Keystone logo
GBSB Global Business School MBA su dirbtinio intelekto programa Barselonoje
GBSB Global Business School

MBA su dirbtinio intelekto programa Barselonoje

Barcelona, Ispanija

15 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 19 650 / per year *

Stovykloje

* vienerius akademinius metus

Įvadas

Barselonoje įsikūrusios GBSB Global Business School MBA programa yra revoliucinis 15 mėnesių trukmės kursas, skirtas ambicingiems asmenims, siekiantiems padaryti didelę įtaką verslo pasaulyje. Ji idealiai tinka specialistams, siekiantiems tobulinti vadovavimo įgūdžius, verslumo mąstyseną ir novatoriškus problemų sprendimo gebėjimus. Programoje integruojama tvari praktika, etiškas verslas ir pažangios technologinės įžvalgos, kad studentai būtų parengti šiuolaikinio verslo iššūkiams.

GBSB Global nuolat patenka tarp geriausių verslo mokyklų Europoje. Mūsų MBA programa įvertinta už naujovišką mokymo programą, išskirtinį dėstytojų kolektyvą ir tvirtus ryšius su pramonės atstovais. Mus pripažįsta tokios autoritetingos organizacijos kaip "QS World University Rankings" ir Europos vadybos plėtros fondas (EFMD).

Atnaujinta 2024 m. mokymo programa: Mūsų MBA programa buvo nuodugniai atnaujinta, kad atspindėtų naujausias pramonės tendencijas ir rinkos poreikius. Į naująją mokymo programą įtraukti pažangiausi kursai, patobulintos mokymosi technologijos ir išplėstos bendravimo galimybės.

Studijų programa

Reitingai

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Why study at GBSB Global Business School

Apie Mokyklą

Klausimai