Keystone logo
GLC University

GLC University

GLC University

Įvadas

Apie mus

Nuo mūsų įkūrimo 2000 m. Mes teikiame aukštos kokybės išsilavinimą, kuris yra akredituotas ir pripažintas visame pasaulyje, taip pat prieinamas per patrauklią mokesčių struktūrą.

Mūsų pridėtinės vertės studijų programos suteikia asmenims realią galimybę pasiekti savo karjeros tikslus ir uždavinius.

Ką mes darom

Mes siūlome reguliarias klases, penkias dienas per savaitę, arba rytą, arba vakare.

Be to, tobulindami technologijas, mes galime pasirūpinti dirbančiais specialistais, kurie jau seniai patyrę, teikdami kursų medžiagą per internetines mokymosi platformas kartu su iš anksto suplanuotomis konsultacijomis.

Mes dirbame su mūsų partneriais universitetais Jungtinėje Karalystėje ir Malaizijoje. Savo kursų pristatymas ir mūsų registruotų studentų rengimas ir pagalba, siekiant pasiekti, kad mūsų partnerių universitetai įgytų prestižinių laipsnių.

JK išlieka visame pasaulyje žinoma dėl savo aukštojo mokslo kvalifikacijų, o mūsų dėmesys skiriamas jų pristatymui per mūsų moderniausias Dubajaus patalpas, leidžiančias dirbantiems specialistams pasiekti kiek daugiau nei 10 mėnesių trokštamą MBA laipsnį.

Be to, šios programos padeda mūsų studentams užsidirbti vertingų taškų, suteikiančių pridėtinę vertę savo įgaliojimams įvairių šalių imigracijos departamentuose.Dylan Gillis / Unsplash

GLC partnerių institucijos

ATHE

Esame akredituotas mokymosi centras ATHE iš Jungtinės Karalystės jų 3, 4, 5 ir 7 lygio programoms. ATHE kvalifikaciją reguliuoja OFQUAL.

GlosterŠyro universitetas

2017 m. Apdovanotas TEF sidabru, Universitetas teikia aukštos kokybės mokymą, užtikrindamas, kad mokiniai ir mokiniai būtų nuoseklūs. Be to, jie nuolat viršija „griežtus nacionalinius kokybės reikalavimus“ aukštojo mokslo srityje Jungtinėje Karalystėje.

Universidad Azteca

Universidad Azteca yra privatus universitetas Chalco, Meksikoje, pripažintas oficialiu studijų galiojimu, kurį suteikė Federalinis švietimo sekretorius (RVOE) ir akredituotas Federalinės švietimo ministerijos.

Kas yra Ofqual?

Kvalifikacijų ir egzaminų tarnyba (Ofqual) yra Anglijos kvalifikacijų, egzaminų ir vertinimų reguliavimo institucija ir Šiaurės Airijos profesinių kvalifikacijų reguliatorius. Ji yra atsakinga už tai, kad būtų užtikrinta, jog visos kvalifikacijos ir vertinimas atitiktų aukštos kokybės standartus, stebint organizacijas, vertinimus ir egzaminus bei imantis reikiamų veiksmų, kad kvalifikacijos atitiktų besimokančiųjų, aukštojo mokslo institucijų ir darbdavių poreikius. Ofqual yra atsakingas Parlamentui ir Šiaurės Airijos asamblėjai.

Kas yra ATHE?

Apdovanojimai už mokymą ir aukštąjį mokslą suteikia daug įvairių kvalifikacijų, pvz., Administracinio valdymo ir verslo. ATHE besimokantieji gali sumažinti laiką ir pinigus, kuriuos jie išleidžia norint pasiekti laipsnį daugiau nei pusę. Taip yra todėl, kad „ATHE“ turi specialius susitarimus su įvairiais universitetais, kurie leidžia besimokantiesiems praleisti visą mokslo laipsnio studiją kiekvienu lygiu, kurį jie pasiekia ATHE.

ATHE reguliuoja Ofqual (Anglijos reguliavimo institucija) ir patvirtina Žinių Žmogaus Plėtros Institucija (KHDA). Tai leidžia studentams į įvairių universitetų Jungtinėje Karalystėje ir bet kurį universitetą Dubajaus, JAE.

Kas įsijungia į GLC?

Mes aprūpiname jaunus aukštųjų mokyklų absolventus, kurie norėtų studijuoti universitetuose kaip visą darbo dieną dirbančius studentus, mokyklos nebaigusius asmenis arba nebaigusius mokytis ir dirbančius suaugusiuosius

Vietos

Vietos
  • 2nd Floor Almulla Plaza Iqra Management Consultancy, , Dubai

Klausimai