Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Įvadas

Apie ESDST:

Europos duomenų mokslo ir technologijų mokykla (ESDST) specializuojasi teikdama išsilavinimą tokiose techninėse srityse kaip duomenų mokslas, dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis, robotika, kibernetinis saugumas, debesų kompiuterija ir kt.Su mumis jūs ne tik mokotės, bet ir įgyjate pripažintus sertifikatus ir laipsnius bei patobulinsite CV kurdami portfelį naudodami mūsų projektais pagrįstą hibridinio mokymosi metodiką!

201353_Technology-3.png

ESDST partneriai siūlo RNCP, Prancūzijos darbo ministerijos, Prancūzijos akredituotus laipsnius. Be to, Europos duomenų mokslų ir technologijų mokykla (ESDST) yra Šveicarijos EduQua sertifikuota įstaiga, kurios sertifikavimo numeris yra CH23/00000103. EduQua sertifikatas yra ESDST siūlomo švietimo kokybės įrodymas. Be to, mūsų kursai suteikia besimokantiesiems išsamių žinių, leidžiančių jiems gauti AWS, Microsoft, Databricks, Google ir kt. pramonės sertifikatus. Kiekviena mūsų magistrantūros programa suteikia galimybę įgyti Prancūzijos darbo ministerijos pripažintą laipsnį ir keturis Šveicarijos Eduqua sertifikuotus sertifikatus bei informacinį laišką iš jūsų pramonės mentoriaus.

Remdamiesi mūsų grupės 15 ir daugiau metų suaugusiųjų švietimo patirtimi su 5400+ absolventų iš 80+ šalių, patobulinome hibridinę mokymo metodiką, skirtą tik suaugusiems besimokantiems asmenims. Mes kruopščiai sukūrėme trijų pakopų kursų planavimo metodą, kuris apima pramonės specialistų ir akademinių profesorių bendradarbiavimą formuojant kursų turinį ir pateikiant jį per mūsų pažangiausią e-universitetą. Be to, siekdami skatinti nuoseklų bendravimą, kiekvieną besimokantįjį suporuojame su specialiu studentų sėkmės vadovu. Mūsų tiesioginės stovyklos ir mentorystė leidžia besimokantiesiems bendrauti su pramonės profesionalais ir išmokti įgyvendinti koncepcijas.

Ši pirmiau minėta dinamiška sinergija garantuoja, kad mūsų kursuose bus pasiektas darnus akademinio griežtumo ir praktinio, praktinio išsilavinimo derinys. Mūsų andragogika suteikia jums galimybę mokytis jums patogiu metu, 24 x 7, o kartu ir akademinių, ir pramonės profesionalų patarimais.

201354_Technology-2.png

Mes teikiame pirmenybę projektiniam mokymuisi, kad galėtumėte taikyti konceptualias sistemas sprendžiant realaus pasaulio problemas. Kiekvienas kursas vertinamas įgyvendinant projektus, kurių kulminacija yra reikšmingas „Capstone“ konsultavimo projektas. Šis metodas leidžia jums sukurti išsamų aplanką arba CV, kuriame būtų bent 13 ir daugiau projektų baigus programą. Įsivaizduokite CV, praturtinto įvairiais projektais, poveikį.

Ar esate pasirengęs pakeisti savo, kaip duomenų eksperto, kelionę?

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite apie jūsų laukiančias įdomias galimybes!

Kodėl ESDST yra puikus pasirinkimas jums!

Išlaisvinkite savo potencialą ESDST – jūsų kelias į kokybišką išsilavinimą!

Europos duomenų mokslo ir technologijų mokykla (ESDST) siūlo galimybę gauti asmeninį aukščiausios kokybės išsilavinimą jūsų pageidaujamu režimu. Siūlome mokymą 2 modeliais – internetu ir miesteliu. Dirbantys profesionalai, negalintys eiti atostogų, gali varžytis dėl išsilavinimo internetu.

Tie, kurie nori mokytis klasėje, gali pasirinkti studijuoti mūsų moderniausiame universiteto miestelyje Prancūzijoje, kuriame įrengtos pažangiausios kompiuterių laboratorijos, kalbų įranga ir puikūs sporto patogumai, skatinantys palankią mokymosi aplinką.

Mūsų didaktinis modelis:

Esame internetinio švietimo pradininkai, turėdami daugiau nei 15 metų mūsų grupės suaugusiųjų mokymosi veiklą. Mes tikime kompetencijų tobulėjimu, kuris įmanomas taikant aktyvaus mokymosi strategijas, kai besimokantieji dalyvauja mokymosi procese. Norėdami tai pasiekti, kursų planavimui ir akademiniam pristatymui pritaikėme 3 pakopų metodą, kuris gali būti individualizuotas ir prieinamas 24x7. Mūsų mokymo programą sudaro pramonės profesionalai ir švietimo ekspertai, kad būtų užtikrintas praktinis kursų turinys ir akademinis griežtumas. Visi besimokantieji individualizuoja savo studijas mūsų el. miestelyje. Siekiant užtikrinti savalaikį atsakymą, kiekvienam besimokančiajam paskiriamas mokinio sėkmės vadovas. Organizuojame reguliarias svečių sesijas ir tiesiogines įkrovos stovyklas, kurios įrašomos jūsų patogumui.

Išsamios mokymo programos

Kaip speciali technologijų mokykla, esame įsipareigoję teikti išsamų švietimą ir mokslinius tyrimus technologijų srityje. Mūsų mokymo programa yra skirta pasiruošti sėkmei pramonėje, nesvarbu, ar siekiate karjeros pokyčių, ar siekiate tobulėti savo organizacijoje. Mūsų mokymo programą patikrino pramonės profesionalai, užtikrindami, kad ji atitiktų dabartinius darbo rinkos poreikius.

Didžiuojamės, kad mūsų mokymo programą patikrino pramonės profesionalai, kad galėtume pasiūlyti mokymosi, kurio reikia norint patekti į darbą.

Programos, skirtos paruošti aukščiausio lygio vadovus ir pramonės specialistus!

Mes siūlome daugybę programų, kurios atitinka visų besimokančiųjų poreikius. Tipiškos mūsų programų tikslinės grupės yra šios:

201358_Technology-5.png
 • Valdymo lyderiai: kiekvienas iš vadovų išsilavinimo arba norintis būti aukščiausio lygio vadovu, norintis išmokti priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, gali apsvarstyti galimybę pasirinkti šias programas, kurių mokotės (vadybos + duomenų įrankiai ir jų programos)
  • MBA verslo analizė
  • MBA didelių duomenų valdymas
  • MBA duomenų mokslų, AI ir ML
 • Vadovai, norintys išmokti atlikti nuodugnius tyrimus savo veiklos srityse, gali apsvarstyti galimybę pasirinkti šias programas, kuriose mokotės (vadybos + valdymo specializacijos + duomenų įrankiai ir jų taikomosios programos), pvz., rengti gražius prietaisų skydelius, priimti sprendimų rekomendacijas naudojant duomenis, ir tt)
 • MBA verslo analizė ir žvalgyba (finansinė analizė)
 • MBA verslo analizė ir žvalgyba (žmogiškųjų išteklių analizė)
 • MBA verslo analizė ir žvalgyba (sporto analizė)
 • MBA verslo analizė ir informacija (rinkodaros analizė)
 • MBA verslo analizė ir žvalgyba (sveikatos priežiūros analizė)
 • Technologijų ekspertams, norintiems dirbti technologijų, duomenų, dirbtinio intelekto vaidmenų srityje, ir visiems iš vadovų, kurie jau nori išmokti nuodugniai pritaikyti technologijas, rekomenduojame apsvarstyti šias programas:
 • MSc Big Data ir verslo analizė
 • Duomenų mokslų, mašinų mokymosi ir dirbtinio intelekto magistras
 • Robotikos dirbtinio intelekto magistras

Ar žinote, kad vadovai, galintys priimti technologinius sprendimus, vidutiniškai gauna didesnį atlyginimą? Remiantis naujausia apklausa, surinktais iš įvairių šaltinių duomenimis, „Data Analytics Lead“ vidutinis atlyginimas yra didesnis nei 400 000 USD.

Ar žinojote, kad vadovai, galintys priimti technologiniais sprendimais, vidutiniškai moka didesnius atlyginimus? Pavyzdžiui, duomenų analizės potencialūs klientai uždirba daugiau nei 400 000 JAV dolerių vidutinį atlyginimą, kaip rodo naujausios apklausos.

Pasiruošę išsiskirti ir tobulėti savo karjeroje?

Prisijunkite prie mūsų ESDST – jūsų patikimoje institucijoje, kuri suteikia jums galimybę spindėti nuolat besiplečiančiame technologijų pasaulyje!

Studentų atsiliepimai

Universiteto ypatybės

Europos duomenų mokslo ir technologijų mokykla (ESDST) turi 2 miestelius – internetinį ir Prancūzijos miestelį.

Internetinis miestelis leidžia mokytis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, individualizuoti studijas ir mokytis savo tempu. Tyrimai rodo, kad žmogus prisimena tik 30–40% pamokų pamokų, tačiau mūsų internetiniame miestelyje galite pristabdyti profesoriaus įrašus, iš naujo juos išgirsti, mokytis iš naujo ir vėl ir vėl praktikuoti, kad pabrėžtumėte savo mokymąsi.

Mūsų universiteto miestelis Prancūzijoje yra Châteauroux mieste, esančiame pačioje Prancūzijos širdyje. Jame yra gyvybinga 60 000 gyventojų bendruomenė ir jis yra patogioje vietoje, vos už vaizdingų 2 valandų kelio traukiniu nuo Paryžiaus. Ši strateginė vieta atveria daugybę galimybių tyrinėti garsias Prancūzijos vietas ir būti saugioje vietoje.

Mokymo patalpos išskirtinės: pilnai įrengtos klasės, Europoje unikali kalbų laboratorija, kompiuterių laboratorijos, ligoninė ir tt Infrastruktūra tiesiog unikali: restoranas su virtuve ir galimybė studentams kas mėnesį įsigyti pilno maitinimo paslaugą (3 X). diena), profesionali futbolo aikštė, kurią naudoja miesto komanda, teniso, badmintono, tinklinio ir krepšinio aikštelės, stalo teniso stalai, baras su biliardo stalu ir didelio ekrano televizoriumi – visa tai pasiekiama studentams ir yra universiteto teritorijoje. Per 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes studijos bus naudojamos 200 sportininkų priimti ir yra labai aukšto lygio (valymas, rankšluosčiai ir patalynė). Studentams siūlomas nemokamas viešasis transportas autobusu į ir iš miesto centro bei prekybos rajonų, taip pat yra dviračių takas su dviračių nuomos galimybe.

  Priėmimai

  Išsamius priėmimo reikalavimus rasite mūsų svetainėje.

  Jei norite su kuo nors pasikalbėti, pažiūrėkite, ar galite dalyvauti kitose Atvirų durų dienose. Atvirų durų dieną rengiame su mūsų partnerių mokykla Rushford Business School, kuri siūlo vadybos išsilavinimą.

  Norėdami užsiregistruoti į Atvirų durų dieną, spustelėkite čia:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  Jei negalite laukti kitų atvirų durų dienos, rašykite el. laišką adresu [email protected]

  Stipendijos ir finansavimas

  Europos duomenų mokslo ir technologijų mokykla (ESDST) kviečia teikti paraiškas iš viso pasaulio. Siekdami padėti besimokantiesiems, kurių šalių valiuta nėra tokia stipri, motyvuoti akademinius pasiekimus, mokslininkus ir pan., įvairiu laiku siūlome įvairias stipendijas.

  Esame privati verslo mokykla, todėl turime imti mokestį, tačiau anksčiau mažesnes pajamas gaunantys besimokantys asmenys galėjo gauti iki 40% stipendijų.

  Pateikite paraišką stipendijai gauti kartu su neįpareigojančia nemokama paraiška. Mūsų priėmimo komanda galės peržiūrėti ir grąžinti siūlomą stipendiją.

  Vietos

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    Klausimai