Keystone logo
© Gdansk Foundation for Management Development
Gdansk Foundation for Management Development

Gdansk Foundation for Management Development

Gdansk Foundation for Management Development

Įvadas

Kas mes esame

Gdansk Foundation for Management Development (GFKM) yra mokymo ir konsultacijų įmonė, kurios specializacija yra didelių ir vidutinių vidaus bei užsienio įmonių vadovų ir darbuotojų mokymų, paramos ir plėtros projektų teikimas.

Esame viena didžiausių ir labiausiai patyrusių mokymo įstaigų Lenkijoje. Mes siūlome visą spektrą programų, įskaitant Executive MBA, mokymus įmonėje, atvirus mokymus, antrosios pakopos studijas, koučingo programas ir konsultacinius projektus, kurie užtikrina mūsų klientams išskirtinę originalumo ir praktinės vertės sinergiją.

Kaip mes veikiame

GFKM mes naudojame naujausius ir praktiškus sprendimus. Tačiau mes nenaudojame tam tikrų metodų vien tam, kad juos naudotume. Svarbu, kad būtų pasiekti optimalūs užsibrėžto tikslo rezultatai. Įrankiai, kuriuos naudojame „Executive MBA“ kurse, kurdami ir konsultavimo programas ar mokymo sesijas, yra kruopščiai atrenkami, kad dalyviai galėtų kuo geriau išnaudoti užsiėmimus.

Tarp mūsų naudojamų įrankių yra šie:

Veikla pagrįstas mokymasis

Mokymai GFKM vyksta naudojant intensyvius interaktyvius metodus, įskaitant daugybę atvejų tyrimų, pratimų, realaus gyvenimo pavyzdžių, vaizdo įrašų ir kompiuterinių modelių. Instruktoriai savo pamokose reguliariai taiko veikla pagrįstą mokymąsi (mokymąsi, pagrįstą veiklos atlikimu).

ABL tikslas keičia dėstytojo vaidmenį. Jiems svarbiau palengvinti mokymąsi, o ne būti gerbiamu autoritetu, turinčiu konkrečių žinių. Jei kas nors domisi, ar tai būtų problema, sportas ar kita veikla, tokiam žmogui bus lengviau apie tai sužinoti. Mokymų temos gali būti pateiktos patrauklia forma, kur žaidimai ir eksperimentai atveria kelią tolimesnėms žinioms.

Veikla pagrįstas mokymasis yra skirtas suaugusiems, kurie dažniausiai mokosi praktiniais sumetimais, kad galėtų atlikti tam tikrą užduotį. Metodas susideda iš mokymo kurso pajungimo vienai pasirinktai veiklai. Mokymų metu dalyviai įgyja žinių ir įgūdžių, reikalingų konkrečiai užduočiai (miniprojektui) atlikti ir su ja dirbti. ABL metodas dažniausiai laikomas tinkamiausiu verslo mokymams ir praktinių įgūdžių mokymuisi.

SDI – stiprybės ugdymo inventorius

SDI yra įrankis, leidžiantis gauti informacijos apie motyvacinius veiksnius dviem atvejais:

  • kai viskas klostysis gerai ir
  • kai kyla konfliktas, ginčai ir stresinė situacija.

Tai yra pagrindinė informacija, nes ji leidžia suprasti, kodėl tam tikri žmonės daro mums įtaką ir kaip galime juos paveikti! Be to, mes galime išmokti atpažinti tikrus mechanizmus, kuriais grindžiami žmonių santykiai, taip pat kaip pritaikyti savo kalbą, kad žinia būtų perteikta lanksčiau ir efektyviau.

GFMD konsultantus apmokė britų įmonė, kad galėtų pasiūlyti efektyvius mokymus naudojant SDI metodą. Seminarų metu studentai pildo klausimynus, kurie suteikia įžvalgų apie jų elgesį pagal SDI metodą.

Insights Discovery®

„Insights Discovery“ yra įrankis, padedantis plėtoti jūsų organizaciją ir jos personalą. Tai klausimynas, kuriame nagrinėjami darbo stiliai jūsų darbo aplinkoje. Jis gali būti naudojamas per:

  • įdarbinimas
  • bendravimo tarp darbuotojų tobulinimas
  • derybos su klientais – tai puikiai tinka ir komercinėms strategijoms
  • darbuotojų motyvavimas jų vadovo komandos formavimo metu

Vietos

  • Pomorska

    Aleja Grunwaldzka,472, 80-309, Pomorska

Klausimai