Keystone logo
© TESS
De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

Įvadas

Sveiki atvykę į „ De Vinci Higher Education Group

„De Vinci Higher Education“ yra labai gerai žinoma privati aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Paryžiuje. „De Vinci“ sudaro trys mokyklos, teikiančios aukštos kokybės akredituotus laipsnius: EMLV (verslo mokykla), ESILV (inžinerijos mokykla) ir IIM (skaitmeninė mokykla).

Unikali šiame miestelyje dėstomų dalykų įvairovė sukuria skatinančią tarpdisciplininę ir tarpkultūrinę atmosferą. Mokyklos sukūrė skersinį ugdymo metodą, kuris sujungia įvairias specializacijas, leidžiančias studentams dirbti daugiadalykėse komandose (vadybininkų, inžinierių, dizainerių), kartu tobulinant studijas ir įgyjant skaitmeninių žinių.

De Vinci aukštasis mokslas yra pagrįstas bendromis vertybėmis, tokiomis kaip hibridizacija, profesionalumas, internacionalizacija, socialinis sąmoningumas, sportas ir kultūra. Daugiau nei 7 500 unikalių studentų daugiausia dėmesio skyrė sėkmingam studijų baigimui ir profesiniam gyvenimui.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Paris

    12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie, 92400, Paris

Klausimai