Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Įvadas

ESDST yra Rushfordo verslo mokyklos duomenų mokykla, akredituota James Lind instituto. Mokykla siūlo aukštojo laipsnio duomenų mokslo ir technologijų programas, kurių laipsnį suteikia Rushford Business School.

Mūsų dėstytojai ir mentoriai yra duomenų mokslininkai ir dirba garsiose pramonės šakose. Mes mokome taikydami taikomąją metodiką su realiu duomenų rinkiniu, o laipsnis baigiamas konsultaciniu kertiniu projektu. Tai daroma siekiant paskatinti mūsų studentus tapti pasaulinio lygio aukščiausio lygio vadovais ir duomenų mokslininkais.

Mūsų lankstus akademinis pristatymas leidžia studentams pasirinkti mūsų programas pagal savo laiko įsipareigojimą. Mūsų 100% internetinės programos puikiai tinka studentams iš viso pasaulio. Mūsų programos sukurtos taip, kad internetu atitiktų įprastą universiteto programą, pasitelkiant pasaulinio lygio technologijas, tarptautinius duomenų mokslo ekspertus ir aukščiausios kokybės išsilavinimą.

ESDST tikslas yra skatinti techninį švietimą ir mokslinius tyrimus duomenų mokslo, verslo analizės ir pažangiausių technologijų srityse. ESDST programos suteikia išskirtinį pranašumą vadybos ir technikos studentams, suteikdamos jiems galimybę naudoti duomenis ir technologijas, kad efektyviai ir efektyviai išspręstų realaus pasaulio problemas. Duomenys ir technologijos tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi, todėl šiuos du dalykus vertinti būtina visose žmogaus gyvenimo srityse – ar tai būtų asmeninis, ar profesinis gyvenimas.

Programos siūlomos tiek internetiniu, tiek mišriu režimu. Studentai turi galimybę pasirinkti režimą pagal savo patogumą. Visiems sumaišytiems komponentams suteikiamas ir internetinis atitikmuo, todėl, kad ir kurioje pasaulio vietoje gyventumėte, galėsite pasirinkti programas ir mokytis pas mus.

Atpažįstame abu; ankstesni laipsniai ir visų lygių besimokančiųjų sukaupta patirtis. Į tai atsižvelgiama priėmimo metu, atsižvelgiant į programos tipą ir trukmę.

Kodėl ESDST yra puikus pasirinkimas jums!

ESDST pranašumas

ESDST orientuojasi į rezultatais pagrįstą metodą, kai nuosekliai stengiamasi suteikti besimokantiesiems galimybę pasiekti mokymosi rezultatų, dėl kurių esate pasiruošę pramonei. ESDST tikrai tiki tvariais mokslininkais, kurie ruošia besimokančiuosius gyvenimui, o ne tik pradinio lygio pareigoms, kurias daro dauguma verslo mokyklų.

Mūsų šūkis slypi RIIL, kuris įgalina savo entuziastą nepalikti akmens už akių ir ugdyti save kaip profesionalą ir kaip žmogų.

Atsakingi akademikai

 • Kokybiškas išsilavinimas – būdami kokybiško ugdymo pradininkai, palaikome tokį studijų lygį, kuris užtikrina, kad studentai, turėdami reikiamus įgūdžius, išlaikytų reikiamą lygį. Mūsų partneriai universitetai jau yra akredituoti geriausiai dėl savo kokybiško išsilavinimo, pavyzdžiui, Šveicarijos EduQua, ir jų asociacijų su tarptautinėmis akreditavimo įstaigomis.
 • Lankstus akademinis pristatymas – mūsų internetinis ir mišrus akademinio pristatymo modelis su tinkamu sinchroninių ir asinchroninių įvesties deriniu leidžia planuoti mokymosi iniciatyvas. Turinys pasiekiamas 24x7 per el. miestelį.

Informacinės technologijos

 • Duomenimis pagrįsti sprendimai – duomenys ir informacinės technologijos tapo neatsiejama kiekvieno asmeninio ir profesinio gyvenimo dalimi. ESDST paruoš jus priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, todėl jūsų rekomendacijos išsiskiria iš jūsų kolegų.
 • MS Excel – kiekvienas ESDST besimokantysis bus MS Excel, kuris yra vienas iš nemokamų įrankių, skirtų jūsų darbo našumui pagerinti, ekspertas.
 • Kodavimas ir įrankiai – Priklausomai nuo to, kurią programą pasirinksite, išmoksite koduoti R arba Python ir kitų įvairių įrankių, pavyzdžiui, norėdami sukurti prietaisų skydelius.

Pramonės integracija

 • Mentorystė – kiekvienam ESDST besimokančiajam bus paskirtas pramonės mentorius, su kuriuo galėsite planuoti savo asmeninį karjeros kelią.
 • Įdarbinimo paslaugos – be įgūdžių, reikalingų įdarbinimui, ESDST suteikia jums akademinį trenerį, kuris padės jums sudaryti CV, „LinkedIn“ profilį, ugdyti interviu įgūdžius. Be to, mūsų pramonės ląstelė suteikia platformą pagerinti jūsų profilio matomumą pramonėje. Turėdami įgūdžių ir interviu galimybių, tikrai būsite tinkami.
 • Pramonės tinklų renginiai – mokymasis iš pramonės ekspertų yra neatsiejama šios programos dalis. Bus organizuojami nuolatiniai svečių užsiėmimai, kuriuose turėsite galimybę išsiveržti ir padiskutuoti su svečiu. Tinklo kūrimas bus pagrindinis veiksnys naudojant mišrias programas. Net ir daugelį modulių kartu mokys pramonės ekspertai, todėl įvairiose platformose galėsite mokytis iš pramonės ekspertų ir nepamiršti anksčiau minėto kuravimo.
 • „Capstone“ projekto konsultavimas – kaip dirbti su realia verslo problema, gauti duomenis ir rekomenduoti sprendimus įmonei kaip verslo konsultantui? Esama, tiesa. Tai yra svarbi studijų programų dalis. Skirtingai nuo bet kurios kitos verslo mokyklos, kuri tik suteikia galimybę baigti magistro darbą, ESDST suteikia galimybę bendradarbiauti su įmone sprendžiant jų verslo problemas.

Gyvenimo įgūdžiai

 • Tarpkultūrinė aplinka – ESDST yra tarptautinis institutas, kuriame visi studentai visame pasaulyje mokysis kartu. Įsivaizduokite, kad dirbate su visureigiu projektu, mokymasis bus didžiulis. Įmonės išleidžia milijonus dolerių įvairių kultūrų jautrinimui, bet jūs tai gausite tik iš studijų.
 • Vadovavimo įgūdžiai – jūsų studijų planas yra jūsų rankose. Dirbate studijuodami, todėl iš anksto planuojate visus akademinio pristatymo komponentus ir savo darbą. Šie organizaciniai įgūdžiai pagerina jūsų planavimo ir savimotyvacijos įgūdžius.
 • Minkšti įgūdžiai ir bendravimas – bendravimas leidžia lyderiui išsiskirti iš kitų specialistų. Jūsų bendravimas raštu pagerės su kiekvienu tobulėjančiu moduliu, o jūsų žodinis bendravimas bus geresnis dėl diskusijų forume galimybių.

Vietos

Vietos
 • Geneva, Šveicarija

Klausimai