Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

Įvadas

European Institute of Applied Science and Management, ops (EIASM, anksčiau CBU) yra viena iš modernių privačių švietimo įstaigų Čekijoje, siūlančių profesinius laipsnius. Nuo pat įkūrimo 2011 m. pritraukianti nuolatinį naujų studentų antplūdį, tai liudija savo, kaip aukščiausios klasės mokymo įstaigos, reputaciją. Ji yra pripažintos akreditavimo agentūros ASIC UK akredituota kaip Premier institucija ir yra Prahos centre. EIASM tapo CPD (Certified Professional Development) ir ICA (Tarptautinės atitikties asociacijos) nare.

EIASM siūlo BBA, MBA ir DBA profesines programas anglų kalba, o MBA ir DBA programos taip pat yra čekų kalba. Be to, EIASM taip pat siūlo trumpalaikes specialiai pritaikytas mokslinių tyrimų stažuotes įvairiose specializacijose kaip išplėstinius kursus, kad būtų galima lanksčiai ir profesionaliai tobulėti.

Mes teikiame aukščiausios kokybės internetinį palaikymą. Mokymosi medžiaga ir susijusi informacija studentams prieinama NEO E-Learning sistemoje, kurią plačiai naudoja šimtai mokyklų ir universitetų visame pasaulyje.

Studijų programos

EIASM suteikia ilgametę patirtį, nes pas mus dirba kvalifikuoti specialistai ir patyrę vadovai. EIASM darbuotojai yra iš įvairių sluoksnių, turintys didelę akademinę ir neakademinę patirtį, todėl turime gerą analitinių įgūdžių ir konkrečios srities patirties derinį. Daugiau apie mūsų lektorius rasite www.eiasm.cz . Be to, galite rasti atsakingą, patikimą ir pagalbinį fakulteto valdymo personalą.

Bendradarbiavimas

EIASM turi nusistovėjusį akademinį tinklą, pagrįstą partnerystės ir studentų mainų sutartimis su daugiau nei 50 ir daugiau universitetų visame pasaulyje. EIASM yra QISAN narys.

Tyrimas

Dėstytojai publikuoja Elsevier (Scopus) ir Clarivate Analytics (Web of Science) įvertintuose žurnaluose daugelyje sričių ir specializacijų (pvz. ekonomika, inžinerija, gamtos mokslai ir kt.). Be to, nuo 2013 metų kasmet organizuojame tarptautinę konferenciją, kuri buvo indeksuojama Web of Science Core duomenų bazėje ir kitose indeksavimo paslaugose. Mes palaikome atvirą prieigą ir naudojame Open Journal sistemą.

ASIC akreditacija

EIASM yra ASIC akredituota kaip Premier institucija. ASIC akreditacija yra švietimo standartas, kuris yra:

 • Patvirtino Ofsted, Jungtinės Karalystės Aukštosios akreditacijos taryba
 • Pripažino Didžiosios Britanijos vyriausybės vidaus reikalų ministerija
 • BQF (Britų kokybės fondo) narys
 • ENQA (Europos kokybės užtikrinimo tinklo) filialas
 • NARIC (Nacionalinio akademinio pripažinimo informacijos centrų) narys
 • ASIC buvo įvertintas ir atitiko ISO9001:2015 reikalavimus, kurie yra šios srities sertifikatas „Akreditacija švietimo įstaigoms JK ir visame pasaulyje“.

Tapome QISAN (Quality International Study Abroad Network) nariais. Šiuo metu siūlome naujas bakalauro, magistro ir doktorantūros programas.

Alumnų standartai

Mes palaikome kritinį požiūrį ir analitinį studentų mąstymą tarpdalykinėje ir novatoriškoje aplinkoje, kur vienintelė pastovi padėtis yra nuolatiniai pokyčiai. Todėl mūsų tikslas – globalaus, tarpkultūrinio kompleksinio požiūrio alumų, galinčių greitai rinkti ir analizuoti informaciją bei inicijuoti, įgyvendinti ir valdyti pokyčius asmeniniame ir su darbu susijusiame gyvenime. Tipiški alūnai yra vertingi komandos žaidėjai, turintys lyderio sugebėjimų.

Mūsų misija

Per savo studentų ir dėstytojų pasiekimus EIASM mato įsipareigojimą nuolat tobulėti ir tobulėti.

EIASM numato stipresnę tapatybę, kurią sustiprins vietiniai, nacionaliniai ir tarptautiniai ryšiai, kurie naudingi studentams, dėstytojams ir didesnei instituto bendruomenei.

Vietos

 • Prague

  Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8, 182 00, Prague

  Klausimai