Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Įvadas

Apie Exeed College

Exeed College, numatyta 2016 m., yra prestižinė Westford Education Group įmonė, teikianti aukščiausios kokybės internetines / neakivaizdines akademines programas. Pasaulinio lygio švietimo valdymo paslaugų teikėjas, įsikūręs JAE, Exeed College palengvina verslo administravimo ir švietimo doktorantūros programas, specializuotas MBA programas, magistrantūros studijų programas švietimo srityje ir įvairias mokytojų kvalifikacijos programas, nes plačiai dalyvauja PĮBT, Afrikos, Azijos, Pietryčių ir Europos šalys. Išskirtinės švietimo programos, kurias siūlo pirmaujantys tarptautiniai universitetai ir apdovanojimus teikiančios organizacijos, leidžia besimokantiesiems iš naujo atrasti save ir tobulėti savo kompetencijos srityse.

Siekdamas pasiūlyti pasaulinio lygio laipsnius, Exeed College sutiko su aukščiausio lygio pasauliniais universitetais, pasiryžusiais pasiūlyti išskirtinę studentų patirtį, aukštos kokybės mokymą, novatoriškus tyrimus ir platų bendradarbiavimą su aukščiausios klasės organizacijomis.

Universidad Católica de Murcia, Ispanija, City University, Malaizija, Liverpulio John Moores universitetas, Pietų Velso universitetas ir Plimuto Marjono universitetas JK, Acacia universitetas ir Karolinos universitetas JAV yra pagrindiniai universitetai, bendradarbiaujantys su Exeed College .

Misija

Mūsų misija – teikti pasauliniu mastu pripažintas ir akredituotas magistro studijų programas verslo ir vadybos srityse bei mokytojų rengimo kvalifikacijas, kad XXI amžiaus dirbantys specialistai įgytų plačių žinių, kad atitiktų jų akademinius poreikius ir perkeliamus įgūdžius. Tvirta platforma dirbantiems specialistams įgyti žinių, gilių įžvalgų ir įsisavinti tokių mokymų pritaikymą darbo vietoje; prisidedame kuriant puikias organizacijas, tvarias bendruomenes ir taip pažangią tautą, puoselėjančią etiką ir vientisumą.

Vizija

Exeed College numato būti viena iš pirmaujančių pasaulyje pripažinto ir akredituoto aukštojo mokslo, vadovų mokymo ir tęstinio mokymo paslaugų teikėjų dirbantiems specialistams ir praktikams, kad jie būtų aprūpinti, praturtinti ir įgalinti tapti ekspertais ir lyderiais savo praktikos srityse.

Vietos

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Omanas

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Saudo Arabija

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapūras

    • India Online

     India Online, Indija

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nigerija

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malaizija

         Klausimai