Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Įvadas

Apie „ Exeed College

Exeed College “, numatyta 2016 m., yra prestižinė „Westford Education Group“ įmonė, teikianti aukščiausio lygio internetines / neakivaizdines akademines programas. Pasaulinio lygio švietimo valdymo paslaugų teikėjas, įsikūręs JAE, Exeed College palengvina verslo administravimo ir švietimo doktorantūros programas, specializuotas MBA programas, magistro studijų programas švietimo srityje ir įvairias mokytojų kvalifikacijos programas, dalyvaudamas Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos, Afrikos, Azijos ir Pietų šalyse. Rytų ir Europos šalys. Išskirtinės švietimo programos, kurias siūlo pirmaujantys tarptautiniai universitetai ir apdovanojimus teikiančios organizacijos, leidžia besimokantiesiems iš naujo atrasti save ir tobulėti savo kompetencijos srityse.

Siekdama pasiūlyti pasaulinio lygio laipsnius, „ Exeed College “ susitaikė su aukščiausio rango pasauliniais universitetais, pasiryžusiančiais pasiūlyti išskirtinę studentų patirtį, aukštos kokybės mokymą, novatoriškus tyrimus ir platų bendradarbiavimą su aukščiausios klasės organizacijomis.

Universidad Católica de Murcia, Ispanija, City University, Malaizija, Woolf, Malta, Plimuto Marjono universitetas JK ir Acacia universitetas JAV yra pagrindiniai universitetai, bendradarbiaujantys su Exeed College .

„Exeed“, tvirtai pasisakydama siekiant sumažinti atotrūkį teikiant kokybišką švietimą masėms per skaitmenizaciją, panaudojo technologijų galią ir sukūrė skaitmeninę ekosistemą, integruodama pažangiausią virtualios mokymosi aplinkos (VLE) platformą, įskaitant tvirta mokymosi valdymo sistema (LMS), galinti teikti sinchroninį ir asinchroninį mokymą. Naudojant moderniausias pedagogines priemones, visiškai sukrautą kursų programą ir internetinę biblioteką, užtikrinamas sklandus pasaulinio lygio akademinių laipsnių ir profesinių programų pristatymas išrankiems besimokantiesiems visame pasaulyje.

Exeed College yra pasaulinio lygio vadovų išsilavinimo, mokytojų rengimo ir kvalifikacijos kūrėjas, turintis išskirtinių tarptautinių fakultetų, išsilavinusių žinomuose universitetuose, turintis dešimtmečių patirtį pramonėje ir akademinėje bendruomenėje.

Exeed College propaguoja įtrauktį, lygybę ir įvairovę bei didžiuojasi turtinga ir įvairia besimokančiųjų iš beveik 50 tautybių ir daugiau nei 10 pramonės sektorių demografija.

Misija

Mūsų misija – teikti pasauliniu mastu pripažintas ir akredituotas magistro studijų programas verslo ir vadybos srityse bei mokytojų rengimo kvalifikacijas, kad XXI amžiaus dirbantys specialistai įgytų plačių žinių, kad atitiktų jų akademinius poreikius ir perkeliamus įgūdžius. Tvirta platforma dirbantiems specialistams įgyti žinių, gilių įžvalgų ir įsisavinti tokių mokymų pritaikymą darbo vietoje; prisidedame kuriant puikias organizacijas, tvarias bendruomenes ir taip pažangią tautą, puoselėjančią etiką ir vientisumą.

Vizija

Exeed College “ numato būti viena iš pirmaujančių pasaulinių pripažintų ir akredituotų aukštojo mokslo, vadovų mokymo ir tęstinio mokymo paslaugų teikėjų dirbantiems specialistams ir praktikams, kad jie aprūpintų, praturtintų ir įgalintų tapti ekspertais ir lyderiais savo praktikos srityse.

Vietos

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Omanas

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Saudo Arabija

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapūras

    • India Online

     India Online, Indija

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nigerija

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malaizija

         Programos

         Klausimai