Keystone logo
© Carrianna Field
ESIE

ESIE

ESIE

Įvadas

ESIE yra įsteigta kaip išskirtinio CES Cardenal Cisneros verslo mokykla, įkurta siekiant iš naujo išrasti švietimo modelį naudojant lanksčią ir novatorišką metodiką, kad jis būtų dar labiau prieinamas išteklių ir laiko atžvilgiu.

Mes iš naujo išrandame jūsų profesinę ateitį

Mes suteikiame 180º posūkį į jūsų profesinę karjerą, tobulindami visus jūsų įgūdžius ir gebėjimus, kad galėtumėte priimti geriausius sprendimus realiu laiku, įvertindami rezultatus žmogiškųjų išteklių, finansų, rinkodaros ir technologinių operacijų srityse.

Eksponentinės žinios

ESIE paverčiame žmones naujais verslo ateities lyderiais, padėdami tobulinti jų įgūdžius ir gebėjimus dėl mūsų nuostabių dėstytojų, 100% praktinių užsiėmimų, novatoriškų virtualių miestelių, puikių karjeros paslaugų ir intensyvių įtraukiančių užsiėmimų mūsų miesteliuose. Madridas.

Mes ESIE tikime, kad geriausias būdas mokytis yra emocijos, todėl mes pateikiame jums verslo atvejus, kai turite priimti sprendimus. Kiekvienas mokymasis yra susietas su emocija.

Kiekvienas dalykas susideda iš 10 sesijų po 90 minučių, kurių metu teorija aiškinama naudojant skirtingus realius verslo atvejus ir analizuojama atvejo metodu.

Norėdami gauti kuo daugiau naudos iš pamokų, studentai turi iš anksto paruošti bylas.

Asmeninis-profesinis susitaikymas

Puikiai prisitaikome prie asmeninių ir profesinių studento poreikių. Kursas, kuris trunka 1 metus, iš viso turi 3 kvietimus prisijungti, naudojant internetinę metodiką, sumaišytą ir su tiesioginėmis pamokomis, todėl mūsų mokymai siūlo labiausiai prieinamą mokymą.

Kokybiškas magistrantūros mokymas

Turime specializuotą MBA, kuri paverčia jus aktyviu dalyku įvairiuose praktiniuose scenarijuose, kur išmoksite vadovauti ir motyvuoti savo komandą, padidinti įmonės apyvartą, pristatyti naujus produktus, uždaryti ir atidaryti naujus padalinius, patekti į naujas rinkas, dirbti su skirtingomis kultūromis ir optimizuoti produktyvią įmonės veiklą, be daugelio kitų situacijų, kurios pavers jus tikru verslo lyderiu.

Pirmojo lygio dvigubas laipsnis

Mūsų verslo mokykla yra susijusi su CES Cardenal Cisneros Madride, todėl po magistro baigiamojo projekto pristatymo gausite dvigubą laipsnį.

Vietos

  • Madrid

    Calle del General Díaz Porlier, 58, 28006, Madrid

Klausimai