodami su Marconi universitetu, jūs ne tik galėsite naudotis naujausiomis internetinėmis mokymosi technologijomis, bet ir universitetinio lygio mokymu, galimybėmis ir palaikymu.

Mūsų aktyvios partnerystės su vietinėmis, nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis prisideda prie tvaraus bendro tikslo - įdarbinti ir skatinti studentus.

Tikslai

 • Siūlyti aukštos kokybės profesinio mokymo programas.
 • Sukurti bendruomenę ir praturtinti studentų gyvenimą skatinant švietimo ir profesinį augimą
 • Skatinti į studentą orientuotą mokymąsi visais lygmenimis, remiant technologiniais ištekliais ir vadovaujant kvalifikuotiems fakultetams ir darbuotojams
 • Suteikti išskirtinę švietimo patirtį per akademines ir administracines paramos paslaugas
 • Skatinti tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir inovacijas
 • Skatinti kitų institucijų bendradarbiavimą ir sąveiką su tais pačiais tikslais

Mūsų švietimo modelis

„Marconi“ akademinė patirtis remiasi turtinga Europos švietimo tradicija ir suteikia pridėtinės vertės moksliniams tyrimams ir inovacijoms mokymosi technologijų srityje.

„Marconi“ švietimo modelį sudaro ir internetinis, ir mišrus formatas, kuris apjungia akis į akį ir interaktyvią veiklą, skatina studentų ir dėstytojų sąveiką bei efektyvesnį institucinių išteklių naudojimą.

Pasirinkę mišrią galimybę, galite dalyvauti viename iš universiteto filialų seminarų ir pamokų, kad praturtintumėte savo internetinę studijų patirtį.

Užsiregistravę Marconi universitete, užsienio studentai turi galimybę dalyvauti tarptautinėje bendruomenėje, atsiduoti įvairioms kultūroms ir įgyti labai vertinamą Europos laipsnį, nereikia palikti savo šalies.

Kai pasirinksite internetinį laipsnį su Marconi universitetu, jūs gaunate tiesioginę prieigą prie universiteto standartinio mokymo, įrangos ir paramos. Mūsų dėstytojai yra tiesiogiai atsakingi už savo internetinių kursų kūrimą ir projektavimą, pasinaudodami naujausiais technologiniais sprendimais, užtikrinančiais aukštos kokybės ir patrauklų studijų patirtį.

Paskutinės išvados apie mokymo ir skaitmenines technologijas leido sukurti „Marconi Virtual C @ mpus“ platformą SIM (integruota multimodalinė sistema), kuri naudinga integruojant šias priemones:

Šioje mokymosi aplinkoje daugialypės terpės ir interaktyviosios mokomosios medžiagos (garso / vaizdo pamokos, virtualios laboratorijos, modeliavimas, atvejų analizė, testai) suteikia studentams galimybę pritaikyti savo studijų patirtį.

Nacionalinės akreditacijos

Italija: pirmasis Italijos švietimo ministerijos akredituotas internetinis universitetas

Graikija: Graikijos švietimo ministerijos akredituota pasiūlyti šiuolaikinių kalbų ir literatūros, psichologijos ir švietimo mokslų bakalauro laipsnius ir magistro laipsnį švietimo vadovavimo, vadybos ir naujų technologijų srityje.

Vietos

 • Al Khobar

  Al Khobar, Saudo Arabija

  • Riyadh

   Riyadh, Saudo Arabija

   • Jeddah

    Jeddah, Saudo Arabija

    • Cairo

     Cairo, Egiptas

     • Doha

      Doha, Kataras

      • Kuwait City

       Kuwait City, Kuveitas

       • Amman

        Amman, Jordanija

        • Manama

         Manama, Bahreinas

         Klausimai