Keystone logo
FIA – Fundação Instituto de Administração

FIA – Fundação Instituto de Administração

FIA – Fundação Instituto de Administração

Įvadas

Įkurta 1980 metais, ateityje studijų programa palaiko tiek viešų ir privačių organizacijų pagerinti savo planavimo procesus geriau prognozės ir kovoti su pokyčiais jų verslo aplinką ir įgyvendinti galimybes jų norimą ateitį statybos.

PROFUTURO yra atsakingas už aukščiausios kokybės Tarptautinė MBA programas Brazilijoje. Mūsų komanda dirba su aukščiausio tarptautinio standarto teikiant magistrų ir trumpalaikei programas, taip pat įmonėse kursus, sukurta siekiant patenkinti kiekvieno individualius įmonės poreikius.

Platus fone tyrimų, žymiai prisideda prie įmonių, turinčių konsultavimo žinias Palaiko Išplėstinė būsimiems metodikų tinkamas konkrečias savybes ir sąlygas, kurias jie susiduria.

Profuturo programos:

Tarptautinė MBA - Brazilijos dinamiškiausia ir patyręs grupė vykdomųjų studentams kuriant ir įgyvendinant tarptautinės įmonės strategiją. Labai vertinamas ir rinkos nuoroda per vadovų. Tarptautiniai seminarai Kinijoje, Indijoje, Europoje ir JAV yra įtraukti kaip sudedamoji programos dalis.

Tarptautinė MBA - Tikrai daugiakultūrėje MBZ dėstoma anglų kalba ir siūlomos dieninės ir Ištęstinės formatus. Šiuo metu vidutiniškai 13 tautybių klasėje, mūsų kultūriškai žino ir įvairių studentų dėmesio stiprinant ir keistis žiniomis, patirtimi ir verslo modelius iš viso pasaulio, išmokamos su tarptautinių studijų kelionė į JAV ir galimybę plėtoti konsultavimo projektą garsus Brazilijos organizacijos.

Amerika MBA - Siūloma kartu su geriausių verslo mokyklų iš Kanados, JAV ir Meksikoje, programa iš pradžių apima pagrindines verslo valdymo koncepcijas, Brazilijoje. Antroje programos dalyje iki 15 patyrusių vadovų iš dinamiškiausių ekonomikų Amerikos prisijungti per savaitę kiekvienoje panardintas į kiekvienos mokyklos specialybės šalyje, keistis ir kritiškai analizuoti verslo modelius ir geriausią praktiką. Be to, mišrios grupės 4-6 studentus iš visų mokyklų dirbti realaus gyvenimo konsultavimo projekte tarptautinėje kompanijoje viename iš keturių šalių, pristatydamas galutinius rezultatus į kliento organizacijos ties trečiojo ir paskutinio semestro pabaigoje Žinoma.

Strateginis Konsultacijos ir tyrimai

Vykdomosios Švietimas - atviros narystės ir In-įmonės

 • Lyderystė Ateities
 • Strateginis valdymas ir planavimas
 • Profuturo seminarai
 • Tarptautiniai ir vidaus lyderystės seminarai
 • Specializuoti kursai
 • In-įmonės Kursai

Vietos

 • São Paulo

  Profuturo – Programa de Estudos do Futuro R. José Alves Cunha Lima, 172, 05360-050, São Paulo

 • São Paulo

  FIA - Unidade Nações Unidas Avenida das Nações Unidas, 7221, 05425-902, São Paulo

Klausimai