Keystone logo
© Fotoatelier Karl Scheuring
ESB Business School

ESB Business School

ESB Business School

Įvadas

© Fotoatelier Karl Scheuring

194450_Campus_820_x_480_px.jpg

ESB Business School – tikrai tarptautinė.

Tarptautinėje mokymosi aplinkoje ugdome būsimus lyderius, kurie atsakingai formuos mūsų pasaulinę ekonomiką ir visuomenę. ESB Business School yra valstybinio, valstybės finansuojamo Reutlingeno universiteto dalis ir jau keturiasdešimt metų nustato jaunų lyderių švietimo ir mokymo standartus tarptautinio verslo administravimo ir verslo inžinerijos srityse. Netoli Štutgarto esanti ESB Business School yra klestinčiame regione, kuriame gyvena daug pasaulinių žaidėjų, pvz., automobilių ar mechaninės inžinerijos.

Mes gyvename tarptautiškumu

Mūsų kosmopolitiškame miestelyje kartu gyvena ir studijuoja daugiau nei 2100 studentų iš maždaug 70 tautų. Mūsų ESB šūkis „Truly international“ taip pat reiškia įvairias pasaulinės orientacijos studijų programas, į studijas integruotas stažuotes ir semestrus užsienyje, taip pat pasaulinį tinklą, kurį sudaro daugiau nei 120 universitetų partnerių 40 šalių. Turėdami tarptautinę patirtį, 60-ies profesorių, turinčių praktinę patirtį, komanda, taip pat daug kviestinių dėstytojų ir darbuotojų, dar labiau paįvairina mūsų gyvybingą universiteto miestelį.

ESB Business School absolventai yra labai geidžiami personalo atrankos specialistų namuose ir užsienyje. Nacionaliniai ir tarptautiniai universitetų reitingai ESB Business School mokymo koncepciją taip pat vertina kaip išskirtinai gerą. Nuo 2019 m. ESB Business School taip pat akreditavo didžiausia pasaulyje akreditavimo organizacija AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business), todėl ji priklauso aukščiausiai verslo mokyklų lygai visame pasaulyje.

Studijuokite su ESB dvasia!

Važiavimas dviračiu dėl gero tikslo, įmonių konsultavimas ar kelionės į Jungtines Tautas Niujorke: ESB Business School studentų iniciatyvos turi daug ką pasiūlyti. Kad ir kokie jie būtų įvairūs: jie visi įkūnija ESB dvasią, tobulina svarbius popamokinius įgūdžius – ir nereikia sakyti, kad jie yra labai linksmi!

Vietos

  • Reutlingen

    Alteburgstraße,150, 72762, Reutlingen

Klausimai