Keystone logo
GBSB Global Business School MBA Maltoje
GBSB Global Business School

MBA Maltoje

Birkirkara, Malta

15 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 8 750 / per year *

Stovykloje

* vienerius akademinius metus

Įvadas

GBSB Pasaulinės verslo mokyklos Maltoje MBA programa yra transformuojantis 15 mėnesių kursas, pritaikytas ambicingiems asmenims, siekiantiems padaryti didelę įtaką verslo pasaulyje. Ji puikiai tinka specialistams, siekiantiems sustiprinti savo vadovavimo gebėjimus, verslumo mąstyseną ir novatoriškus problemų sprendimo įgūdžius. Programoje integruojama tvari praktika, etiškas verslas ir pažangiausios technologinės įžvalgos, kad studentai būtų parengti sudėtingai šiuolaikinio verslo aplinkai.

Malta, turinti strategiškai svarbią vietą Viduržemio jūros regione, turtingą istoriją ir dinamišką verslo aplinką, yra unikali ir skatinanti aplinka MBA studijoms. Studijos Maltoje suteikia studentams galimybę patirti įvairialypę, daugiakalbę aplinką, įsitraukti į klestinčios verslo bendruomenės veiklą ir mėgautis gyvu kultūriniu paveldu bei Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdu. Dėl klestinčios salos ekonomikos ir jos, kaip vieno svarbiausių Europos verslo centrų, vaidmens sala yra ideali vieta užmegzti ryšius ir siekti profesinio tobulėjimo.

GBSB Global nuolat patenka tarp geriausių verslo mokyklų Europoje. Mūsų MBA programa įvertinta už naujovišką mokymo programą, išskirtinį dėstytojų kolektyvą ir tvirtus ryšius su pramonės atstovais. Mus pripažįsta tokios autoritetingos organizacijos kaip "QS World University Rankings" ir Europos vadybos plėtros fondas (EFMD).

Atnaujinta 2024 m. mokymo programa: Mūsų MBA programa buvo nuodugniai atnaujinta, kad atspindėtų naujausias pramonės tendencijas ir rinkos poreikius. Į naująją mokymo programą įtraukti pažangiausi kursai, patobulintos mokymosi technologijos ir išplėstos bendravimo galimybės.

Pasirenkamieji takeliai: Studentai gali specializuotis įvairiose srityse per mūsų pasirenkamuosius kursus, įskaitant:

  • Dirbtinis intelektas ir ateitis
  • Tvarumas ir valdymas
  • Vartotojų patirtis skaitmeninėje aplinkoje

Kodėl verta rinktis GBSB Global MBA studijas?

  1. Novatoriška mokymo programa: mūsų mokymo programa skirta kritiniam mąstymui, kūrybiškumui ir vadovavimo įgūdžiams ugdyti. Mes akcentuojame realaus pasaulio programas ir atvejų tyrimus, kad užtikrintume praktinį mokymąsi
  2. Pasaulinė perspektyva: Turėdami įvairų studentų būrį ir dėstytojus iš daugiau nei 70 šalių, įgysite tikrai tarptautinę verslo perspektyvą.
  3. Ekspertų fakultetas: mokykitės iš patyrusių specialistų ir akademikų, kurie į klasę suteikia daug žinių ir pramonės įžvalgų
  4. Lanksčios mokymosi galimybės: mūsų MBA programa siūlo lanksčias planavimo parinktis, leidžiančias suderinti studijas su asmeniniais ir profesiniais įsipareigojimais
  5. Stiprūs ryšiai su pramonės atstovais: Naudokitės mūsų plačiu pramonės partnerių ir absolventų tinklu, suteikiančiu vertingų ryšių ir karjeros galimybių.

Prisijunkite prie mūsų GBSB Pasaulinėje verslo mokykloje ir ženkite kitą karjeros žingsnį pagal mūsų geriausiai įvertintą MBA programą. Pateikite paraišką dabar ir tapkite mūsų dinamiškos ir novatoriškos bendruomenės dalimi.

Studijų programa

Reitingai

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai