Keystone logo
© Uni.
Flanders Business School

Flanders Business School

Flanders Business School

Įvadas

Verslo ugdymas verslumo ir vadybos kryžkelėje

Flandrija verslo mokyklaĮkurta 1977 metais, iki šiol buvo nepriklausoma institucija. Tai leidžia mums visiškai laisvai, asmens mokymo ir egzotiškos koncepcijos sukurti Tailor mūsų studentams. Mes didžiuojamės, kad esame netoli mūsų verslo partneriams ir sugeba lanksčiai reaguoti į jų poreikius, net jei to pakeisti.

2013 Flandrija Verslo Mokykla buvo artimas partneris - kraštovaizdis su KU Leuven. Taigi, FBS-campus darbo metu visiškai integruota į gretimą KU Leuven universiteto į Korte Nieuwstraat. Glaudus bendradarbiavimas su universitetu siūlo savo studentams galimybę mėgautis palei pagrindinį mokslinių tyrimų įstaiga su pasaulio netoli - plataus tinklo ir patirties turtai beveik visų dalykinių sričių. Jie gali naudotis biblioteka miesteliu, mokslinių tyrimų duomenų bazių, kompiuterinių klasių ir kitų state-of-the-art universiteto kompiuterijos išteklių. Vežame ši partnerystė yra laimingas mūsų logotipą ir firminį.

Be to FBS taip pat tarptautiniu mastu orientuota; kaip mes dirbame su Kellogg School of Management (Čikaga) ir Indijos vadybos instituto Calcutta (IIMC).

Flandrija verslo mokykla bus, iš mūsų dėmesį skiriant verslumui, iš atviros diskusijos dėl strategijos, valdymo ir inovacijų, kaip raktų socialinės pažangos vietoje.

Kaip verslo mokykloje mes siūlome mūsų studentams išsilavinimą, kuris yra grindžiamas aukštos kokybės mokslinių tyrimų derinys ir pripažinta geriausia praktika, mes skatiname asmeninę iniciatyvą ir Kritiškas konsultavimosi, bendradarbiavimo, solidarumo ir laisvės kultūrą. Todėl FBS yra labai tarpdisciplininis ir įvairių sričių orientuota ir mes aktyviai dirbame su partneriais namie, tiek užsienyje.

FBS stovi už aktyvų dalyvavimą socialiniame ir ekonominiame diskusijų ir žinių visuomenės plėtrai.

misija

Verslininkai vadovaujasi ir leisti verslo lyderius.

vizija

Įmonės ir verslininkai yra gyvybiškai svarbi mūsų ekonomikos audinio. Flandrija Verslo Mokykla nori juos paremti aktyviai.

Tuo FBS matome tai kaip iššūkį kurti vertę tiek mūsų partneriams ir mūsų studentai.

Mes tikime, kad nuodugniai su verslu (ar valdymo) mokymai, akcentuojant praktinį aspektą verslumo gali padaryti skirtumą - taigi: Verslo švietimą verslumo ir vadybos kryžkelėje. Taip pat, kodėl mes į mūsų programas derinti žinias ir įgūdžius iš tradicinių verslo kursus su atvejais, kad mūsų studentai - yra pagaminti - beveik visų pačių verslininkų.

Su mumis galite išeiti su diplomu, verslumo požiūris ir planą!

vertės

  • Kompetencijos, ką mes darome
  • Dalyvių įtraukimas ir jų atveju
  • Tarptautinis laukas bendradarbiavimą

Vietos

  • Antwerp

    Flanders Business School Sint-Katelijnevest 26-28 , 2000 , Antwerp

    Klausimai