Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Įvadas

Europos vadybos institutas numato adaptyvią mokymosi sistemą, kuri puikiai išnaudoja 21st amžiaus technologinius pasiekimus ir suteikia galimybę užsiėmusiems ir nuo vietos priklausomiems specialistams lanksčiai naudotis vyriausybės akredituotomis kokybiškomis aukštojo mokslo programomis.

Esame mokymosi ir mokslinių tyrimų bendruomenė, kurią sudaro specialistai ir mokslininkai, siekiantys suteikti svarbiausių žinių ir suteikti reikiamų įgūdžių specialistams visame pasaulyje, kad padidintų asmeninės sėkmės galimybes ir rastų trumpalaikius ir ilgalaikius sprendimus savo organizacijoms. Įgyti mūsų diplomai, diplomai, sertifikatai ir vyriausybės akredituoti apdovanojimai taip pat didina mūsų konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Naudodamiesi specialiai pritaikytomis aukštojo mokslo programomis, studentai mokosi tobulinti savo įgūdžius ir kompetencijas, kad galėtų patenkinti nuolat kintančius šiuolaikinių įmonių ir verslo poreikius ir lūkesčius.

Daugiausia dėmesio skiriame akademinių ir metodologinių įgūdžių, taip pat socialinio ir asmeninio tobulėjimo kompetencijų ugdymui, kad padidintume konkurencingumą dabartinėje ir būsimoje darbo rinkoje.

Pagal EIM vyriausybės akredituotas programas specialistai gali įgyti MBA diplomą, tapti filosofijos daktaru arba verslo administravimo mokslų daktaru, naudodamiesi tiesioginiu internetiniu mokymusi, kurį teikia tarptautinė dėstytojų ir trenerių komanda, turinti daugiau nei 10 metų profesinės patirties. Taikome individualizuotus, į besimokantįjį orientuotus ir itin interaktyvius didaktikos metodus, integruodami internetinio mokymosi technologijas ir metodus, kad nuolat gerintume besimokančiųjų mokymosi patirtį. Dėl mūsų daktaro, DBA ar kitų laipsnių įgijimas daugumai dirbančių specialistų yra daug patogesnis ir įmanomas.

Vizija

Suteikti galimybę naudotis lanksčiomis vyriausybės akredituotomis kokybiškomis aukštojo mokslo programomis, naudojant internetines mokymosi platformas ir technologijomis paremtus mokymosi metodus.

Koks yra mūsų mokymosi metodas?

EIM siūlo 100 % internetinę mokymosi aplinką ir taiko itin interaktyvų mokymosi metodą, pagrįstą Oksbridžo mokymosi metodu.

EIM Akreditacijos

Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucija (MFHEA) išduoda EIM licencijas, taip pat ir visoms jos programoms. Malta yra Europos aukštojo mokslo erdvės (EAME) ir Tarptautinės kvalifikacijų sąrangos (Commonwealth) dalis.

EIM Narystė

Didžiausias pasaulyje verslo švietimo aljansas "AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business" jungia pedagogus, studentus ir verslo įmones, kad būtų pasiektas bendras tikslas - išugdyti naujos kartos puikius lyderius. Nuo 1916 m. AACSB yra aukščiausių meistriškumo standartų sinonimas ir teikia kokybės užtikrinimo, verslo švietimo informacijos ir profesinio tobulėjimo paslaugas daugiau nei 1 500 organizacijų narių ir daugiau nei 785 akredituotoms verslo mokykloms visame pasaulyje.

.

Priėmimai

Daktaro laipsniai (DBA ir vadybos mokslų daktaras)

Kandidatai, norintys dalyvauti viename iš mūsų doktorantūros studijų kursų, atrenkami pagal šiuos kriterijus

 • MKS/EKS 7 lygio kvalifikacija arba magistro laipsnis
 • MKS / EKS 6 lygio kvalifikacija arba bakalauro laipsnis (doktorantūrai)
 • Ne mažesnė nei 5 metų profesinė patirtis (DBA)
 • Geras anglų kalbos supratimo ir kalbėjimo, skaitymo ir rašymo lygis
 • Pagrindinės skaitmeninės kompetencijos dirbti su institucijų skaitmenine mokymosi platforma
 • Puiki asmeninė motyvacija
 • Puikus komandinis darbas
 • Pareiškėjai, neatitinkantys nurodytų reikalavimų, gali prašyti ankstesnio mokymosi pripažinimo

Magistro laipsniai (magistro laipsniai, PGCerts, PGDipl)

Studentai gali dalyvauti mūsų magistro studijų kursuose, magistrantūros sertifikatuose ir diplomuose bei apdovanojimų kursuose pagal šiuos kriterijus

 • EKS 6 lygio kvalifikacijos Bakalauro studijų programa
 • Ne mažesnė nei 1 metų profesinė patirtis
 • Geras anglų kalbos supratimo ir kalbėjimo, skaitymo ir rašymo lygis
 • Pagrindinės skaitmeninės kompetencijos dirbti su institucijų skaitmenine mokymosi platforma
 • Puiki asmeninė motyvacija
 • Puikus komandinis darbas
 • Pareiškėjai, kurie neatitinka nurodytų reikalavimų, gali prašyti EIM dėl ankstesnio mokymosi pripažinimo

 

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Valletta

  Apt 5, 66, Old Theatre Street, Valletta VLT Malta, 1427, Valletta

  Klausimai